Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
jakie macie kompy (Czytany 32538 razy)
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #75 : 14 Kwietnia 2011, 21:06:18 »
Dokładnie. Ja akurat z monitorem dałem troszkę więcej, bo ok. 2500, ale gier mogę mieć na raz multum, a i najlepsze gry przez ok. 5 lat będą mi chodziły bezproblemowo.

Wiesz, jeśli ludzie mają kasę, to po ch** mają składać komputer, interesować się sprzętem czy oszczędzać, skoro mają gotowca za 4 tysiaki w realu z wyczesanym procesorem.

Ale muszę też dodać, że monitor trafiłem ładnie. LCD 19 cali, matowy Asus (Błyszczące oczywiście się palcują, w przeciwieństwie do matowych) za 500 złotych z tego co pamiętam. Teraz już takich monitorów prawie nie ma. Wszystkie są błyszczące i mają zazwyczaj ponad 22 cale (Oczy na******lają jak się na to patrzy. Poza tym jaki procent nastolatków ma ogromny pokój, by "mieścił" się w nim monitor większy niż mój telewizor 19 cali?).

No, mam nadzieję, że moja wypowiedź na temat monitorów coś ożywi.


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #76 : 15 Kwietnia 2011, 19:58:49 »
Cytuj
Dokładnie. Ja akurat z monitorem dałem troszkę więcej, bo ok. 2500, ale gier mogę mieć na raz multum, a i najlepsze gry przez ok. 5 lat będą mi chodziły bezproblemowo.

Najlepsze? Na pewno nie ustawione na maksymalną rozdzielczość i detale bo by od razu zaczęły ci się zacinać.

Cytuj
Wiesz, jeśli ludzie mają kasę, to po ch** mają składać komputer, interesować się sprzętem czy oszczędzać, skoro mają gotowca za 4 tysiaki w realu z wyczesanym procesorem.

Po h? Wiesz jaki sprzęt składając można mieć za 4 tysiące? Wyczesany procesor to możesz mieć gdzie ci się podoba, ale i tak procesor w grach robi 5-6 razy mniej od karty graficznej. Kasa nie jest tylko na komputer, ale ty widzę oczywiście gdybyś miał to byś wszystko wydał byle gdzie na byle co. Brawo. Pogratulować podejścia.

Cytuj
Poza tym jaki procent nastolatków ma ogromny pokój, by "mieścił" się w nim monitor większy niż mój telewizor 19 cali?).

To ja najwyraźniej zaliczam się do elity, bo mi się monitor 24 cale spokojnie mieści na biurku, gry, lampka, książki głośniki... Ciekawe rzeczy Tazolu prawisz.

Edit: Proszę o jedno, szanować słownictwo i bez ((Cenzor))./Loczek


« Ostatnia zmiana: 16 Kwietnia 2011, 07:38:13 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Nimrod
Super Ślunzok

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 388

I'am the One who knows path through the Darkness

Zobacz profil
« Odpowiedz #77 : 15 Kwietnia 2011, 20:02:18 »
Ja nie mam komputera, a do przeglądania tawerny używam magicznej kuli, pisząc posty czarnym mazakiem na podstawce !


edit:
Widze że zapoczątkowałem nowy nurt ;p
@DWito mi tez o palantir chodziło ^^


« Ostatnia zmiana: 17 Kwietnia 2011, 22:14:13 wysłane przez Nimrod » IP: Zapisane
"TAWERNO WALCZ!"
"Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną. To od dawki zależy, pamiętaj wiec gdy czytasz i masz dość, możesz zawsze skończyć i wyjść, bo zamiast Cie *uleczyć*...  Zabije"
Bogdan8



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 0


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #78 : 21 Stycznia 2014, 15:05:36 »
Ja nie mam komputera, a do przeglądania tawerny używam magicznej kuli, pisząc posty czarnym mazakiem na podstawce !

To ja jestem lepszy , bo chucham na szybę piszę palcem :P


IP: Zapisane
Own3dbyArjen

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #79 : 27 Stycznia 2019, 13:42:11 »
i7 4790k
gtx 970
16gb

+ cały osprzęt "gamingowy" oraz monitor 27 cali. Pomimo tego, że nadal sprawdza się fajnie, to jak spojrzę na spadek wartości z 7k -> 3k, wciągu tam 2 lat, to aż serce boli.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 [6]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry