Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
2 RUNDA (Czytany 15191 razy)
Kha Beleth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Ogień trawi wszytko. No prawie. Nie mnie...

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 28 Marca 2012, 16:34:19 »
Pewnie będziesz miał w/o, ponieważ Serafinek jest "nieaktywny". ;)


IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 28 Marca 2012, 17:12:21 »
Karule jesteś pierwszy do pisania kto powinien organizować turniej i kto powinien w nim grać. Ja Ci powiem, że na pewno nie powinni brać w nim udziału osoby czujące się lepsze od innych ponieważ mają status redaktora, gdyż piszą parę newsów w miesiącu. Prowadzi to do tego, że tacy gracze nie szanują pozostałych i jedyne co robią to kręcą i się migają od grania, a nawet kłamią.

Parę newsów w miesiącu? Kompletny brak szacunku dla mojej pracy - zrobiłem paręnaście artykułów, ponad 60 newsów - to po pierwsze. Po drugie - mimo mojego zielonego nicku, mam na stronie administratora.

Kolejna sprawa - takie screeny to ja mogę zrobić w 10 min, więc darujcie sobie.
@down - nikt Ciebie nie pyta o zdanie. Poza tym odpowiedziałem, naucz się czytać - przydaje się ta zdolność w życiu.

EDIT2: To podawaj.


« Ostatnia zmiana: 28 Marca 2012, 19:48:42 wysłane przez Grownock » IP: Zapisane
Fleszu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 145


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 28 Marca 2012, 17:30:40 »
Twoje artykuły i newsy w kontekście turnieju są nieistotne. Wypowiedz się odnośnie zarzutów twojego przeciwnika.


IP: Zapisane
grzegorzperdek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 28 Marca 2012, 18:37:58 »
Karule jesteś pierwszy do pisania kto powinien organizować turniej i kto powinien w nim grać. Ja Ci powiem, że na pewno nie powinni brać w nim udziału osoby czujące się lepsze od innych ponieważ mają status redaktora, gdyż piszą parę newsów w miesiącu. Prowadzi to do tego, że tacy gracze nie szanują pozostałych i jedyne co robią to kręcą i się migają od grania, a nawet kłamią.

Parę newsów w miesiącu? Kompletny brak szacunku dla mojej pracy - zrobiłem paręnaście artykułów, ponad 60 newsów - to po pierwsze. Po drugie - mimo mojego zielonego nicku, mam na stronie administratora.

Kolejna sprawa - takie screeny to ja mogę zrobić w 10 min, więc darujcie sobie.
@down - nikt Ciebie nie pyta o zdanie. Poza tym odpowiedziałem, naucz się czytać - przydaje się ta zdolność w życiu.


Dobrze jeżeli chcesz to mogę wszystkim podać login do forum wraz z hasłem tego już się nie da podrobić.  Chcesz się dalej przepychać czy masz honor i się przyznać ???


IP: Zapisane
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 29 Marca 2012, 15:04:28 »
Z racji przedłużających się większej ilości pojedynków, aby turniej się nie sypnął PRZEDŁUŻAMY TERMIN ROZEGRANIA 2 RUNDY DO KOŃCA TEGO TYGODNIA, czyli termin ostateczny 3 rundy przesuwa się do końca przyszłego tygodnia (jak ktoś już teraz może grać to śmiało).


IP: Zapisane
Fleszu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 145


Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 29 Marca 2012, 15:17:40 »
Ja z Serafinkiem umawiam się na ten weekend. Trwają negocjacje co do godziny;)


IP: Zapisane
bandolier

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 29 Marca 2012, 16:30:05 »
Witam. Mam pytanie do innych graczy czy wam też nie wyświetlają się tabelki trzeciej rundy bo nie wiem który spot wylosowałem, mój przeciwnik rrevold ma ten sam problem?


IP: Zapisane
lukad1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 29 Marca 2012, 18:51:54 »
No niestety tez nie :( i nie wiem jak temu zaradzić. Prosiłbym tu Zodiaka o spis par i spotów w formie komentarza bez obrazku to każdy będzie mógł sobie zaobaczyć na jakiej gra pozycji. Pozdrawiam


IP: Zapisane
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 30 Marca 2012, 13:28:13 »
Wrzuciłem tabelki na nowo powinno już (może nie za każdym odświeżeniem) działać. Jareq miał mi wytłumaczyć jak wrzucać obrazki w tekście za pośrednictwem serwera tawerny, także czekam.


IP: Zapisane
Fleszu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 145


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 31 Marca 2012, 20:25:53 »
Proszę o przyznanie walkowera z pojedynku 2 rundy z Serafinkiem. To jest kpina czekałem na gościa 2 razy w zeszłym tygodniu i się nie pojawił ale nie chciałem brać walkowera. Umówiliśmy się na dzisiaj na 20. Czekałem na Confluxie od 20 do 20.20 i się nie pojawił. Wobec tego proszę o przyznanie punktów.


IP: Zapisane
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 01 Kwietnia 2012, 10:06:01 »
Przykre... bardzo przykre.

Sprawdziłem Twoje słowa i faktyczne Serafin był zalogowany ost. 29 dni temu, także nie ma o czym mówić, wygrywasz poprzez walkower. Natomiast jest to już drugi na dwa możliwe pojedynki walkower tego gracza przez co zostaje on usunięty z turnieju (oczywiście zgodnie z regulaminem).




IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry