Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
W Poszukiwaniu Mocy (Czytany 16829 razy)
Alaryk_93

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 18 Stycznia 2008, 14:29:29 »
Szkoda że Vayer zginął z ręki Biary ale ja wiem z czyjej ręki Biara zginęła.Jeśli chcecie wiedzie mówcie tak czy nie.

Ja się domyślam, ale myślę, że lepiej będzie się grało w kampanie bez takiej wiedzy. To znaczy nie jest to żadna rewelacja, ale według mnie ostatnia cut scenka powinna być tajemnicza... tzn. śmierć Biary i takie tam.

Aha coś mi się przypomniało z początku scenariusza, Veyer miał słabość do sukkubusów. I to mogła wykorzystać Biara, bo sama przecież jest sukkubuską.


« Ostatnia zmiana: 19 Stycznia 2008, 14:42:05 wysłane przez Alaryk_93 » IP: Zapisane
The King Ashan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 106


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 21 Stycznia 2008, 20:34:11 »
W ostatnim scenariuszu Tribes of The East  w kampanii Zehira  trzeba ją zabić , w scence jest , że ją zabija Izabela.


IP: Zapisane
Khajitt z Morrowinda.
Biara

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10


Spryt + Zło + Moc + Sukkub = Biara

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 22 Stycznia 2008, 11:40:45 »
To znaczy, że na końcu będzie walka z Biarą? Już kilka razy z nią walczyłam w podstawce i nie moge się doczekać ostatecznego pojedynku w dodatku.


IP: Zapisane
Biara szybko awansowała do armii Władcy Demonów, a to z powodu jej rządzy władzy. Wie jak zjednać sobie innych Demonicznych Lordów na drodze do osiągnięcia własnych celów . Po powrocie do demonicznego świata spowodowanego świętym medalionem Gryfa, zdaje się być zdolna wzywać stamtąd bardziej liczne oddziały niż większość innych demonów".
The King Ashan

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 106


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 26 Stycznia 2008, 21:23:19 »
ma ona olbrzymie armię.


IP: Zapisane
Khajitt z Morrowinda.
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 26 Stycznia 2008, 21:27:49 »
o Biara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 07 Lutego 2008, 19:38:55 »
Misja jest spoko, tylko żałuję, że taka uboga w cut-scenki, bo one napędzają klimat. Mogliby na końcu jej dać jakiś efektowny filmik np. koronacja Veyera w Sheogh lub walka Veyera (oczywiście zwycięska) z jakimś dobrym Heroesem.

A w rzeczywistości na końcu wsiada się do portalu i koniec misji, dla mnie to trochę za mało, ale gdyby to było poprawione to byłaby jedna z moich ulubionych misji.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Kaszanova

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 13 Lipca 2009, 11:26:39 »
Może to głupie pytanie, ale czy u was Veyerowi pomaga " Imp przydupas"?


IP: Zapisane
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 13 Lipca 2009, 12:29:48 »
Każdemu bohaterowi Inferno pomaga 'Imp przydupas' >.>


IP: Zapisane
Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 04 Grudnia 2009, 13:37:53 »
Kha-Beleth jest nieśmiertelny przecież. jak mógł Veyer żyć po śmierci nieśmiertelnego?


IP: Zapisane
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 21 Grudnia 2009, 13:59:40 »
Myślę, że Veyera uratowało bardzo ciężkie opancerzenie, które nosi prawie każdy demon(zakute łby ;D).


IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 28 Czerwca 2010, 21:14:11 »
E... tu chyba jest mały bła w zrozumieniu tekstu. Veyer podczas pierwszej cut-scenki z "impem przydupasem" chce uyskać moc zwana "wielkie wierzeje" by awansować w oczach Kha-Beletha, on nie chce zająć miejsca martwego władcy (bo go niema), tylko być jego prawą ręką. To wydarzenie z przeszłości sprezed kampanii Raelaga, a być może nawet i Agraela.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 10 Sierpnia 2010, 22:09:49 »
Wszystko ładnie pięknie tylko nie wiadomo w którym roku siódmego smoka się to odbywa. Ważne jest to dlatego, że może ten scenariusz dzieje się po jakimś wydarzeniu które unicestwi władce i dopiero wtedy Vayer będzie musiał zająć jego miejsce ;)


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 10 Sierpnia 2010, 22:21:17 »
EeE..... jeszcze ras przeglądałem scenki i nie ma tam zmianki, że on chce zostać władcą, pewnie tłumacze źle zabrali się do roboty i wyszła im w opisie taka bzdura. Kha-Beleth jest nieśmiertelny, nikt podczas ostatniej wojny go nie zabił, więc nie ma szans by Veyer miał szansę zostać.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Agrael9996

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 33


Twój pan i mentor.

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 14 Maja 2011, 17:20:06 »
Rzeczywiście,Kha-Beleth jest nieśmertelny...Więc odpada koronowanie i inne bzdety,on mógł zostać Prawą Ręką 'Władcy'! Ale to by nie zgadzało się ze scenariuszem z Dzikich Hord kiedy to AGRAEL jest jego prawą ręką.


IP: Zapisane
Gdy rzucasz mi przed odnóża rękawicę, zastanów się czy nie roztopi się ona pod wpływem mojej aury.

Albowiem zwą mnie Agrael - jam zwykły żołnierz w wielkiej wojnie, a wojna wymaga poświęceń.
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 14 Maja 2011, 19:35:26 »
Nie koniecznie. Te scenariusze mogą być do siebie równoległe. Kiedy Veyer próbował osiągnąć moc, która uczyni go prawą reką, Agrael nią zostaje i udowadnia to pokonując pozostałych lordów.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: 1 [2] 3    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry