Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 16    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Shades of Darkness- Dyskusja, problemy i pytania (Czytany 113697 razy)
EruIluvatarAnor

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 9

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 02 Maja 2013, 14:18:20 »
Mam takie pytanko: Czy jak jeszcze zakupię Cienie Mroku z uPlay to czy dostanę te dodatkowe bronie i bohatera?


IP: Zapisane
vanilha

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 02 Maja 2013, 15:35:56 »
Ja wszystko jak to laska poknociłam i chciałam instalować z płytki :P więc mi wywaliło podstawkę  >:( zainstalowałam od nowa, ale oczywiście nie mogę odblokować moich dodatków, bo Conflux nie działa  :/ nie wiecie kiedy zadziała?  :co:


IP: Zapisane
gryziol

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 02 Maja 2013, 15:36:19 »
Na razie conflux nie działa ,może ktoś wie o co chodzi ?



IP: Zapisane
Marcellomar2013

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 02 Maja 2013, 15:53:55 »
Wszystko zadziała jak patcha w końcu wypuszczą, czyli dziś wieczorem, do tego czasu conflux nie będzie działał


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 02 Maja 2013, 17:11:09 »
No to zarąbiście! Specjalnie, aby pobrać SoD wróciłem na 3 godziny (byłem u babci, a tam nie ma internetu, ani zasięgu) i d*pa. Ni ma dodatku. Pomijając już sam fakt, że zamówiłem gre z ubi.com i nie dostałem żadnego kodu z bonusem pre-orderowym, a powinienem dostać takowy. Myślicie, że o której wyjdzie pacz?


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 02 Maja 2013, 17:13:28 »
Sądze, że o 19, jeśli dobrze pamiętam tak wychodziły wcześniejsze patche


IP: Zapisane
vanilha

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 02 Maja 2013, 17:14:37 »
nie od dziś wiadomo, że Ubisoft sobie w kulki leci, no ale dzisiaj trochę przesadzają..  Leciałam na otwarcie Saturna po tą głupią grę (pomijając fakt, że jej tam nie było, dopiero w znienawidzonym Empiku) a tu takie cudo. Pograłabym chociaż w kampanie ze starych dodatków, ale oczywiście mi się odinstalowały i teraz muszę czekać, aż conflux wróci, żeby je aktywować na nowo. Masakra.
Mam przynajmniej nadzieję, że to Shades of Darkness będzie warte tych wszystkich obsuw i czekania ;/


IP: Zapisane
Nikt

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Sad... but true

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 02 Maja 2013, 17:30:36 »
Wcześniej nie było żadnych Uplay'ów, conflux'ów i było dobrze. A teraz wychodzą tego typu problemu, ponadto Ci, którzy nie mają internetu już nie mogą się cieszyć najnowszymi Heroesami czy innymi nowymi grami, do wszystkiego jest potrzebny internet...


IP: Zapisane
vanilha

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 02 Maja 2013, 17:36:03 »
Pomijając fakt, że płaci się za głupie pudełko i płytkę, kiedy i tak wszystko się ściąga z internetu :)


IP: Zapisane
rtx

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 223


Mów mi Jachu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 02 Maja 2013, 17:45:58 »
Pomijając już sam fakt, że gra ma premierę pewnego dnia, a trzeba czekać do wieczora i dopiero teraz adaptują confluxa, żeby działał z dodatkiem. No ale nowe osiągnięcia (te w uplay, nie w grze) już są, więc widać, że coś z tym confluxem budują.


IP: Zapisane
vanilha

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 02 Maja 2013, 17:47:25 »
te w uplayu osiągnięcia wiszą już od godziny 13.00 :) przynajmniej ja je już o tej porze widziałam.


IP: Zapisane
feariedragon5

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10


I'm Gonna Kill You Slowly

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 02 Maja 2013, 17:56:20 »
Taka mała uwaga: twórcy postu na tawernie dopisali, że trwają prace konserwacyjne na uplay i będzie on dostepny wieczorem. Skoro jest oficjalne info to już nie podniecajcie się tak, że Ubisoft dał dupy itepe, bo jeszcze nie spotkałam się z grą która w dniu premiery chodziła idealnie od samego rana. Wczoraj po premierze soul sacrifice sama gra działała od rana, ale multiplayer poszedł dopiero około 14. Cierpliwości. ;) Jedziemy na tym samym wozku.


IP: Zapisane
Im The New Cancer !
vanilha

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 02 Maja 2013, 18:08:32 »
a ja się spotkałam :D chociaż teraz coraz trudniej o takie o takie ;) a fakt jest faktem - najpierw przesuwali premierę, a teraz jeszcze każą czekać ;) i niestety, heroesy kocham, ale ubisofta nienawidzę (ea games z resztą też :P)


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 02 Maja 2013, 18:20:14 »
Odnośnie terminu patcha, to podobnie było w dniu premiery więc nie ma do czego się przyczepić. Nie tylko My dostaliśmy tą grę ale cała Europa i może świat więc godzina dobrze dobrana by każdy mógł zagrać bo niektórzy np do późna pracują a jutro muszą iść do pracy :)

I tak nawiasem, mniej offtopu proszę ^_^


IP: Zapisane
feariedragon5

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10


I'm Gonna Kill You Slowly

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 02 Maja 2013, 18:44:10 »
oj pamiętam dzień premiery. Jak się okazało, że obsługuje tylko niektóre wersje kart graficznych :d Oczywiście mojej na liście nie było i grę odpaliłam dopiero następnego dnia po grzebaniu w rejestrze. :) Było nie było- uwielbiam tą serię i nawet znienawidzona 4 mi się podoba. :) Czekam cierpliwie na patch'a i odpalam w międzyczasie 3 ;)


IP: Zapisane
Im The New Cancer !
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 16    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry