Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
PROBLEM Z URUCHOMIENIEM CZARNY EKRAN (Czytany 3869 razy)
dingrin123

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 31 Stycznia 2018, 18:18:33 »
WITAM
Przypomnialem ostatnio sobie o tej wspaniałej grze heroes V poniewaz mam tylko zwykla wersje na plytce zainstalowalem i normalnie gralem. Zaproponowalem kolega ze moze bysmy pograli przez chamaci czy cos razem bylo by zabawniej bo nigdy nie dokonczylismy 6os rozgrywki. Kolega ma edycje kolekcjonerska wiec wszyscy to zainstalowalismy zeby chodzilo bez plytki tak samo i ja tylko tamto stare odinstalowalem. No i tutaj pojawia sie problem gdy klikam na ikonke 2 razy wyskakuje mi logo i nagle pum czarny erkan ... i nic sie wiecej nie dzieje probowalem zreinstalowac przezucic pliki na pendriva od kolegi wlaczyc jako aministrator i z windowsem xp z packiem 3 :/ w czym moze lezyc problem


IP: Zapisane
Sokolvip

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 10


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 01 Lutego 2018, 14:05:34 »
Jedyne co mogę spróbować doradzić to ściągnąć najnowsze dostępne aktualizacje do Heroes 5. Ewentualnie możesz spróbować VirtualBoxem zainstalować windowsa XP i zainstalować Heroes 5 przez VirtualBoxa na systemie XP. Spróbuj może poszukać na zagranicznych forach czy ktoś miał podobny problem.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 02 Lutego 2018, 16:29:38 »
WITAM
Przypomnialem ostatnio sobie o tej wspaniałej grze heroes V poniewaz mam tylko zwykla wersje na plytce zainstalowalem i normalnie gralem. Zaproponowalem kolega ze moze bysmy pograli przez chamaci czy cos razem bylo by zabawniej bo nigdy nie dokonczylismy 6os rozgrywki. Kolega ma edycje kolekcjonerska wiec wszyscy to zainstalowalismy zeby chodzilo bez plytki tak samo i ja tylko tamto stare odinstalowalem. No i tutaj pojawia sie problem gdy klikam na ikonke 2 razy wyskakuje mi logo i nagle pum czarny erkan ... i nic sie wiecej nie dzieje probowalem zreinstalowac przezucic pliki na pendriva od kolegi wlaczyc jako aministrator i z windowsem xp z packiem 3 :/ w czym moze lezyc problem

Witaj :)
Sprawa wygląda tak iż wiele wiele gier starszego typu gryzie się z SP3, do tego grona należą Herosy 5 więc najlepiej jak uruchomisz grę na samym SP2.
Również warto usunąć z Moich Dokumentów w folderze gry pilk w którym są zapisane dane konfiguracji grafy i innych spraw. Często on powoduje też takowe problemy.


IP: Zapisane
Cahan
Człowiek - Szparag

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 751


Dragons, dragons everywhere

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 03 Lutego 2018, 03:43:54 »
To może być też jeszcze inna rzecz. Może głupie, ale widziałam taki problem parę razy u znajomych.

Odinstaluj grę, zainstaluj podobnie i kiedy instalator będzie pytał o zainstalowanie DirectX, to się zgódź. Nie wiem jak, ani dlaczego, ale zawsze działało. Nie zauważyłam też by Hirki V gryzły się z takim np. Windowsem 8.1 czy Windowsem 10.

Potem ściągnij patche bodajże do 3.1 i możesz sprawdzać czy bangla. Ale czy będzie banglać przez Hamachi, to to już inna sprawa - często są problemy przy ustawieniach sieci. No i jeśli to jedna i ta sama kopia gry, to nie wiem czy da radę na multi (sądzę, że tak, ale cholera wie).

A czy to kolekcjonerka czy co innego, to wszystko jedno przy multi. Chyba że próbuje się odpalać podstawkę z Dzikimi Hordami. Zawsze też można kupić na Steamie czy innym GoGu, zwłaszcza, że takie Dzikie Hordy są tanie jak barszcz. I w sumie polecałabym jednak kupić odpowiednią wersję, zamiast bawić się pendrivem kolegi.


IP: Zapisane

Cytuj
[Dzisiaj o 22:15:22] ♣ Sojlex: Cahan jest do tego stopnia chłopczyca, że tylko bycie feministką ratuje jej kobiecość :>
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry