Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Shades of Darkness- Dyskusja, problemy i pytania (Czytany 113683 razy)
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« : 01 Maja 2013, 08:16:39 »
W tym wątku natomiast można ogólnie rozmawiać na temat samego dodatku, dyskutować, pomagać, spekulować i snuć domysły(w granicach rozsądku).

I uprzedzam iż Hejt będzie sowicie nagradzany i jego autorzy również. Jeśli już krytyka to konstruktywna z argumentami które będą sensowne bez domieszki płaczu, żalu na UbiSoft.

Edit:Żeby nie było, zamieszczam ostrzeżenie ;D
CLICK


« Ostatnia zmiana: 01 Maja 2013, 08:25:41 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 01 Maja 2013, 10:11:44 »
Ja bym chciał zdać kilka relacji z samej gry.

Z pośród bugów, nad którymi lamentują użytkownicy Kwasowej Groty, ja zauważyłem tylko błąd w dubbingu - niektóre kwestie wypowiadane są przez jakiegoś elfa (nie pamiętam imienia) po niemiecku :D ale to 1 na 100, wiec bardzo nie razi.

Nie zauważyłem błędu z posiadaniem podstawki, bo po prostu nie miałem jej aktualnie zainstalowanej.

Jeśli chodzi o samą grę - fabuła kampanii jest nawet ciekawa, nowe modele są świetne - jedyne, do czego mogę się przyczepić to znowu dubbing. Jarosław Boberek jest świetnym lektorem, ale nie pasuje mi do Raelaga :(

Baliście się jak wypadną smoki - zaraz po oczkach to moim zdaniem najlepiej wykonana jednostka - myślę o Czarnych Smokach, bo Cienia już znamy. Oczy wymiatają, podobnie jak Minotaury, które są naprawdę duże, dorównują rozmiarom Smokom, ale to i tak Smoki budzą respekt na polu bitwy :)

Kolejny wielki plus to muzyka - chociaż jak wiemy nie wyszła z pod ręki Kinga i Romera to jednak jest naprawdę klimatyczna. Czuć tą tajemniczą magię Lochu. Za muzykę chylę nisko czoła.

Mamy nowego zwierzaka rodowego - młodą Czarną Panterkę :) Widziałem ją w edytorze, ale jeszcze nie miałem okazji zagrać.

Jaszczurką Raelaga kieruje się przyjemnie. Fajnie biega pośród korytarzy lochu :) Nie powalają natomiast animacje Zabójców i Mantikor. Animacje Zabójców są mało efektowne, a te Mantikor to po prostu żenada. Mantikory w H3 miały o wiele lepsze animacje :) Sama animacja ataku nie jest zła - fajnie, że atakuje kolcem, ale animacja lotu po prostu mnie zasmuciła xD

Kolejnym plusem są piękne mapy - naprawdę tu się postarali na maksa. Zamiecie śnieżne robią ogromne wrażenie. Jestem już w połowie kampanii, a dodatek coraz bardziej mi się podoba i wciąga bardziej niż podstawka.

Mam nadzieję, że po wprowadzeniu patcha 2.1 będzie jeszcze lepiej. Przyznam, że przed otrzymaniem dodatku miałem mnóstwo obaw, czy z grania w Cienie Mroku będzie można czuć jakąkolwiek przyjemność. Dawno się tak nie pomyliłem. Jeśli chodzi o moje własne odczucia to najnowszy dodatek do Heroes VI otrzymuje ładną 5. Gdyby nie błędy w dubbingu i brzydkie animacje niektórych jednostek byłaby 6.

Polecam szczerze, chociaż i tak nad życie kocham Heroes V :)


IP: Zapisane
VanDeRem

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 01 Maja 2013, 13:52:48 »
Dlaczego po instalacji CM mogę go odblokować, a podstawki HVI nagle nie info, że klucz już wykorzystany????


IP: Zapisane
Findan3000

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 37


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 01 Maja 2013, 13:59:43 »
Witam!
Od pewnego czasu podejrzewałem, że Akademia pojawi się w Heroes 6 "Cieniach mroku". Twierdziłem tak dlatego, że:
- Znamy wszystkie jednostki
- Pomyślałem, że ubi czasem może zrobić jakąś niespodziankę
Na forum kwasowej groty znalazłem ciekawostkę. Czyżby moje przypuszczenia się sprawdziły? ;)
Adres forum: http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=1843&page=12

Wiadomość doklejona: [time]01 Maj 2013, 14:44:10[/time]
Podobno w plikach dodatku można znaleźć 10 takich portretów :O
To chyba dobrze wróży ;)


« Ostatnia zmiana: 01 Maja 2013, 14:48:23 wysłane przez Findan3000 » IP: Zapisane
Miker

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 057


Wiedza to największa potęga

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 01 Maja 2013, 14:46:04 »
Podstawki nie możesz odblokować bo gra uznaje tylko podstawkę zakupioną w Complete Edition. Klucz z mojej podstawki jest ponoć błędny.
Nie można grać kampanii ani misji MP. Tylko scenariusz Heart of Darkness jest dostępny. Z DLC kampanie mi odblokowało ale zaś scenariuszy już nie.
Zobaczymy jak długo im zajmie naprawienie tego bo to nie jest pierdoła w stylu błąd w opisie jednostki.
Co do samego patcha to z tego co tam wymienili dotyczy on bugów z wersji 1.8 a nie 2.0. Wygląda jakby oni tego dodatku w ogóle nie testowali.
Panterę odblokować można w kampanii nekropolis z tego co w osiągnięciach znalazłem.
Ogólnie u mnie wygląda to tak jakby Conflux nie reagował w ogóle na to co się w nowej kampanii dzieje. Stare bronie można normalnie używać ale nowe ani się nie zapisują, doświadczenie tracą np. po załadowaniu ponownym mapy. Żadnych osiągnięć mi nie akceptuje mimo iż je wykonałem. A jak u Ciebei z tym Menelag? Wszystko działa cacy?
Możliwe, że brak podstawki miał na to wpływ. Szczerze mówiąc odinstalowałem ale pozostawiłem zapisy itd. i tu może leży problem.

Co do kampanii to na razie grałem tylko pierwszą misję ale bardzo mi się podobała. Zwłaszcza niespodzianka na samym końcu :)
Ciekawi mnie co to za nowa jednostka nekropolii w bestiariuszu.
Przeglądając osiągnięcia znalazłem opisy bossów. Jednym ma być rozwścieczony Kirin a drugim bodajże Smok cienia.


« Ostatnia zmiana: 01 Maja 2013, 14:49:36 wysłane przez Miker » IP: Zapisane
Live is brutal and full of zasadzkas and sometimes kopas w dupas very mocno!
VanDeRem

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 01 Maja 2013, 15:10:37 »
:haha: :haha:  :haha: Właśnie wywaliło mi blecka :D no poprawili jak nic (450 GTS, i5-3570K, 16GB, OCZ Vertex 4) żenada na maksa :D :D :D

Też tak instalowałem widać stąd błąd, naprawdę ręce opadają jak UBI traktuje ludzi co ciekawe Duel of Champions wymiata na maksa i to za darmo nic, a nic z takiej polityki nie ogarniam  ;P


IP: Zapisane
Marcellomar2013

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 01 Maja 2013, 16:11:12 »
Cytuj
Gra Heroes of Might and Magic VI: Cienie mroku nie została jeszcze wydana, w związku z tym system nie jest jeszcze gotowy na jej obsłużenie. Na dzień dzisiejszy instalacja dodatku powoduje niezgodność, która skutkuje koniecznością odinstalowania podstawowej wersji gry.
(...)Gra Heroes of Might and Magic VI: Cienie mroku będzie współpracować prawidłowo z aplikacją Uplay PC oraz podstawową wersją gry dopiero w dniu jej premiery. (...)
Pozdrawiam,
Piotr
Pomoc Techniczna Ubisoft

Jeśli wierzyć tym zapewnieniom to jutro będzie git. ;D a patch 2.1 załatwi resztę problemów.



IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 01 Maja 2013, 16:52:11 »
Tja... i na co było kupowanie przed premierą? xD

Ja sobie poczekam, bo póki co i tak nie mam sposobności zakupu :D

A Duel of Champions jest częściowo płatny - jak ktoś chce szybko zdobyć tysiące (bez)użytecznych kart i skompletować decka idealnego bez miesięcy ciężkiej harówki i nabijania złota i leveli :P



IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
tryt

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 01 Maja 2013, 21:35:43 »
Przez moja nieuwagę zapomniałem zamówić dodatek a okazało się, że na dobre mi to wyszło :) Jeśli ktoś zdecyduje się na kupowanie pieczęci w duelu to nieźle zabuli a może nic nie trafić;p Może dadzą ariadne, której nie dostałem przy 2 dlc bo kupiłem wersje cyfrową. Dzisiaj zamówię bo się strasznie niecierpliwie hehe. Przynajmniej kampanie Sandro przejdę. Mam nadzieje, że to będą 2 kampanie po 4 misje :)

Swoja drogą a nie czasem mieli przestać patchować h6? Chyba, że gra z dodatkiem jest  inaczej traktowana... Dobrze by było jakby naprawili pewne rzeczy :)


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 02 Maja 2013, 07:23:29 »
Patch premierowy dodatku ma charakter adaptacji gry do odtworzenia nowej zawartości, a bugfixy są w nim tylko tak przy okazji. [tak myśle]
Ja czekam na maila od ubi z kluczem do SoD i innych pierdół, które powinienem dostać z racji zamówienia pre-orderu. Mam nadzieje, że nikt nie będzie próbował mi tego wysłać pocztą (nie znam swojego kodu pocztowego i przy zamówiniu go nie podałem).
I teraz pytanko - Ja dostane klucz na maila, czy gra wskoczy na up(l)ay? I czy ma ten sam, czy osobny launcher?


IP: Zapisane
VanDeRem

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 02 Maja 2013, 12:05:07 »
A gdzie się wpisuje te kody promocyjne aby odblokować np: Angel of Death pack


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 02 Maja 2013, 12:10:29 »
Patch 2.1 powinien automatycznie się sciągnąć po włączeniu podstawówki?

@Vanderem

Na Uplay gdzieś


IP: Zapisane
tryt

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 02 Maja 2013, 12:18:53 »

Cytuj
Ja czekam na maila od ubi z kluczem do SoD i innych pierdół, które powinienem dostać z racji zamówienia pre-orderu. Mam nadzieje, że nikt nie będzie próbował mi tego wysłać pocztą (nie znam swojego kodu pocztowego i przy zamówiniu go nie podałem).
I teraz pytanko - Ja dostane klucz na maila, czy gra wskoczy na up(l)ay? I czy ma ten sam, czy osobny launcher?

W niektórych sklepach cdkey z dodatkową zawartością jest umieszczony na koncie sklepu, chociaż na email też powinno dojść. Lepiej będzie sprawdzić :) Chociaż jak zamawiałeś wersje elektroniczna to powinni od razu wysłać. Musisz dodać klucz do swojego konta uplay. Na koniec instalacji gry powinna się pojawić taka opcja. Lepiej instalować na wersje h6, chociaż gra jest samodzielnym dodatkiem.

W menu gry jest opcja odblokuj zawartość.

Broń się odblokowuje w uplay, tam gdzie mozesz odblokować nagrody za działania w grze. Musisz tylko odebrać ją.

Nie wiem czy teraz będzie działa bo w tej chwili conflux jest nieaktywny.

Właśnie zobaczyłem, że można odblokować 5 cechę :O
Wcześniej chyba tylko 3 były więc trzeba to sprawdzić.


« Ostatnia zmiana: 02 Maja 2013, 12:28:26 wysłane przez tryt » IP: Zapisane
VanDeRem

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 02 Maja 2013, 14:06:48 »
No nie ogarniam dalej gdzie jest to miejsce na kody  :wsciekly:


IP: Zapisane
tryt

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 25

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 02 Maja 2013, 14:15:03 »
Masz tu linka z zaznaczonym miejscem :P

sandro.jpg


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry