Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 67 68 69 [70]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Jednostki alternatywne - dyskusja (Czytany 293046 razy)
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #1035 : 05 Września 2010, 16:33:53 »
Gorzej gdy walczymy z przeciwnikami wymagajacymi całkowicie innych taktyk, na przykład z: sylwanem, akademia i twierdzą.
Trzeba naprawdę się zastanowić nad taktyką. Ja bym polcał rozwijac runy i machiny oblęznicze- są unikalne i zawsze przydatne w bitwie, czyż nie?


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Ksiundz

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #1036 : 15 Września 2010, 19:56:11 »
http://www.speedyshare.com/files/22899450/Lazlo.pak

prosze bardzo ;p

Link padł, czy mógłby ktoś reupnąć ? nie umiem samodzielnie zamieścić textur laszlo do dzikich hord ( zamieściłem pliki .dds ale nie działa)

Edit: Ok, nieaktualne poradziłem sobie (plik laszlo.xdb w modzie z odblokowaniem wszystkich herosów błędnie wskazywał na textury zwykłego rycerza więc wystarczy podmienić ten feralny plik na laszlo.xdb z kuźni przeznaczenia lub samemu zmienić ustawienia w pliku :)


« Ostatnia zmiana: 18 Września 2010, 22:03:30 wysłane przez Ksiundz » IP: Zapisane
morgliht

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #1037 : 02 Stycznia 2012, 13:59:30 »
Witam
Mam pytanie:
1. Czy jest jakiś MOD dodający nową jednostkę, ale tak aby nie likwidował innej ?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 67 68 69 [70]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry