Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Might and Magic Heroes V : Wybraniec Ashy (PROJEKT MOD) (Czytany 27694 razy)
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« : 19 Października 2014, 12:32:34 »
Witam serdecznie!
Chciałbym zaprezentować wam mój projekt mod, który będzie miał 3 części każda z nich będzie jedną kampanią. Pierwsza część nosi nazwę wybraniec ashy. Kampania opowiadać będzie historię dziecka, które zostało odebrane rodzicom i wychowane na dzielną wojowniczkę która w dniu swych narodzin otrzymała specjalny dar od samej ashy. Wszystkich bohaterów, którzy pojawią się w tej części, na razie możecie zobaczyć na galerii modów ale w najbliższym czasie pojawią się w tym wątku. Praca nad projektem trwa ale już nie wiele elementów zostało do zakończenia. Póki co pokaże wam parę screenów zdradzających poniekąd część fabuły :)


IP: Zapisane
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 21 Października 2014, 22:35:21 »
Kolejny projekt modderski - świetnie!

Jednak mógłbyś bardziej się postarać w kwestii prezentacji - jakoś więcej technicznych informacji, zarysu fabuły -> mniej chaotycznego.

Jakoś tak to mi na za szybko napisane wygląda...

Powodzenia! :D


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 22 Października 2014, 07:51:37 »
No, no, kolejny zdolny Moder w naszych szeregach ;D Trzymam kciuki za projekt :) Fajnie byłoby, gdybyśmy na Głównej zrobili dział poświęcony modom, które powstają na Tawernie :3

Ale to tylko moja autorska wizja ;D


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 22 Października 2014, 19:47:06 »
Z tym zdolnym moderem bym raczej nie przesadzał. Jak na razie dopiero zaczynam i jeszcze sporo pracy przede mną. Ale nam nadzieje ze projekt uda się i przypadnie do gustu wielu graczom  :rolleyes: . Już niedługo pokaże nowe alternatywy przystanii oraz dokładny opis fabuły i innych szczegółów  ^_^


IP: Zapisane
Kurokuma
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 25 Października 2014, 13:07:56 »
   Przyznam, że projekt dobrze się zapowiada, choć, jak napisał Menelag, trochę źle prezentujesz go przed premierą. Proszę więc o ujawnienie zarysu fabuły i przedstawienie kilku Twoich modyfikacji

   Będę śledził postępy w tym projekcie i ,jeśli i mi się spodoba, możliwe, że pobiorę. Życzę powodzenia!


IP: Zapisane

,,The Hobbit: The battle of the five armies'' is coming
Aktualności
Dyskusja
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 25 Października 2014, 19:04:14 »
Tak jak obiecywałem opisze trochę dokładniej projekt

Wszystko dzieje się 19 lat po wojnie z Biarą. Na tronie zasiadł król Duncan wraz z jego małżonką Freydą tworząc Imperium Jednorożca. Mimo że demony nie zagrażają już Ashan nadciąga nowe zło a wraz z nim mroczna przepowiednia o której wszyscy myśleli że już się wypełniła. Głosi ona że z królewskiej rodziny narodzi się dziecko o niewyobrażalnej mocy mogące przeważyc szalę każdej bitwy. Ześle ono zło które wymierzy karę całemu światu i jemu samemu. Rozpoczęła się nowa wojna zwolennicy lorda Markala zostali wezwani po tysiącach lat snu. Nekromanci rosną w siłę a Imperium powoli traci swe ziemie.I tu zaczyna się nasza przygoda będziemy poznawać dalszą historię z młodą wojowniczką, sierotą, przygarniętą przez mistrza sztuk magicznym i wojennych Marissę, która powędruje przez nieznane tereny Ashan próbując zapobiec wojnie, ratując innych oraz szukąjac odpowiedzi na własne pytania. Czy jej się uda? to żależy tylko i wyłącznie od was ^_^

A na koniec pierwsza nowa alternatywa wojsk Duncana i Freydy

Strażnik Blasku



IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 25 Października 2014, 19:39:44 »
Wow! Strażnik Blasku mimo prostej przemiany Fanatyka jest przecudowny! Nie mogę się doczekać pozostałych jednostek! (obstawiam białego gryfa :p)
Fabuła zapowiada się ciekawie i jestem ciekaw jakie rasy jeszcze odegrają ważną rolę oprócz
Imperium i Nekro?



« Ostatnia zmiana: 27 Października 2014, 00:04:18 wysłane przez WMS » IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 26 Października 2014, 22:02:57 »
Zależy mi głównie na prostocie wykonania póki co jeszcze się uczę w kwestii moddingu. Jeśli chodzi o miasta również wtrącą się elfy z Irollan oraz orkowie pod dowództwem znanego wszystkim Gotaia ^_^
A teraz kolejna jednostka przystani "srebrny pazur". WMS białych mi zabrakło wszystkie już odleciały  ;D. I mam nadzieje ze zbroja nie jest bananowa  :D



IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 26 Października 2014, 23:03:35 »
Byłem tak blisko :D Przyznam, że baaaardzo uroczy ten Gryf <3 Mamy tą samą sytuację co z miecznikiem, proste zmiany, które przypadają do gustu. Czego jutro można się spodziewać? Serafina? Milicjanta? (Tak strzelam z nazwami :p)


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 27 Października 2014, 19:19:27 »
Uroczy na zewnatrz i zabojczy w srodku 8) nie wiem czemu ale jakos tak zaczalem od srodka :huh:. Narazie 2 dni przerwy a potem pokaze wiecej zeby nadrobic czas  ^_^jakm mi sie uda to wstawie bohaterow ktorzy odegraja kluczowa role w tej czesci ;>


IP: Zapisane
Kurokuma
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 38


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 28 Października 2014, 17:18:21 »
   Fabuła przedstawia się interesująco. Twoje modyfikacje też są niczego sobie. Jeszcze zapytam się, na kiedy planujesz premierę?


IP: Zapisane

,,The Hobbit: The battle of the five armies'' is coming
Aktualności
Dyskusja
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 30 Października 2014, 23:03:43 »
Jesli wszystko pojdzie zgodnie z planem :rolleyes: to planuje skonczyc gdzies w polowie stycznia :D. Jeszcze wiele mam do zrobienia poprawienia i zlozenia w kompletna calosc. A dzis dwa nowe ulepszenia
Milicjant

W sumie to nie wiem jak go nazwac moze jakies pomysly?



IP: Zapisane
matikun

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 166


Spiralny

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 31 Października 2014, 12:34:48 »
Może jakiś Mściciel, Święty mściciel  ;). Wtedy można by mu dać kontratak z dystansu. Nie wiem czy to dobry pomysł ale jakoś mi się tak nasunęło.


IP: Zapisane

Żeby wstać, trzeba upaść.
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 31 Października 2014, 17:18:00 »
Może Arkebuzer lub Imperialny Strzelec?
Jednostki wykonane cudowne, a ta broda Milicjanta <3


IP: Zapisane
Raelag323

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 156


Ten świat jeszcze nas popamięta. Jakem Raelag!

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 31 Października 2014, 18:24:37 »
Pomyślałem ze jak dam mu brodę to będzie groźniejszy ;D myślałem też o czarnych okularach  8) żeby dodać mu powagi. Bo ten jego brzuszek to nie wygląda jak arystokracja :D Hmm... Mściciel kojarzy mi się trochę z avengersami :D Arkebuzer fajna nazwa. Niestety obie nazwy mi się podobają dlatego robimy głosowanie 8). A dzisiaj ktoś z kim bedziecie wędrować przez tę historię
Pora przedstawic Marissę GŁÓWNĄ BOHATERKĘ która jest silna i niezależna. Uparta i energiczna. Niestety jest sierotą wychowaną przez najwyższego doradcy Freydy i kapłana Horncrest. Jej życie odmieni się na zawsze gdy nieświadomie pomoże wiernemu sludze Markala i doprowdzi do własnej zagłady jak potoczą się jej losy to już zależy od was ^_^



« Ostatnia zmiana: 31 Października 2014, 18:26:38 wysłane przez Raelag323 » IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry