Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 42    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Propozycje zmian na stronie i forum (Czytany 187553 razy)
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 14 Sierpnia 2005, 00:55:35 »
Dodam trzy zdania od siebie  i zakończę tą temat:
Cytuj
Tu nie chodzi o siłę armii, lecz chodzi o to, że gra nie jest rozbudowana. Zbyt szybko dochodzi się do końca rozbudowy.
Jak chcesz sie rozbudowywac to w takim razie polecam Settlers V. Masz 70 budowli i po 4 godzinach trudno wszystkie zbudować nawet grając bez przeciwnika. A po wyjściu dodatku do gry bedzie ich 86...
Cytuj
Widocznie w góle nie grałes w III cześć skoro mówisz ze "...wpadasz na jakiegoś przypadkowego przeciwnika i tracisz to na co pracowałeś przez całą grę...". Nie masz pojęcia o grze, więc jak możesz sie wypowiadać.
Na jakiej podstawie tak sądzisz?  Chodziło o to że po stracie jednostke bohater jest bezbronny, nawet jak jest b.silny.  A kwestie to czy grałem i ile zostawmy może...
Cytuj
A Twoja ostatnia wypowiedź mnie rozśmieszyła, hehe (bez urazy)
Ciekawe co w niej cie rozsmieszyło. Na niektórym forach za takie słowa są kary w postaci zóltych kartek (jak w piłkarstwie), bez ostrzeżenia. Niektórzy z liczba postów 2 mieli zbanowane konto za takie, zdawałoby sie lekkie słowka..


A wracająć do tematu: jak idą prace nad działem o III  /wink/ i kiedy go ujrzymy  B)


« Ostatnia zmiana: 14 Sierpnia 2005, 00:57:56 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
MaRay

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 7


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 17 Sierpnia 2005, 17:18:38 »
Co myślicie o stworzeniu takiego fanklubu na forum? Byłyłoby np. 6 miast ( Akademia, Przystań, Azyl, Nekrpololis, Rezerwat, Twierdza , które odpowiadałyby swoim odpowiednikom w Heroes 4 ). W każdym mieście byłaby jedna osoba dowodząca.Siedzibami były by fora, widoczne tylko dla członków poszczególnych miast oraz Admina.  Każdy nowy, który by chciał przystapić do któregoś miasta wysyłałby PM do dowodzącego z prosba o przyjecie. W Mieście byłyby rangi ( np. w Akademi ) ktoś nowy byłby Niziołkiem, potem po awansowaniu go Krasnoludem - potem wybierałby drogę Magii lub Walki, i wtedy rangi odpowiadalby innym stworom z Heroesa 4 ( Ładu ). Co myślicie o takim pomysle?

Wiadomość doklejona: 06 Września 2014, 11:00:23
A ja zgłaszam gry z serii Gothic , czyli Gothic, Gothic 2 oraz dodatek do 2 części do działu na forum oraz na stronke ( oczywiście moge takowy dział prowadzić :) )


« Ostatnia zmiana: 06 Września 2014, 11:00:23 wysłane przez Piekielny Krzyk » IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #17 : 18 Sierpnia 2005, 00:18:31 »
Cytuj
A ja zgłaszam gry z serii Gothic , czyli Gothic, Gothic 2 oraz dodatek do 2 części do działu na forum oraz na stronke ( oczywiście moge takowy dział prowadzić :) )
To strona o serii heroes a nie gothic, wieć raczej w zamyśle mamy na temat dział dotyczący gry heroes. Choć kieys moze niewykluczone...

Wiadomość doklejona: 06 Września 2014, 10:59:28
Fajny pomysł, choc ...nierealny w realizacji - z kilku powodów:

1.: Forum to odwiedza bardzo mało osób, wiec nie byłoby chetnych. Na forum jest raptem 59 userów z czego 6 (!) ma wiecej niz 5 postów. Reszta to martwe dusze  <_< . Gdyby byłoby ich 590 to moznaby było cos myślec....

2: Najwazniejszy problem-  mówisz o heroes IV, a jak poczytasz sobie posty to  (oprócz mnie i jareQ) nie znajdziesz tu ludzi, którym sie ta gra podoba. Może jeszcze oprócz Ciebie. Teraz nie ma kto pisać o tej części, tym bardziej po tym jakbysmy to wprowadzili..

3. Ciekawe o czym bysmy tam pisali, w tych działach. Takie cos istnieje ale w grupie 2500 tyś userów na niektórych forach gier rpg w necie np. newervintera do której kiedys nalezałem... (co to były za czasy  /rolleyes/ )

Zobaczymy jaka bedzie część 5 i ilu ludzi bedzie na forum, ale wątpie gdybysmy coś takiego wprowadzili... choc pomysł fajny..


« Ostatnia zmiana: 06 Września 2014, 10:59:28 wysłane przez Piekielny Krzyk » IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #18 : 23 Sierpnia 2005, 22:51:33 »
A mi się wydaje całkiem świetnym pomysłem z tym, że można by jeszcze zrobić kategorie główne, do których można by wejść takie, jak Heroes I, II, III, IV no i w przyszłości V z możliwością ich zmian, o które każdy mógłby poprosić w specjalnym wątku na forum...

ps. Zajmę się tym jak wrócę bo ostatnio nie ma mnie w Polsce i właśnie dziś dopiero wróciłem ale niestety jutro wyjeżdżam znowu <_< więc cierpliwości i czekamy na kolejne propozycje  :]

Wiadomość doklejona: 06 Września 2014, 10:59:34
Cytuj
To strona o serii heroes a nie gothic, wieć raczej w zamyśle mamy na temat dział dotyczący gry heroes. Choć kieys moze niewykluczone...
 
Zgadza się  :P ale jeśli znalazła by się osoba(y) chcąca stworzyć taki dział.. czemu nie  ;)


« Ostatnia zmiana: 06 Września 2014, 10:59:34 wysłane przez Piekielny Krzyk » IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 05 Października 2005, 15:50:12 »
/naughty/  hyr hyr bijta sie :D
jak dla mie heros  3 jest fajniejszy bo ma  jak dlamie  niezapomiany klimat  i mi sie podoba w nim prawie wszytko  jak by bochater mugł wlalczyc to bym dał nawet 10 pkt
ale to szczeguł
alez  heros 4 :D ma swoje  plusy  nowe jednostki   itp.... ale  jaka jest tam grafika
ale mi sie w  herosa  niepodoba ze niemozna se ulepszac jednostek  i ze tszeba wibierac pomiedzy stworami a dodatki niebyły za fajne ale cusz  heros to heros ale  heros 5 to tosamo co heros  3 tylko ze ubrany w ładniejsza szate graficzna  ale  jak cos  to mi sie podoba   walki benda zapierac dech w piersi


IP: Zapisane
Jest fajnie :)
aszen

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : 05 Października 2005, 23:28:41 »
Każda cześć jest super i niemożna ich do siebie porównywać ( a wszczególności 3 i 4 cz. ) Każda mi sie podobała.Fakt 4 miała najwiecej błedów ale ( według mnie ! ) i wiele plusów .Znam pare osób ( w tym i ja ) którzy twierdzą,że 4 ma wiecej możliwości niż pozostałe cześci.Fakt,że klimacik w 3 był lepszy ponieważ 4 już sie zrobiła bardziej RPG  a Herosy to przeciez strategia.Wiec dopóki niewyjdzie 5 gramy u nas w 4.POzdrowienia dla wszystkich.PS Nie kłócić sie bo jestesmy po tej samej stronie !!  /thumbup/


IP: Zapisane
Tomek

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 56

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 06 Października 2005, 15:00:55 »
popieram aszena :D ok tak na marginese  jak macie jakis kumpli czy kolezanki  /wink/  to namawiajce  ich aby zagoscili w tawernie :D jak cos

Wiadomość doklejona: 06 Września 2014, 10:59:42
mozna by zrobic  małą dysko grafie ger z MaghtandMagic nie wiem ile tego było czesci ale dosc sporo :D jedynie grałem w maghtandmagic 9 :)


« Ostatnia zmiana: 06 Września 2014, 10:59:42 wysłane przez Piekielny Krzyk » IP: Zapisane
Jest fajnie :)
Marek Paśnikowski

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 26


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 13 Października 2005, 10:17:57 »
Tomek, mógłbyś mi powiedzieć coś na temat mightandmagic? Strategiami zacząłem się interesować od niedawna, i jestem w fazie eksploracji tego wspaniałego gatunku, więc nie miej mi za złe nieorientacji ;)


IP: Zapisane
Lubie gadac!
aszen

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 13 Października 2005, 22:25:12 »
M&M to nie strategie a raczej RPG w świecie Herosa.Grałem w 6,7,8,9 po kilka razy ( oprucz 9 która zupełnie straciła klimat :( ) super ( jak dla mnie) gierki i podejrzewam,że kiedyś jeszcze jakąś dopadne ( może 10 bo słyszałem,że robią....)


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 13 Listopada 2005, 11:35:10 »
Dział o M&M to dobry pomysł bo dzieje się i nawiązuje do Heroes Of Might and Magic.Tylko kto go by zrobił?Może aszen?


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 13 Listopada 2005, 13:22:55 »
Niedługo powstanie dział na stronie o grach osadzonych w świecie Heroes and magic. Powstanie, o ile uporam sie z pracą na uczelni <_< . Mysle, że nie wcześniej niż na święta. Głównie Dark mesiah oraz Crusaiders night and magic oraz pewnie seria M&M - przyznam sie że grałem w część 9 przez kilka minut i raczej nie powróce do tej gry. Propozycje innych gier mile widziane. Choć bardziej byłbym skłonny do nowych działow o samym heroes.
Ale jak widac pomysłow nie brakuje tylko wykonawców....


« Ostatnia zmiana: 13 Listopada 2005, 13:27:50 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 13 Listopada 2005, 18:18:53 »
A tak na marginesie.
Jak sie robi dział?
Czy trzeba umieć robić strony?Znać HTML?
Czy po prostu pisze się artykuł np.w Wordzie i się do was przysyła?
Bo mógłbym coś pomóc jeśli się przysyła artykuły.


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #27 : 28 Grudnia 2006, 16:51:08 »
no ja proponuje dzialy
Strategie turowe
strategie czasu rzeczywistego
RPG
dlatego ze to jest zwiazane z heroesem  bo jak tu wspomnial martin ze tu chodzi o cos zwiazane z heroesami


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 28 Grudnia 2006, 17:13:44 »
Jak już to ogólnie dział o strategiach. Nie ma sensu się rozdrabniać.

Pd. Mówisz o forum czy stronie. Jak o stronie to narazie to odpada.


« Ostatnia zmiana: 28 Grudnia 2006, 17:20:26 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Rasti

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 202


Ponad 3 letni staż na forum :P

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #29 : 14 Kwietnia 2007, 15:37:55 »
Witam

Jeśli był już taki temat to serdecznie przepraszam wszystkich adminów ale nie moglem sie powstrzymać muzyka na stronie jest oszałamiająca nie wiem skąd ja wzięliście i nie chce wiedzieć wiem ze te kilka utworków słucham już kolejna godzinne i nie mogę wyjść z podziwu. Są super na pewno strona i forum już świetne tylko zyskały w klimacie fantasy dzięki tej muzyce..

PS: Kiedy będzie więcej utworków?


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 42    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.117 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry