Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Łza dla ossira (Czytany 45078 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 01 Marca 2008, 16:18:32 »
grałem ale jak do podziemi wszedłem to mnie coś znudziła


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 01 Marca 2008, 20:55:41 »
aha, ja jak z podziemii wyszedłem popodbijałem wszystkie zamki i szukalem szukalem... to też wyłączyłem


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 01 Marca 2008, 21:32:00 »
no właśnie.... i nigdy sie za nią na poważnie nie brałem.


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 02 Marca 2008, 17:08:04 »
grałem ale jak do podziemi wszedłem to mnie coś znudziła

Mnie też trochę nudziło się, ale pod koniec tej misji - bieganie po mapie za tabliczkami, nawet nie chciało mi się dalej rozwijać bohatera i gromadzić armię, bo po co skoro wszystkie miasta już podbite i wroga nie ma.
Przeszedłem ten scenariusz dlatego, że zwykle kończe to co zacząłem.
Ale i tak to według mnie nie jest najnudniejszy pojedynczy scenariusz, jak dla mnie najnudniejszym jest "Żelazny Tron" - zająłem 2 miasta z iluś i nie miałem już siły grać dalej, oprócz tego ruchy Tolghara mnie dobijały na tej wielkiej mapie.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 02 Marca 2008, 17:17:52 »
nom fakt. woolny jest. ale możesz może jakąś misje polecić...jakiś ciekawy i nie nudny. ale nie scenariusz.


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #35 : 02 Marca 2008, 18:37:40 »
nom fakt. woolny jest. ale możesz może jakąś misje polecić...jakiś ciekawy i nie nudny. ale nie scenariusz.

Hm. Nienudna misja...
Według mnie z podstawki nie są nudne:
*Kampania 4 misja 4 (Marsz) - misja prosta, łatwa i przyjemna, a co najważniejsze dla niecierpliwych krótka;
*Kampania 5 misja 2 (Szmaragdowe smoki) - świeży powiew i tak jakby kontrast, bo w 2 kampani walczyliśmy demonami przeciw elfom, a teraz odwrotnie;
*Kampania 3 misja 5 (Władca Heresh) - silny nielubiany bohater kontra silny lubiany (i przez nas w kampani 1 misji 5 rozwijany) bohater.
Nienudne misje z HoF'a:
*Kampania 1 Misja 5 (Wybór) - Spore możliwości na mapie i dla odważniejszych -niebanalna misja (ale mi się podoba chyba wyłącznie za to);
*Kampania 3 Misja 4 (jak się nazywa nie pamiętam) - Największy Boss dopiero atakuje jak przyłączy się do nas 178 Czarnych smoków, tak więc batalia jest formalnością.
Nienudne misje ToTe:
*Hunting the Hunter - poprę to screenami.
http://www.celestialheavens.com/features/walkthroughs/homm5/toe/c2m5_p05l.jpg
http://www.celestialheavens.com/features/walkthroughs/homm5/toe/c2m5_p10l.jpg
http://www.celestialheavens.com/features/walkthroughs/homm5/toe/c2m5_p09l.jpg
*The Bull's Wake
http://www.celestialheavens.com/features/walkthroughs/homm5/toe/c1m3_p06l.jpg
Wiem mówiłeś misje, a nie scenariusze, ale ze swojej strony też zaproponuję:
*Unia - Kampania nekromanty w Tote będzie kontynuacją tego scenariusza;
*Wyspa na Własność - Może i troche trudna, ale fajna i nienudna.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 03 Marca 2008, 16:39:43 »
znaczy nie chodzi o kampanie. o misje dla gracza. a co do
 *Kampania 3 Misja 4 (jak się nazywa nie pamiętam) - Największy Boss dopiero atakuje jak przyłączy się do nas 178 Czarnych smoków, tak więc batalia jest formalnością.

on atakuje nawet jak nie masz smoków ;)


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 03 Marca 2008, 16:59:15 »
on atakuje nawet jak nie masz smoków ;)

No to miałem szczęście, myślałem, że skoro pojawił się u mnie od razu po zebraniu smoków to tak jest zawsze.

znaczy nie chodzi o kampanie. o misje dla gracza.

Aaaa... , już zakumałem ,ale przy okazji zdołałem wymienić swoje ulubione misje.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 03 Marca 2008, 20:15:23 »
ok. to czekam aż coś polecisz. a co do smoków. to da sie bez nich żyć. można wygrać. a wiesz że jak idę po zmoki to ylaya ma tylko 1 Minotaura. potem sie reszta przyłączy + umiejętności taktyczne. fajne to. Minotaurem zawojować świat.


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 04 Marca 2008, 11:34:29 »
kto mi da info gdzie jest tabliczka po tej co jest wyżej zamku sylvanu w prawym dolnym rogu? Już nic z tego nie pamiętam


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 09 Marca 2008, 13:53:23 »
kto mi da info gdzie jest tabliczka po tej co jest wyżej zamku sylvanu w prawym dolnym rogu? Już nic z tego nie pamiętam

Hm... prawde mówiąc ja też nic z tego już nie pamiętam, ale radzę Ci pozwiedzać wszystkie możliwe tabliczki - jeśli jesteś zdeterminowany to Ci się uda.
Oprócz tego w celach misji w podpunkcie dotyczącym tabliczek jest wskazówka w formie sloganu (pojawia się również gdy odwiedzasz właściwą tabliczkę), może to troche ułatwić zadanie (choć niezawsze ułatwia - wiem coś o tym).
Najlepiej zajrzyj do kartografa, gdzieś w poprzednich postach jest screen z nim toteż z łatwością ustalisz jego położenie.
Nie wiem co mogę jeszcze powiedzieć, po prostu w tej misji liczy się wytrwałość.



IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Pigeom

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 09 Maja 2008, 19:59:45 »
Ja sobie grałem wczoraj w misje Łza dla Ossira.Mam pewien problem ponieważ pokonałem już mroczne elfy i doszedłem na powierzchnie i szukałem tam Łzy ale jej nie mogłem znaleść.Ostatnia tabliczka którą przeczytałem to ta przy krypcie- "Tu zmądrzejesz".Prosze o pomoc.


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 09 Maja 2008, 20:09:07 »
Cytuj
Mam pewien problem ponieważ pokonałem już mroczne elfy i doszedłem na powierzchnie i szukałem tam Łzy ale jej nie mogłem znaleść.Ostatnia tabliczka którą przeczytałem to ta przy krypcie- "Tu zmądrzejesz".


Jak myślisz gdzie można zmądrzeć (zwiększyć sobie poziom)? Następna tabliczka jest koło starożytnych Sylanny. Z kolei starożytni Sylanny znajdują się w pobliżu miasta Sylvanu, które jest na północnym zachodzie.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
stogos

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 27 Lipca 2008, 13:48:18 »
WITAM! Właśnie udało mi się odnaleźć łzę ashy! ufff,,, biegania niesamowicie wiele. Poszperałem nawet na amerykańskich stronach sprzed kilku lat. Wskazywano na 10 tabliczek, które trzeba odwiedzić w odpowiedniej kolejności. Jedank jak trafić na tę odpowiednią kolejność? Choidziłem po kolei. Odnalazłem te tabliczki, choć napisy na nich były czasem dość dziwaczne: żadnego ognia nawóz mile widziany i takie tam. Wreszcie okazuje się, że łza ashy może sie pokazać w różnych miejscach (losowo) przy każdorazowym załadowaniu na nowo tego scenariusza. Ja wiem o trzech miejscach: sam odnalazłem przy Redtower observatory bezpośrednio pod znakiem( którego napis a propos głosił: zamknij oczy), dwóch kolegów odnalzało łzę: 1 krok na północ od znaku w podziemiach ("nabierzesz mądrości"), oraz w okolicach pierwszego znaku (kawałek - na wschód lub płn-wsch). Ależ te wskazówki enigmatyczne. Może komuś się powiedzie. W każdym razie napisy na tablicach mają być zagadką do rozwiązania...ale sprawę raczej komplikują, prawda? ogólnie rzecz biorąc chyba najmniej udany scenariusz z HMMV. pozdrawiam


IP: Zapisane
Gelu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 08 Sierpnia 2008, 16:49:39 »
Witam:] Przeszedłem właśnie w/w scenariusz ...w ostatniej chwili:] Już byłem gotów rzucić to w chxj. Jak poznać ,że idziemy dobrym tropem - mnie udało się po filmikach:] Przy każdym odwiedzonym znaku (pod warunkiem ,że w dobrej kolejności) wyświetlał się filmik:] I tak oto odnalazłem Łzę w okolicach przesmyku (tego między dwoma garnizonami) ,a dokładnie pod wierzą obserwacyjną :] Każda wiadomość na tabliczce to info , gdzie znajduje sie następna do której mamy sie udać (nie znaczy to ,że musi to być następna po drodze;P)  ;D


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry