Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Czy podoba wam sie to miasto??
Tak - 172 (70.8%)
Nie - 18 (7.4%)
Niewiem - 7 (2.9%)
Takie sobie - 36 (14.8%)
Nie widziałem/am - 10 (4.1%)
Głosów w sumie: 243

Strony: [1] 2 3 4 ... 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Co sądzicie o Twierdzy ( miasto orków) ??? (Czytany 78669 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« : 04 Lutego 2008, 14:37:29 »
Jest taki temat o fortecy, ja zatem założę o twierdzy. Mówcie co o niej sądzicie, czy wam sie podoba i inne takie rzeczy na jej temat.



Mi sie osobiście ona podoba. Jej jednostki są silne. Jedyną wadą są centaury które są najsłabsze pod względem obrony ze wszystkich jednostek 2 poziomu. Wygląd miasta b.dobrze oddaje klimat i rasę jego właścicieli. Fajniejsi barbarzyńcy niż w 3 .



IP: Zapisane
eragonpl

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 04 Lutego 2008, 14:56:27 »
twierdza jest swietna a szczegolnie kiedy gra sie przeciwko bohaterom atakujacym magia. :D:D:D:D


IP: Zapisane
jak ktos chce pograc to piszcie na gg
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 04 Lutego 2008, 17:02:41 »
Nie lubię Twierdzy. Dużo jednostek jest bardzo wolnych (tylko jedna strzelająca? I to taka lipna?), bo dopiero piąta jednostka ma porządną prędkość, a przecież barbarzyńcy powinni już w drugiej turze siać postrach u wroga. ; ) Brak magii jest totalnie do kitu, co sprawia, że miasto w ogóle nie podchodzi pod mój gust. ; )


« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2008, 17:06:33 wysłane przez Melman » IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 04 Lutego 2008, 17:33:12 »
cyklopy strzelają jeszcze jak obok nich stoi goblin. ale może trochę wolne ale wytrzymałe te ich jednostki


IP: Zapisane
Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 04 Lutego 2008, 17:44:24 »
No nie grałem na tyle długo Barbarzyńcami, by oceniać ich jako zamek. Ale jako jesdnostki oceniam ich raczej słabo, a to ze wzlędu na niską inicjatywę i raczej przeciętną szybkość. Gram sylvanem, więc jeśli coś nie strzela, albo nie jest szybkie, to raczej nie stanowi zagrożenia (no i jeśli nie czaruje, chociaż wiem, że wykluczyłem połowę jednostek :P ).

Ale jako zamek, to dobry. Tylko trzeba bohaterem umieć wybrać umiejętności. A ja się długo tego uczyłem i dalej nie wiem czy umiem :/

A co do podobania, to wygląda świetnie. Dosłownie "east" jak patrzę wokoło miasta. Wszystko w nim jest dla mnie miodzio. Nawet jeśli czasem nie wiem, gdzie jestem, to i tak jest klimat genialny. Ale w III też był dobry klimat w twierdzy.


« Ostatnia zmiana: 04 Lutego 2008, 17:47:26 wysłane przez Mohikanin » IP: Zapisane

Feńx

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 125


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 04 Lutego 2008, 18:04:27 »
Napiszę, że mi sie nie podobają gobliny, za to, że zdradzają, można by powiedzieć że ataku i wszystkich innych statystyk mają 100%, a punktów życia tylko 66%, bo potem przechodzą na stronę wroga, po co pisać w statystykach wszystkie pkt. życia, jak by można tylko 66%.

Podoba mi się styl tego miasta, taki koczowniczy z tymi namiotami i umiejętność bohatera te krzyki wojenne i ten pasek(nie wiem jak to sie nazywa) poziom adrenaliny.

Nie podobają mi się też te 2 jednostki orków, są bardzo podobne wojownik i siepacz, mogliby zamiast tego zrobić nawet trolla.


IP: Zapisane
Jak ktoś gra w set3 to niech pisze w wiadomosci prywatnej
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 04 Lutego 2008, 20:52:58 »
Twera jest niezła. Jej zaletą jest to, że orki posiadają krwawy szał i mogą zaklinać magię. Jej wadą jest brak magii. Ale przy forcie to speśniały grzyb! :D


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
adamos112

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 79

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 05 Lutego 2008, 15:34:38 »
najlepsze ze wszystkich nawet inferno pada !!!!!
daje na wszystko 5


IP: Zapisane
Agrael333

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 6


Dark and Fire HeHe

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 05 Lutego 2008, 15:57:57 »
Miasto Orków mi sie podoba.Dzikie Cyklopy mogą kruszyć mury zamków i rzucać goblinami ale i tak wole Inferno! :D


IP: Zapisane
Inferno the best!!!
KaVaaa

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 42


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 05 Lutego 2008, 16:51:12 »
Grałem barbarzyńcami krótko i muszę powiedzieć, ze są bardzo "barbarzyńscy" :D Nie to co te panienki z poprzednich czesci heroes. bardzo dobrze, ze jest tylko jedna strzelajaca i latajaca, bo gdyby bylo wiecej byliby nie do pokonania. Rage pochłania bardzo duzo obrazen i jezeli bitwa z orkami dlugo to marny twoj los.

tak wogole to córki ziemi uwazam za najlepsze jednostki w grze.


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
sebek

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 21


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 05 Lutego 2008, 17:09:54 »
dla mnie najlepszy zamek na expercie rage pochłania 75% procent obrażeń a jeszcze z      zdolnością Pamięć o naszej krwi to jest po prostu miód


IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
Ylthin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 132


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 06 Lutego 2008, 19:52:32 »
Mi się podoba grtałam już nim i przyzznam że wszytkie(magiczne) talenty się zmieniły np zamiat magii przywołania jest zdewastowanie(czy jakoś tak) ale brak magii, którą UWIELBIAM jest wielkim minusem tego zamku oceniam tak na 5/7.(Bo i tak wole sylvan ;) )


IP: Zapisane
Chcecie żyć w pokoju? To szykujcie się na wojnę!
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 06 Lutego 2008, 20:16:55 »
A Bastion jest potężny nie tylko dlatego że zaklina magię ale jeszcze tak jak demony może nauczyć się ognistej balisty i ich okrzyki wojenne są tak potężne że moich 4 cyklopów zniszczenia miałem ich 4 przeciwko 4 smokom lawy.Wróg używał run a ja okrzyków bitewnych na cyklopa i mojego cyklopa ani razu ten smok nie uszkodził  mojego cyklopa a ja uszkodziłem już po jednym ciosem 2 smoków mimo iż wróg miał o 2 większy level.
Z tego wychodzi na jaw że okrzyki bitewne wzmacniają i uodparniają nawet na najpotężniejsze stwory.Więc myślę że umiejętne dobieranie umiejętności do bohaterów tego zamku mogą uczynić go nie do zdobycia.Za to wszystko daję 6/6 ;)


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Rashiress

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 08 Lutego 2008, 21:34:48 »
mam nadzieje ze teraz do dobrego tematu napisalem ale mniejsza z tym wedlug mnie twierdza jest za dobra po prostu za bardzo dobra jak gralem z bratem ja bylem twierdzom a on przystania mial duzo miast jednostek i go rozjechalem malo mi jednostek zabijal co prawda jest noobem w ta gre no ale bez przesady ze po 15 mi sie w jedna jednoste wbijal oprocz cyklopow i inncyh


IP: Zapisane
Pozdro dla kazdego gracza HOMM5
Mohikanin

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 701


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 09 Lutego 2008, 10:56:32 »
Gaza to na pewno, mówiąc językiem ET, pro gracz, ale pewnie obraziłeś tu wiele osób, które grają w HMM V bardzo dobrze, ale np. nie mają dostępu do stałego i syzbkiego internetu.


IP: Zapisane

Strony: [1] 2 3 4 ... 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 24 zapytaniami.
                              Do góry