Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Dział o Modyfikacjach (Czytany 5656 razy)
Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« : 15 Lutego 2012, 21:20:24 »
Witam!

Wychodzę do Was, zacne grono Tawerny, z dosyć ciekawą propozycją.

Otóż,

Napisałem już w tej sprawie do Jarka i mój pomysł spotkał się z jego aprobatą ;)
Chodzi mi o utworzenie na stronie głównej działu poświęconego dużym modom do gier HoMM (zwłaszcza Heroes 3 i 5)
Byłyby to artykuły dokładnie przedstawiające czytelnikowi dany projekt, opisujące zmiany, nowości, możliwość pobrania. Mile byłyby widziane zdjęcia ładnie "reklamujące" dany mod, ewentualnie linki do poświęconych projektowi filmików np. na YouTube
Osobiście mogę napisać artykuły do projektów, które tworzyłem (Uzurpator, Serce Ashan) oraz np. do małego, ale popularnego modzika Dark Messiah.
Zachęcam do udziału w tym "przedsięwzięciu" przede wszystkim naszych nowych redaktorów :) Będziecie mogli doszlifować swoje umiejętności pisarskie, oswoić się z edytorem artykułów i błysnąć przed Szanowną Administracją.
Całość byłaby ładną i ciekawą ofertą dla graczy, którzy zaczynają swoją przygodę z grami HoMM lub z modami do niej. Inne portale na temat Heroes nie mają czegoś takiego, byłaby to więc pewna innowacja.
Liczymy na pomoc wszystkich użytkowników, którzy nie są redaktorami, a mają materiały i wiedzę na temat określonego projektu i chcieliby się nimi podzielić z innymi graczami.
Chętni niech piszą tutaj, na PW do mnie lub do Jarka.
Mamy nadzieję, że ten pomysł spotka się z Waszym zainteresowaniem i przyciągnie wielu graczy HoMM!
Pozdrawiam! :)


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 15 Lutego 2012, 21:50:51 »
Ja bym ci pomógł... ale nie grałem w żadną z modyfikacji. Jestem za tym pomysłem, ale ja niestety nie grałem, a jeszcze mam zamiar zrobić poradniki do HVI (1 misja Nekro. i epilog krwi najbliższe). Może Pawek lub Psychol ci pomogą. Albo nasi inni redaktorzy, coś ostatnio bardzo "zapracowani" ;).


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15 Lutego 2012, 23:02:35 »
Pomysł fajny, ale lepiej byłoby wziąć się teraz za dział H6. Myślę, że za niedługo Ubi ogłosi dodatek, a wtedy to już nagromadzi nam się bardzo dużo roboty.

Poza tym te najważniejsze mody mamy dobrze opisane - WoG, HotA, Equilibris.


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 16 Lutego 2012, 00:00:54 »
Poza tym te najważniejsze mody mamy dobrze opisane - WoG, HotA, Equilibris.
WoG'a nie za bardzo..  Zresztą z Equilibris jest podobnie także może warto byłoby się tym zająć. Pracy chyba nie za dużo a przydałoby się pewnie niejednemu fanowi :)


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 16 Lutego 2012, 07:25:43 »
Jeśli nie będzie ochotników ze strony redakcji, to będą poborowi  ;>

Pomysł fajny, ale lepiej byłoby wziąć się teraz za dział H6.


Problem z tym, że mało kto posiada w redakcji tą część, przynajmniej się nie przyznają.

Przypominam, że dla ochotników przewidziane są punkty reputacji, tudzież dla najbardziej gorliwych - zmiana grupy na VIP.


« Ostatnia zmiana: 16 Lutego 2012, 10:46:52 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 16 Lutego 2012, 17:22:06 »
Problem z tym, że mało kto posiada w redakcji tą część, przynajmniej się nie przyznają.
W dziennikach redakcyjnych dużo osób mówiło o tworzeniu działu do H6, a z tego wynika, że mają grę. Po to też zatrudniono tych nowych 3 redaktorów...


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 16 Lutego 2012, 17:41:17 »
Problem z tym, że mało kto posiada w redakcji tą część, przynajmniej się nie przyznają.
W dziennikach redakcyjnych dużo osób mówiło o tworzeniu działu do H6, a z tego wynika, że mają grę. Po to też zatrudniono tych nowych 3 redaktorów...
3 osoby nazywasz dużą ilością, nikt więcej jak na razie nie zgłosił się z pomocą oprócz nas.. 3 nowych. Z tego prace trwają (znaczy moja...).

@Menelag- przy tworzeniu artykułów możesz wykorzystać recenzję Belegora, można by też zrobić galerię z nazwą "modyfikacje", były by tam zdjęcia z kampanii, jednostek, bohaterów, zarówno z H3 i H5, ale też i z H6 (np: jeśli Adseruki zgodzi się wykorzystać jej pracę).


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Grownock

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 504


Arbiter elegantiarum

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 16 Lutego 2012, 18:18:26 »
3 osoby nazywasz dużą ilością, nikt więcej jak na razie nie zgłosił się z pomocą oprócz nas.. 3 nowych. Z tego prace trwają (znaczy moja...).
Widzę, że masz problemy z liczeniem. Ja, Ty, Pawek, Psychol, a nawet Seraf i Hells mówili (co prawda miało to być o becie), że będą pisać o H6.

Poza tym, nawet te 3 osoby, to duża ilość. Chcesz, żeby 50 ludzi pracowało nad działem H6? Ja zrobiłem już:
- Jednostki Przystani - http://www.tawerna.biz/czytaj_artykul_468_jednostki-przystani-w-might-and-magic-heroes-vi.html
- Jednostki Nekro - http://www.tawerna.biz/czytaj_artykul_469_jednostki-nekropolii-w-might-and-magic-heroes-vi.html
- Jednostki Sanktuarium - http://www.tawerna.biz/czytaj_artykul_470_jednostki-sanktuarium-w-might-and-magic-heroes-vi.html
- Budynki Przystani - http://www.tawerna.biz/czytaj_artykul_471_budowle-przystani-w-might-and-magic-heroes-vi.html


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 16 Lutego 2012, 23:36:10 »
Grownock świetna robota.
Niebawem podsumowanie pracy redakcji. Sprawdzimy co kto zrobił/robi i podejmiemy odpowiednie kroki.


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 17 Lutego 2012, 06:57:58 »
Zgłosiłem się już do Menelaga w sprawie artykułów nt. modów.

H6 chyba tylko ja nie mam, bo szczerze w tym roku miałem ciekawsze wydatki i czekałem na lepsze produkcje.


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Psychol55
Ja słyszę a ty słuchasz

******

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 441


Krytyk Fasta

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 17 Lutego 2012, 12:47:31 »
Ja się zajmę poradnikami, w najbliższym czasie oraz felietonami. Powiem szczerze, mało mnie obchodzą domowe modyfikacje do Heroes 5 i 3. Owszem doceniam pracę, zaangażowanie swojskich moderów, ale po prostu wolę oficjalne dodatki. Wiem, dużo ich powychodziło i wypadałoby coś o nich napisać. Aktualnie mam sporo problemów i nawet nie mam czasu się zabrać za poradniki, ale Prolog - jak mówiłem, zdążę w okresie próbnym. Mam nadzieję, że wyjdzie niebawem dodatek do Heroes 6, i wtedy trzeba będzie wrzucać artykuły.

PS: Na komputerze nawet nie mam zainstalowanego Heroes 5. Dobra jak zajdzie potrzeba, to mogę wrzucić recenzje jakiegoś moda, tylko skąd mam go wziąć? I jaki najlepiej. Menelag doradź na PW. Przejdę w jeden dzień, raz dwa powiem co fajowe, a co mierzy i kuje po oczach.


IP: Zapisane
http://emikozinska.wix.com/emi-kokoz-art

Sprawdźcie co robi moja siostra!
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 17 Lutego 2012, 15:08:26 »
Witam!
Mimo, że jestem nowy na Tawernie, to z chęcią zająłbym się poradnikami do HVI lub też recenzją paru modów (HV).
Oczywiście, w pierwszej kolejności zapewne będą brani pod uwagę Redaktorzy, lecz zgłaszam się na ochotnika  :)
Jeśli znajdzie się dla mnie miejsce, to proszę o kontakt na priv  ;)


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Menelag
Moczymorda Tawerniana

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 281


1+2= Menelag

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #12 : 17 Lutego 2012, 15:14:08 »
To Ty musisz wyjść do nas, jeśli masz wiedzę na temat modów (bo to jest  topic poświęconemu takiemu działowi). Po prostu napisz, co mógłbyś zrobić, tu w temacie lub na PW.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry