Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Palm heroes - jak zainstalować (Czytany 2613 razy)
Newneko2000

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« : 15 Października 2016, 14:42:32 »
Ostatnio ściągnąłem grę Palm Heroes na windows mobile. Jest to przerobiona wersja Heroes of might and magic 2. Niestety nie wiem, czy jest możliwość zainstalowania tej gry na PC. Posiadam plik w formacie .cab i nie wiem co z nim zrobić. W instrukcji mam napisane jako pierwszy punkt "instalujemy grę z pliku .cab". Czy muszę zainstalować emulator, lub coś innego, by gra chodziła na PC? Czy raczej to niemożliwe?


IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 15 Października 2016, 16:48:15 »
Rozpakuj cab jakimś programem. Jeśli nie masz polecam Universal Extractor. A potem zobacz co dalej w środku.


IP: Zapisane
Newneko2000

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15 Października 2016, 20:01:41 »
Udało mi się wejść w pliki przez winrar. Niestety nie ma tam żadnego pliku instalacyjnego.
Chętnie bym zagrał w tą grę. Gram teraz w palm heroes 2 i jest to gra bardzo dobra, prawie jak heroes 3. Chętnie bym też zagrał w Palm heroes 1, ale są tylko wersje na windows mobile i IOS.


IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 15 Października 2016, 21:26:48 »
Znaczy zainstalowałeś, skoro grasz? Ja też nie mam Windowsa mobile a chetnie bym zagral. Ale to jest podobne do Heroes II a tu mamy na Android jedna wersja, przez dosbox oryginal. Zatem jest w co grać.


IP: Zapisane
Newneko2000

*

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 15 Października 2016, 23:13:58 »
Palm heroes 2 - jest też wersja na pc, dlatego gram, natomiast palm heroes 1 nie ma. Właśnie dlatego myślałem, że będzie jakiś sposób by to obejść, coś na styl emulatora. Niestety w necie ciężko cokolwiek znaleźć.


IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 17 Października 2016, 08:03:21 »
Jedyne co to szukać po angielsku. How to play win/ios games for android. Ale skoro gry maja wersje na winios i na android to znaczy, ze raczej nie ma czegos takiego.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.049 sekund z 16 zapytaniami.
                              Do góry