Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Fabuła w 3 kampanii<spoiler> (Czytany 2715 razy)
Miszay

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 22 Sierpnia 2011, 16:28:49 »
Coś mi chyba umknęło, albo nie zrozumiałem, otóż:
Kończy się druga kampania, Godryk umiera, Laszlo umiera, gość wyglądający jak William Wallace z Bravehearta i kolega krasnoludek zwyciężają Laszlo i kontunuują walkę z Fanatycznym Imperium.
Reszta Krasnoludów idzie na wojne z Mrocznymi Elfami.
1 pytanie: którymi ? thralsaiem czy Yly i Melassą?
2 pytanie: Skąd sie bierze Izabela (która dotąd była zła i fanatyczna etc.) jako dobra bohaterka, gdy odnajdzie sie Raelaga?

Btw. też was denerwuje głos Raelaga w dodatku, kiedy ktoś nieudolnie podrabia Lindę?:)


IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 22 Sierpnia 2011, 16:57:33 »
1. Chyba wszystkimi. te dwie rasy od początku ze sobą walczą więc chyba tak łatwo się nie sprzymierzą.

2. Prawdziwa Izabela po pokonaniu Kha-Beletha uciekła z Raelagiem. Kiedy Ylaya (tak ona się chyba nazywała) odnajduje ich pomaga w walce z Biarą, która korzystając z okazji wciela się w królową.

Myślę, ze tak to mniej więcej leciało :P Dawno w Kuźnię nie grałem.


IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
Miszay

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 22 Sierpnia 2011, 17:02:31 »
tak też mi się wydawało, aczkolwiek w Kuźni mam wrażenie, że jest dużo takich nieścisłości. Będąc Ylayą czy jakkolwiek ona sie nie nazywała, troche zdziwiłbym się, gdyby bez słowa wyjaśnienia, królowa państwa z którym toczę wojnę zaczęłaby mi pomagać:D


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry