Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes V problem z uruchomieniem (Czytany 1059 razy)
Razjael

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 10 Lipca 2018, 14:56:48 »
Witam wszystkich :P

Jak wyżej mam problem z uruchomieniem gry H5.
Od co najmniej 6lat jestem szczęśliwym posiadaczem H5 Złota kolekcja czyliH5+kuźnia+dzikie hordy+2xporadnik i taka karta z mobkami dla każdej frakcji poza krasnalami i drugim ulepszeniem jednostki.

Całość składa się z zestawu jak poniżej. Bonusy, H3 itp itd etc

Naszła mnie nostalgia na ponowne przejście całej przygody H5 z racji rozczarowań po 6tce i jeszcze większym rozczaruwaniu jakim jest 7demka. Cóż sukces nie zawsze jest powtarzalny.

A więc do źródła:
Wrzucam płytkę odrazu wyskakuje autorun instaluje raz dwa żadnych problemów niczego na końcu zamykam instalator oczywiście po zainstalowaniu gry. Odpalam z płytą w środku z racji, że jest wymagana klikam ikonkę pojawia się ikonka płyty przy kursorze słyszę cdrom pracuję wchdozi sb na obroty i i i i i i .......... mogę sb czekać i czekać, nie wiem w czym leży problem.

Odrazu dodam, że później doinstalowałem Kuźnię  i na końcu dzikie hordy.

I tak Kuźnia też wymaga płyty ale launcher jest osobny i gra odpala się bez najmniejszego problemu.
Dzikie hordy nie potrzebują płyty o dziwo.... ale gra odpala się także bez najmniejszych problemów.

Raczej info na temat mojego sprzętu nie będzie potrzebne , dodam tyle, że Win 8.1 orginalny Laptop Asus ROG w najlepsze konfiguracji GTX 970M, 32gb ram, 4rdzeniowy procek po 8 wątków na rdzeniu całość o taktowaniu 2,5 do 3,5GHz .

edt: oczywiście wyprzedzę pytanie pobierałem sb samego cracka z chomika do H5 ale wtedy wyskakują błedy i wgl nawet nie ruszy. Chyba, że zła wersja ale nie wiem jak to sprawdzić.

Pozdrawiam i liczę na pomoc.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry