Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaką wersję kupisz?
Głosów w sumie: 32

Strony: 1 ... 144 145 146 [147] 148 149    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Patche, Instalacja, błędy, komunikaty itp. (Czytany 726967 razy)
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2190 : 13 Sierpnia 2013, 20:40:57 »
Jest to problem który miewałem kilka razy. Ale wydaje mi się że podczas zapisywania gry nazwałeś zapis:
a) Polskimi znakami (ą, ę, ś, ź, ż których coponiektóre gry nie znają).
b) używałeś znakowanie (".", ",", ,,',, , ":", itd.)
Tak się czasem dzieje. Ogólnie polecam włączanie autozapisu, czyli najbardziej używalnego w kampanii skryptu, który co kolejkę zapisuje grę, która na 95% przypadków wczytasz.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #2191 : 14 Sierpnia 2013, 07:43:12 »
Dokładnie. Autozapisy masz aż trzy, a zjechany jest jeśli już to tylko ten ostatni, no może czasami dwa ostatnie, ale zawsze przynajmniej jeden (najstarszy) powinien dać się wczytać ;)


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
ketyow

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #2192 : 16 Sierpnia 2013, 19:54:59 »
Polskie znaki oraz znaki interpunkcyjne itp. nie są powodem - przeważnie jak coś wczytuję, to właśnie autozapis. Po prostu jeśli wczytuję z rozgrywki to bardzo często kończy się to crashem. Chwilę później włączam grę ponownie i ten sam zapis z poziomu menu wczytuje się bez problemu. Właściwie to nie mam pomysłu czemu, ostatnio nie gram, ale jak będę grał dalej, to spróbuję na laptopie - zobaczę czy problem też występuje. Dodam też, że raczej nie jest to też wina słabego sprzętu, bo sprzęt jest całkiem szybki itp. - na komputerach się znam. W każdym razie jest jeszcze jedna możliwość: gram na ściągniętej mapie i może to ona powoduje gdzieś jakąś niestabilność. No i oczywiście, jak to często bywa, może po prostu gra jest źle napisana, niektórym się sypie i nikt nie wie czemu  :-/


IP: Zapisane
Hayven

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 316


Zobacz profil
« Odpowiedz #2193 : 17 Sierpnia 2013, 07:56:13 »
Czasami gra może się też crashować podczas gry w kampanię, jeśli wystąpi błąd w skrypcie (np. kiedy wjedziemy bohaterem kampanijnym do sanktuarium).


IP: Zapisane

Kliknij, przeczytaj, skomentuj ;)
(wielkie podziękowania dla Sojlexa za projekt logo :))
Frayderick

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Pojawiam się i znikam

Zobacz profil
« Odpowiedz #2194 : 23 Sierpnia 2013, 18:26:39 »
Ostatnio planowałem stworzenie moda do Dzikich Hord. Ale ponieważ obawiam się jego wadliwego działania skopiowałem folder gry do innego folderu. Problem polega na tym, że wszystkie zmiany wykonane w kopii przenoszą się też do oryginału. Chciałbym przeciąć to łącze tak aby zmiany w kopii nie przechodziły do oryginału. Czy wie ktoś jak to zrobić?


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2195 : 23 Sierpnia 2013, 20:36:03 »
Polecam ubezpieczenie się w oryginalną płytkę do dzikich hord, ew. umieścić program instalacyjny na pendrivie. Można też spróbować zrobić to na innych wersjach. Tzn. modować na wersji 3.0, a na 3.1 zostawić oryginał.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Frayderick

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 16


Pojawiam się i znikam

Zobacz profil
« Odpowiedz #2196 : 23 Sierpnia 2013, 20:48:05 »
Wielkie dzięki. ;) Spróbuję.


IP: Zapisane
rukon

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #2197 : 25 Września 2013, 18:32:48 »

help!

Kupilem niedawno Heroes 6 no i na drugiej plycie dodatek "Pirates of the savage sea"

wszystko spoko tylko, że na plycie z dodatkiem nie ma instalki.
wpisalem ten caly kod aktywUJACY "adventure pack" w grze ale to odblokowalo mi tylko kampanie, nie zmienilo nic pozatym, a powinno być tak że pobieram niby caly dodatek z neta, tylko wlasnie jak to zrobic. Moglby mi ktos krok po kroku opisac co mam zrobic aby zainstalowac ten dodatek


IP: Zapisane
kolcz8P

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 62


Zobacz profil
« Odpowiedz #2198 : 26 Września 2013, 13:55:23 »
wpisalem ten caly kod aktywUJACY "adventure pack" w grze ale to odblokowalo mi tylko kampanie
Bo ten dodatek to właśnie ta kampania i pobrała się razem z patchem, ale jest dostępna tylko po wpisaniu kodu.


IP: Zapisane
proletariat

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11

Zobacz profil
« Odpowiedz #2199 : 10 Listopada 2013, 18:52:50 »
Witam mam edycje kolekcjonerska i instaluje gre po czym jak chce ja odpalić to nic sie nie pojawia i zawiesza mi system. Ostatnio wsadziłem do laptopa nowy dysk SSD. Próbowałem gre zainstalować na dysku SSD - systemowym jak i jednej z partycji HDD, ale to nic nie dalo i gra cały czas się zawiesza.  Wczesniej na tym samym laptopie gralem w ta gre z tej samej płyty i wszystko ładnie chodziło tyle, ze nie było zainstalowanego dysku SSD. Płyta jest ok bo sprawdzałem ją na innym komputerze.  :)
Jak myślicie co może być powodem zawieszania się systemu?


IP: Zapisane
Falka93

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 27


Zwiezda

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2200 : 30 Listopada 2013, 21:33:18 »
Hej, mam problem związany z bohaterką Lochu, Eruiną. Problem jest taki że jej zdolność specjalna w ogóle nie działa, czyli ostrzał matron razem z atakiem bohaterki. Czy jest jakiś patch albo inne rozwiązanie na to?


IP: Zapisane

Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #2201 : 01 Grudnia 2013, 09:38:30 »
Niestety nie według mnie. Ubisoft przestał wspierać grę tak więc support i patche żadne nie pojawią się a gra praktycznie pozostawiona jest tak widać.


IP: Zapisane
arrash

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #2202 : 20 Grudnia 2013, 12:33:24 »
Mam problem, mam wersje Gold ze wszystkimi Patchami. Zaczynam grę-w Dzikie Hordy, w scenariuszu , Przystanią . Wchodzę do zamku, klikam, a gra wywala do Pulpitu i pojawia się info. że zalecana konfiguracja to 1200:800. Co zrobić?



IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2203 : 20 Grudnia 2013, 16:39:53 »
Myślę, że może to być spowodowane niekompatybilną wielkością ekranu komputera, przez co ci niektórych rzeczy nie może wyświetlić. Anyway, Wchodzisz w grę Heroes V Dzikie Hordy. Klikasz w Opcje -> Grafika i dźwięk i zmieniasz rozdzielczość; popróbuj na każdej z możliwych (oczywiście nie ustawiaj zbyt wysokiej, bo już ci gra się w ogóle nie wyświetli). Jeśli masz ustawione 800x600 to popróbuj z 1280x960 (mi działa na ekranie 17''). Ew. Ustaw sobie jakość tekstur na niższą i ustawienia ręczne (wygładzanie itp.). Powinno działać. Jeśli nie to może być to głębszy problem z grą, więc poproszę o wersję gry (w głównym Menu w lewym dolnym rogu).


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
arrash

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #2204 : 22 Grudnia 2013, 18:55:04 »
Mam wersje 3.1 Dzikich Hord. Próbowałem przy najsłabszych ustawieniach graficznych i wszystkich konfigur. rozdzielczości dla ekranów. Trochę pomogło, ale gdy dochodzę do możliwości rekrutacji archaniołów,lub serafów to przy wejściu do miasta wyrzuca mnie na pulpit-nawet przy najmniejszej rozdzielczości ekranu


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 144 145 146 [147] 148 149    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry