Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaką wersję kupisz?
Głosów w sumie: 32

Strony: 1 ... 145 146 147 [148] 149    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wszystkie problemy z grą - Patche, Instalacja, błędy, komunikaty itp. (Czytany 727286 razy)
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2205 : 22 Grudnia 2013, 20:14:04 »
Spróbuj re-install Heroesów, zachowując przy tym wszystkie save'y.

Podaj jeszcze dla bezpieczeństwa, zanim podejdziesz do re-instalacji, swoje dane komputera (Procek, karta graficzna, system operacyjny, ew. programy, z których korzystasz non-stop (Np. skype, gg itd). Może po prostu wywala, ze wzgl. na przeładowanie, ew. nagrywanie lub coś się może włącza po tym jak cię z tamtąd wywali, ew. gra przez internet.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
arrash

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #2206 : 23 Grudnia 2013, 10:47:41 »
Intel Pentium Dual CPU T3400 2,16GHz
3 GB Ram
karta graf. Mobile Intel 4 Series Express Chipset Family 512MB




IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2207 : 23 Grudnia 2013, 20:05:07 »
Proponuję tę opcję. Jeśli nie zadziała, to nie wiem już w jaki sposób pomóc.

Spróbuj re-install Heroesów, zachowując przy tym wszystkie save'y.



IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
adis0002

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #2208 : 09 Lutego 2014, 19:16:40 »
Witam jw. mam problem z heroes 5 dzikie hordy. po wejsciu w gre pojawia mi sie zdjecie z dzikich hord poczym pisze ze brak odpowiedzi wczesniej mialem problemy z directx .


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2209 : 16 Lutego 2014, 21:48:52 »
Przeinstaluj DirectX na odpowiednią wersję, po czym spróbuj re-install gry. Kupowałeś grę, czy pobierałeś?


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #2210 : 22 Marca 2014, 15:34:03 »
Błagam o pomoc !

Pobrałem moda do Heroes V , który zmienia inwentarz bohatera na taki wyglądający jak z h3 czy też h4, wszystko jest ok do momentu kiedy chcę sprzedać artefakty w zamku za kasę. Wtedy wyskakuje, że gra przestała działać, tak się dzieje również u mojego kolegi. Wywala do pulpitu.

Wiem jakie pliki podmieniłem niestety nie mam kopii zapasowych tamtych plikoów, a były to pliki z folderu Textures w Data.PAK w folderze data, ma ktoś pomysł co zrobić ?

 


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2211 : 25 Marca 2014, 15:30:12 »
Niestety nie potrafię tobie pomóc. Na modowaniu się znam na tyle, że umiem je tylko wgrać. :P Jedyne co mogę poradzić to usunięcie tych zmodowanych części, a grę re-instalować, jeśli tylko miła tobie piątka. Ew. możesz dalej grać na tym modzie bez sprzedawania artefaktów w grze.


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Hunter

***

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 242


Śmieszny człowieku, czy pamiętasz ciemność?

Zobacz profil
« Odpowiedz #2212 : 25 Marca 2014, 16:52:21 »
Reinstalowalem niestety innego wyjścia chyba nie było. Nie chciałem reinstalowac głównie dlatego ze mialem baardzo duzo modów wgranych właśnie do data.pak czyli duzo podmienionych plików. Teraz musze od nowa wgrywać. A bez sprzedaży artow to bym nie potrafił grać :D

Czyli problem rozwiązany.


IP: Zapisane
"Żyją ludzie, którzy wierzą w złote smoki"

TheQamil

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #2213 : 28 Września 2014, 21:29:23 »
Witam!

Jestem nowym forumowiczem i mam pewien problem z patchem, w szybkim wyszukiwaniu nie znalazlem tego problemu a calego tego watku nie chce mi sie przkopywac. Chcialem zakutaliowac herosy do patcha 1.6 najnowszego, posciagalem wszystkie pacze po kolei, poinstalowalem wszystko ladnie ( z 1.6 bylo troche problemow przy niektorych patchach wyskakiwalo okno ze nie mam wersji 1.5 albo wogole herosow na kompie) a kiedy wkoncu niby zakutalizowalem do wersji 1.6 wchodze do gry i w dolnym lewym rogu dalej widnieje wersja 1.5. Zpaczowalem jeszcze ra gre i wyskakuje komunikat ze wersja 1.6 jest juz zainstalowana. Prosze o pomoc jak mam zakutalizowac gre do najnowszej wersji.

Podrawiam


IP: Zapisane
Dyziek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #2214 : 04 Października 2014, 11:40:48 »
Witam.
Mam następujący problem. Po jakimś czasie zachciało mi się wrócić do Kuźni Przeznaczenia. W między czasie zmieniłem kompa i system operacyjny. Zainstalowałem i grało się fajnie. Następnego dnia jak chciałem odpalić dalej grę już się nie dało. Pojawia się komunikat abym włożył prawidłowy dysk do stacji dysków.
Dysk jest prawidłowy i oryginalny. Podpowiedz, która się pojawia nić nie dała. Chodzi o jakieś DMI. Ktoś coś poradzi??


IP: Zapisane
Czoporek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #2215 : 14 Listopada 2015, 23:38:41 »
http://zapodaj.net/61685dd13dc55.png.html ktoś wie co nie tak? Oryginał jak coś grę kupiłem z pół roku temu normalnie działała.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 232


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #2216 : 14 Listopada 2015, 23:41:29 »
Jak dla mnie, to wygląda to na uszkodzoną płytę.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
dingrin123

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #2217 : 31 Stycznia 2018, 19:00:22 »
WITAM
Przypomnialem ostatnio sobie o tej wspaniałej grze heroes V poniewaz mam tylko zwykla wersje na plytce zainstalowalem i normalnie gralem. Zaproponowalem kolega ze moze bysmy pograli przez chamaci czy cos razem bylo by zabawniej bo nigdy nie dokonczylismy 6os rozgrywki. Kolega ma edycje kolekcjonerska wiec wszyscy to zainstalowalismy zeby chodzilo bez plytki tak samo i ja tylko tamto stare odinstalowalem. No i tutaj pojawia sie problem gdy klikam na ikonke 2 razy wyskakuje mi logo i nagle pum czarny erkan ... i nic sie wiecej nie dzieje probowalem zreinstalowac przezucic pliki na pendriva od kolegi wlaczyc jako aministrator i z windowsem xp z packiem 3 :/ w czym moze lezyc problem


IP: Zapisane
Adik_kujawiak

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #2218 : 17 Listopada 2019, 10:18:46 »
Witam,
Nie wiem czy temat był jeśli tak to przepraszam
Pierwszy raz mam tak ze nie mogę obraca zoomowac itp kamery na mapie przygody mi w zamku.
Zgrałem moda gdzie było napisane ze odblokowuje kamerę ale kompletnie nic nie pomogło.
Także przy odpalaniu gry nie mogę przerwać filmików początkowych ani reklama firmy, murze czekać aż przelecą całe.
Wcześnie nie miałem takich problemow.
Jedna różnica to ze teraz mam inny komputer i 64 bitowy win


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #2219 : 17 Listopada 2019, 11:22:07 »
Witaj ;)

A menu sprawdzałeś czy nie masz zablokowanej opcji? Bo w grze normalnie można było scrollować myszką jak i obracać. Co do drugiego problemu to odinstaluj moda i pobierz patch by gra był w aktualnej wersji.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 145 146 147 [148] 149    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.142 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry