Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Problem z Heroes 5(Ubisoft Exclusive) (Czytany 3910 razy)
alcatraz502

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 11 Czerwca 2017, 08:53:21 »
Witam. Ostatnimi czasy zakupiłem grę Heroes 5 w wydaniu Ubisoft Exclusive czyli ze wszystkimi dodatkami. i tu się pojawia problem. W pudełku znalazłem kody do podstawki i obu dodatków i jeden nośnik CD. Wszystko fajnie, instaluję, gra mnie o żaden kod nie pyta. I tu jest problem bo instaluję mi się tylko podstawka. I tu pytanie do Was. Jak mam uzyskać dostęp do tych dodatków i gdzie mam je znalezc ? Czemu instaluje mi sie tylko podstawka ? Prosze o szybka odpowiedz  :( Edit: Jak by co gre zakupilem w salonach empik.


« Ostatnia zmiana: 11 Czerwca 2017, 15:17:52 wysłane przez alcatraz502 » IP: Zapisane
Swierszczu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 12 Czerwca 2017, 19:15:43 »
Cześc, również mam tą wersje i też z Empika, płyta jest jedna więc wszystko się zgadza, w menu nie możesz wybrać Dzikich Hord? Jakiś komunikat o błędzie? Cokolwiek? Spróbuje pomóc. /Świerszczu


IP: Zapisane
alcatraz502

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 13 Czerwca 2017, 16:00:55 »
W sensie, proces instalacyjny przebiega pomyslnie, lecz gdy odpalam gre, ukazuje mi sie taki widok. :/ Nie ma nigdzie opcji w menu odnosnie dodatkow.

Wiadomość doklejona: [time]13 Czerwiec 2017, 16:02:25[/time]
A jak u Ciebie chodzą dodatki, w sensie masz je w menu gry, czy osobno. (btw. gra na początku była w wersji 1.0, ale spatchowałem). No i nie ukrywam, na pomocy mi bardzo zalezy  ;)


« Ostatnia zmiana: 15 Czerwca 2017, 13:48:09 wysłane przez alcatraz502 » IP: Zapisane
MlecznyDuet

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 05 Lipca 2017, 18:09:51 »
Mam dokładnie ten sam problem. Grę zamówiłem w empiku, dotarła wczoraj. Była w wersji 1.0, to poinstalowałem wszystkie patche do 1.6

Wydanie Ubisoft Exclusive wyglądające jak tu:
http://www.empik.com/heroes-of-might-and-magic-5-dzikie-hordy-kuznia-przeznaczenia-pc-nival-interactive,prod49940227,multimedia-p
powinno zawierać obydwa dodatki.

Problem jest taki, że nigdzie ich nie ma. Wewnątrz gry nie można wybrać kampanii z dodatków. Na płycie znajduje się tylko jeden instalator (dla wersji podstawowej).

Tak, jakby była to tylko podstawka.
Może ktoś miał podobny problem i go rozwiązał? Wadliwe wydanie? Może coś przeoczyłem? Jak "dostać się" do dodatków?

e: W pudełku są kody do rejestracji gry online w ubisofcie jak myślę, może gdzieś stamtąd można dostać brakujące elementy?

Wiadomość doklejona: 06 Lipca 2017, 14:48:35
Z supportu Ubisoftu dowiedziałem, że płyta jest błędnie wytłoczona i trzeba zwrócić do sklepu.


« Ostatnia zmiana: 06 Lipca 2017, 14:48:35 wysłane przez MlecznyDuet » IP: Zapisane
Zeus909

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 12 Lipca 2017, 20:00:37 »
Mam ten sam problem, głupi ja miałem nadzieje na pomoc ze strony Ubisoftu, niestety tak jak sądziłem nic z tego. Dostałem odpowiedź iż gra nie została zakupiona u nich i jeśli mam taką możliwość wpisać dane kody przy instalacji lecz jak sami wiecie nie ma takiej opcji, sam Support skierował mnie do Biedronki no ale jakoś nie widzi mi się ta akcja. Jak się czegoś dowiecie to piszcie :|


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry