Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja 3 (Czytany 2937 razy)
Feanor

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« : 29 Maja 2010, 17:08:06 »
Witam mam problem z misją 3.Od wczoraj próbuje ją przejść na poziomie trudnym ale z marnym efektem . Stosuje metode z poradnika Khazia (tego na stronie) bo reszta to wogóle nie skutkuje ale do rzeczy . Około 3 tygodnia w 6 na 8 prób pojawia się gilraen z armia której z moimi wojskami(sylvan +inferno) nie da się pokonać .  Próbowałem olać zamek sylvan na południu i skierować się na ten na wschodzie to wszystko w porządku tylk wtedy nonstop przychodzą bohaterzy i mi armie wykańczają a po 2 tyg od zajęcia wchodzi gilek z wypasioną armia . Proszę o pomoc  :huh:


IP: Zapisane
Heroes of might and magic IV fan

Ai! laurië lantar lassi súrinen,
yéni únótimë ve rámar aldaron!
Yéni ve lintë yuldar avánier
mi oromardi lissë-miruvóreva
Andúnë pella, Vardo tellumar
nu luini yassen tintilar i eleni
ómaryo airetári-lírinen.
Sí man i yulma nin enquantuva?
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 29 Maja 2010, 18:49:38 »
Eh... tylko czemu założyłeś nowy temat? Proszę o  przeniesienie tego posta do tematu z poradnikiem... :) A co do misji... Gdyby opisywać wszystkie porady dotyczące jej przejścia, zapewne mielibyśmy poradnik, długi jak ten od kampanii... :P Sam nie będę ci pomagał, bo jako gracz, który przeszedł tą misję 2 razy na poziomie łatwym, nie mam nic do powiedzenia. ^_^ Właśnie - przy zakładaniu takich tematów trza od razu powiedzieć, na jakim poziomie się gra... Ewentualnie mogę wysłać do tego tematu:
http://www.tawerna.biz/forum/index.php/topic,6227.0.html  ;)

Edit: O sorry, nie zauważyłem tej wzmianki o poziomie - tym bardziej odsyłam do powyższego linku  :)

Edit2: Na forum jest wersja alternatywna(nowsza) poradnika od tego na stronie...


« Ostatnia zmiana: 29 Maja 2010, 18:53:02 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Feanor

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 01 Czerwca 2010, 23:40:37 »
E tam już w porządku właśnie biorę się za kampanie Sylvanu bo to skończyłem a co do poradnika to nawet fajna metoda ale mam swoja ciekawe jak się potem na hero spr w każdym razie temat do zamknięcia.


IP: Zapisane
Heroes of might and magic IV fan

Ai! laurië lantar lassi súrinen,
yéni únótimë ve rámar aldaron!
Yéni ve lintë yuldar avánier
mi oromardi lissë-miruvóreva
Andúnë pella, Vardo tellumar
nu luini yassen tintilar i eleni
ómaryo airetári-lírinen.
Sí man i yulma nin enquantuva?
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry