Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 51 52 53 [54] 55 56    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Zbanowani - Odwołania/Przeprosiny (Czytany 353620 razy)
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #795 : 02 Maja 2012, 13:21:04 »
* CzatGG: <42862046> został(a) ułaskawiony/a i nie ma już bana  |#WhitePride


IP: Zapisane
softnet
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 48

Zobacz profil
« Odpowiedz #796 : 18 Maja 2012, 23:37:53 »
Cytuj
Irek
tu sa bany za free przyzwyczaj się

 23:27
CzatGG.Tawerna.biz (CzatGG)
<Zaneta> Za ?
 23:28
* CzatGG: Zostałes/as zbanowany/a do dnia: 18.05.2032 23:28 z powodu: antyreklama, zbyt wiele przewinień. Zbanował Cię: #WhitePride
* CzatGG: <Softnet> został(a) zbanowany/a (do dnia: 18.05.2032 23:28), powód: antyreklama, zbyt wiele przewinień |#WhitePride


Po prostu tego nie komentuje, ten czat to wielkie gówno, a ludzie tam adminujący to zwykłe cio*y.  Jak to ma być czat to ty Shelv jesteś ci*ą i to tutaj pasuje:) Pozdro


IP: Zapisane
http://myempire.pl - zapraszam maniaków:)
Living

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #797 : 20 Maja 2012, 10:55:02 »
White Pride, daj prosze screenshota z archiwom, bo nadal nie sadze ze antyreklamowalem Tawerne, tzn mysle ze cos kręcisz.


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #798 : 20 Maja 2012, 13:42:27 »
White Pride, daj prosze screenshota z archiwom, bo nadal nie sadze ze antyreklamowalem Tawerne, tzn mysle ze cos kręcisz.

Dostałeś za całokształt zachowania. Przede wszystkim głoszenie publicznie żeby zmienić administratora, bo obecny się nie nadaje. Powszechnie wiadomo, że skargi piszemy na forum w temacie SKARGI a nie namawiać innych żeby głosili to, co ty.

Dostałeś 2 kicki wcześniej a 3 za floodowanie tylko przypieczętował twojego bana. Screena nie będę robił bo mija się to z celem. Całokształt to antyreklama.

ZAWSZE ci funkcjonowanie nie pasowało. Jeśli chcesz je zmienić to zmień Czat. W Tawernie ma być porządek



IP: Zapisane
Living

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #799 : 20 Maja 2012, 17:45:21 »
nie często wspoinałem o zmianie administratora na czacie, na to tez moglbys dac skreena; ale jak za caloksztalt zachowania to spoko. floodu nie bylo, pamietam ze pisalem wierszyk czteroliniowy w jednej wiadomosci, moze dla tego tak uwazasz.

[edit] rozmowy o zmianie administratora w wiekrzosci sam zaczynales :)

Wiadomość doklejona: 09 Lipca 2012, 10:28:57
halo !? jestem nie słusznie zbanowany, moze by mnie ktos odbanował ?


« Ostatnia zmiana: 09 Lipca 2012, 10:28:57 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Pointer

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #800 : 21 Lipca 2012, 00:39:26 »
Zostałem już jakiś czas temu zbanowany przez WhitePride'a za niby 6 kicków "z rzędu", a daty kicków są przynajmniej w odstępie 2 miesięcy ;)

Mam nadzieje na szybkie zdjęcie tego banana :D


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #801 : 21 Lipca 2012, 07:55:17 »
Zostałem już jakiś czas temu zbanowany przez WhitePride'a za niby 6 kicków "z rzędu", a daty kicków są przynajmniej w odstępie 2 miesięcy ;)

Mam nadzieje na szybkie zdjęcie tego banana :D

Swoją nadzieję schowaj głęboko, bo bana masz przedłużonego za notoryczne wyzywanie mnie na gg.


IP: Zapisane
Pointer

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #802 : 21 Lipca 2012, 17:11:37 »
Swoją nadzieję schowaj głęboko, bo bana masz przedłużonego za notoryczne wyzywanie mnie na gg.

Shelv nie załamuj mnie :) Rozumiem że możesz mnie nie lubić z tego względu iż jestem z Radomia...

Czy raz napisane do Ciebie "piczka" na twój nr to notoryczne wyzywanie? No nie wydaje mi się, no ale jeśli to Cię uraziło no to sorry, ja tak mówię do X osób i jeszcze nawet jedna się nie obraziła...


IP: Zapisane
Crimsik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5


Zobacz profil
« Odpowiedz #803 : 28 Lipca 2012, 23:39:20 »
Nick: Crimsik
Numer: 35047874
Powód bana: "." (tj. kropka) - Dodam, że nadał mi go Administrator Shelv.
Wytłumaczenie: Ban był nadany dość dawno, troszkę byłem jeszcze głupiutki, nie wiedziałem co robię, byłem nieświadomy swych czynów, mam nadzieję, że teraz dostanę drugą szansę, bo nudzę się wieczorami i całymi dniami, a chciałbym z Wami porozmawiać. Obiecuję, iż takie zachowanie, które przyczyniło się, iż dostałem bana, się nie powtózy. Mam nadzieję, iż moja apelacja zostanie rozpatrzona pozytywnie. Pozdrawiam Crimsik.


« Ostatnia zmiana: 28 Lipca 2012, 23:45:58 wysłane przez Crimsik » IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #804 : 29 Lipca 2012, 00:10:08 »
35047874 to twój drugi numer, pierwszy był 11419881. Powód bana to multikonto.

* CzatGG: <35047874> został(a) ułaskawiony/a i nie ma już bana  |#WhitePride

* CzatGG: <Crimsik> został(a) zbanowany/a (do dnia: 29.07.2032 00:09), powód: multikonto 35047874 |#WhitePride

Pozdrawiam


IP: Zapisane
Kirin

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Hmm?

Zobacz profil
« Odpowiedz #805 : 22 Września 2012, 22:51:46 »
* CzatGG: <Patkaa> został(a) ułaskawiony/a i nie ma już bana  |#WhitePride

Ze względu na Twoje wcześniejsze zachowanie zostałaś odbanowana warunkowo, co oznacza, że za jakiekolwiek przewinienie grozi Ci ban na 20 lat bez możliwości odbanowania.


IP: Zapisane
Living

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #806 : 14 Lipca 2013, 12:29:21 »
powiedzialem do Szczypiorki, że jestesmy sami na czacie i moze mi dac nagą fotke :) to był żart, nie sadzilem ze da mi fotke i wcale nie chcialem jej zobaczyc. zostalem mimo to zbanowany za demoralizacje, a WhitePride uzył do mnie słów "niedojebie jebany"

chciałbym prosic o odbanowanie, albo skrócenie bana, tak zeby byl jakis tydzien / miesiac, a nie kolejne pół roku (WhitePride daje mi takie bany chyba dla tego ze wie ze nie chce zeby on był administratorem, ale jak mam nie chciec kiedy robi takie rzeczy ?)

dodam, że oboje z Anią jesteśmy pełnoletni :) - rozumiem, że jesli zażartowałbym tak do czternastolatki to mógłby być przypał.


« Ostatnia zmiana: 14 Lipca 2013, 14:55:08 wysłane przez Living » IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #807 : 14 Lipca 2013, 20:22:31 »
Słownictwo tak, poniosło mnie troszkę. Ban skrócony


IP: Zapisane
Living

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #808 : 15 Lipca 2013, 09:44:44 »
dzieki za skrócenie bana, nadal jest 3 miesiace, ale chyba jestesmy zadowoleni... a jak cie ponosło, to moze jakies małe przeprosinki ?


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #809 : 24 Września 2013, 18:36:46 »
Prosiłbym o skrócenie bana nadanego przez Kryształka gdzieś koło Triasu, do roku 2015-2017 ^_^
Inaczej. Bo jednak ten 2015 średnio mi leży. Jak się da to prosiłbym o odbanowanie.

A jak się nie da to chociaż żeby to nie był 17.02.2033 tylko dajmy na to 10.01.20332029.

Bana dostałem za multikonto, ale nie wiem czy jakieś posiadam. W sumie to chyba takowe de facto nie istnieje.

Nie pamiętam jak się nazywam, ale nr. 4203567


« Ostatnia zmiana: 24 Września 2013, 18:38:50 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Strony: 1 ... 51 52 53 [54] 55 56    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry