Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 15    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Błędy na stronie (Czytany 81888 razy)
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #15 : 13 Lutego 2010, 19:50:31 »
Też dochodzę do tego wniosku Laxx...
W nowym cms'ie w galerii na pewno nie będzie możliwości komentowania co do reszto jeszcze zobaczymy ;)


IP: Zapisane
Lord_Mergoth

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 17

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 14 Marca 2010, 15:13:16 »
Ja wypatrzyłem kilka błędów na stronie, np. Kiedy wchodzę na listę użytkowników to mnie tam nie ma. W ogóle czasami pojawia mi się błąd logowania chociaż i tak mam wszystko dobrze zapisane. Nie wiem jak wy ale myślę, że administratorzy strony powinni się tym zająć. :huh: :huh:


IP: Zapisane
"Let's not bicker and argue over who killed who." - Monthy Python and The Holy Grail
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 14 Marca 2010, 16:54:45 »
A ja mam takie pytanie - jak się napisze posta to widać parę przycisków, wśród których jest zaznacz jako nowe. I jak to się kliknie to w dziale wyskakuje przy tym temacie ,,nowe" . A czy nie dałoby się  zrobić, żeby po wciśnięciu dodatkowo pojawiało się w ostatnio aktywnych tematach?

I jeszcze coś: Jak chciałem wyszukać takie jeden temat, to wyskoczyło mi ,,Od ostatniego wyszukiwania upłynęło mniej niż pięć. Spróbuj później"  :huh:


« Ostatnia zmiana: 15 Marca 2010, 15:44:25 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Reynevan de Bielau

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 54


Szczęśliwy ten, kto zna swoje miejsce w szeregu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 02 Maja 2010, 12:57:10 »
Hmmm gdzieś na forum już o tym była mowa, mianowicie nie można zmienić avatara, wybrałem odpowiedni rozmiar i klikam aktualizuj i nadal nic... możliwe że to nie błąd tylko moja głupota  ;D nie znam się na takich górnolotnych procesach  ;D


IP: Zapisane
Rabbi? Ty? Wziąłeś na wóz... Hmm... Kurtyzanę?
-Wziąłem. Toć, proszę ja młodego pana, na strasznego wyszedłbym ciula, gdybym nie wziął.
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #19 : 02 Maja 2010, 13:39:40 »
Hmmm wszystko działa. Wklejasz w odpowiednią rubrykę adres strony->zachowaj zmiany i już. Opisz co robisz.

Jeśli chodzi o stronę to osobny avatar jest chyba pozostałością po dawnym silniku kiedy profil na stronie i forum był osobno.


« Ostatnia zmiana: 02 Maja 2010, 13:44:00 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
Reynevan de Bielau

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 54


Szczęśliwy ten, kto zna swoje miejsce w szeregu.

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 04 Maja 2010, 21:14:28 »
No więc tak:
1 znajduje  w googlach odpowiedni avatar (100x100 i w rozmiarach do 30kb)
2 Klikam przycisk przeglądaj w rubrykę wpisuję adres strony po dłuższym myśleniu maszyny można nacisnąć ok więc klikam ...
3 Później na aktualizuj profil
4. Strona od nowa się załaduje i... nic

Sądzę że to bardziej moja wina , ale jak już wspomniałem nijak nie znam się na komputerach  ;D byłbym wdzięczny za wszelką pomoc!!!


IP: Zapisane
Rabbi? Ty? Wziąłeś na wóz... Hmm... Kurtyzanę?
-Wziąłem. Toć, proszę ja młodego pana, na strasznego wyszedłbym ciula, gdybym nie wziął.
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 04 Maja 2010, 21:35:23 »
Mylisz opcje.
- Jeśli chcesz załadować obrazek z innej strony internetowej to wklejasz adres strony nie tam gdzie jest "Przeglądaj.." ale tam gdzie jest pole zaczynające się od "http://".
- Z opcji przeglądaj korzystasz jeśli chcesz wgrać obrazek z dysku swojego komputera.

EDIT: Sorki pomyliło mi się z forum. Na stronie nie ma możliwości wgrania avatara podając adres innej strony. Musisz zapisać obrazek na dysku i dopiero wtedy go wybrać za pomocą opcji "Przeglądaj..." z dysku swojego komputera.


« Ostatnia zmiana: 04 Maja 2010, 21:38:54 wysłane przez jareQ » IP: Zapisane
Markal2000

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 107


Dziesiąty z Nazguli

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 11 Maja 2010, 18:13:40 »
Taki mini błąd:
Na stronie, obok wielkiego napisu TAWERNA.BIZ pisze Panel Uzytkownika, powinno być Panel Użytkownika.  :P


IP: Zapisane
Ash Nazg durbatulûk, Ash Nazg gimbatul,
Ash Nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

:tawerna:
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #23 : 11 Maja 2010, 23:00:27 »
Bug znany i jest to po prostu element graficzny layu, który niebawem zostanie zmieniony, więc nie ma sensu poprawy tego po tylu latach ;)


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 26 Maja 2010, 20:37:56 »
Heroes 5-> Jednostki->Nekropolis  ;)

Stronka się trochę rozciągnęła...

PS.Czy na stronie głównej nie ma jakiegoś artykułu opisującego neutralne jednostki, takie jak Rycerz śmierci czy Mantykora?


« Ostatnia zmiana: 26 Maja 2010, 20:48:07 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #25 : 26 Maja 2010, 20:43:47 »
Naprawione. I skutek i przyczyna.


IP: Zapisane
jareQ
Tak, to On!

*

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Wiadomości: 1 257


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 26 Maja 2010, 22:46:41 »
PS.Czy na stronie głównej nie ma jakiegoś artykułu opisującego neutralne jednostki, takie jak Rycerz śmierci czy Mantykora?
Nie jestem pewien, ale chyba nie ma.


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 27 Maja 2010, 01:17:56 »
Nie, na pewno tego artykułu niema. Akurat ich tu nie opisano.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #28 : 02 Czerwca 2010, 15:23:57 »
Hmm... jak tak przeglądałem ostatnio działy na stronce, natknąłem się na poradniki.  :) Znalazłem tam poradnik do którejśtam kampanii Heroes IV, i pomyślałem, że fajnie by było przejść według porad tą ,,odmienną" część.  ^_^ Zainstalowałem więc IV, lecz po wejściu na stronkę zauważyłem, że na głównej artykuł jest, lecz na forum niema - czy dałoby się go skopiować do odpowiedniego działu?  :P

Edit: Właściwie po dogłębnym przejrzeniu stwierdziłem, że na głównej jest tylko poradnik do kampanii mocy... :
http://www.tawerna.biz/viewpage.php?page_id=392  :)

Swoją drogą szkoda, że Ashia zaniechała kontynuowania pracy nad kolejnymi kampaniami...  :(


« Ostatnia zmiana: 02 Czerwca 2010, 15:29:00 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
wilk111

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 73


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 02 Czerwca 2010, 16:56:56 »
Znalazłem taki błąd że kiedy wchodzę na wysłane wiadomości to w takiej tabeli jest napisane "To" a powinno być "Do" bo pod spodem jest do kogo pisaliśmy.


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 15    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry