Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 4 [5]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Rada Cieni (Czytany 24785 razy)
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #60 : 14 Października 2014, 21:48:53 »
Myślicie, że to głosowanie ma w ogóle znaczenie? :D Ja nie miejscu twórców w życiu bym nie marnował czasu na słuchanie głosu fanów, jeżeli hajs i tak się będzie zgadzał, a ludzie kupioooo.

IMO faktycznie może Loch wygrać, a potem będzie jakieś rozbudowane DLC albo dodatek z Inferno. Hajs znowu się będzie zgadzać x2 B]

Sytuacja odwrotna do Heroes VI gdzie Loch doszedł w dodatku.


IP: Zapisane
MrocznyWedrowiec

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #61 : 13 Kwietnia 2015, 12:45:38 »
Dla mnie to jest obojętna, bo i tak frakcje zostaną wydane, jak nie w podstawce to i w dodatkach. W sumie chciałbym Inferno od początku, ale może być też jakiś random - co będzie to będzie. Mam tylko nadzieje, że gra będzie porządna i grywalna :)


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry