Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Czy zwykli użytkownicy mogą pomagać w rozbudowie Tawerny? (Czytany 2802 razy)
niedoceniony

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 107


Ja nie byc taki ork!

Zobacz profil
« : 28 Kwietnia 2013, 10:12:28 »
Zanim ten temat trafi do kosza, chciałbym postawić takie ptytanie: zauważyłem, że na portalu nie ma opisu kampanii oraz kodów z Heroes I, zabrakło także sekcji z listami (zdawało mi się, że kiedyś była, a teraz nie potrafię jej znaleźć). A dział Kultowe Jednostki doczekał się tylko jednego na razie artykułu. W związku z tym czy zwyczajni użytkownicy tawerny mogą wspomagać tawernę pisząc takie artykuły lub umieszczając rzeczy, których dotychczas nieuwzględniono?


« Ostatnia zmiana: 28 Kwietnia 2013, 11:14:36 wysłane przez Hellscream » IP: Zapisane
http://teslicus.blog.pl/

ZAPRASZAM NA BLOGA O FILMACH!!!
Sojlex
Drugi Andrzej

*

Punkty uznania(?): 13
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 659


Swego czasu Last Pączek Standing

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 28 Kwietnia 2013, 10:35:42 »
Wydaje mi się że jest taka możliwość, ale trzeba mieć opcję modyfikowania strony... Żeby móc coś wrzucić będziesz musiał się skontaktować z jakimś moderatorem lub redaktorem, i wysłać na pw artykuł. Przynajmniej ja widzę tylko taką opcję.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 28 Kwietnia 2013, 11:57:04 »
Jest kilka opcji:
a) Wchodzisz na stronę główną -> klikasz na Zaproponuj w Menu Głównym -> wybierasz kategorie np: Artykuły.
b) kontakt z adminem lub moderatorem i przesłanie mu na PW, itp.
c) zostanie redaktorem i dostanie narzędzi do wstawiania samemu artykułów.

EDYT: Na co męczyć redaktorów, Sylath ;D


« Ostatnia zmiana: 28 Kwietnia 2013, 15:11:35 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 28 Kwietnia 2013, 12:08:13 »
Czemu z moderatorem? Kontaktujesz się z redaktorem, najlepiej z takim, który może wrzucać artykuły do menu, dajesz mu projekt, on wrzuca i podaje Cię jako autora. Jeśli wyślesz do takiego, który nie może dodawać do menu, to będzie to bardziej czasochłonne, bo gdy redaktor doda artykuł na stronę, będzie musiał jeszcze poprosić kogoś o dodanie go do menu. Ja nie mam takich uprawnień.



« Ostatnia zmiana: 28 Kwietnia 2013, 12:10:33 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.024 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry