Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Podstęp Maahira (Czytany 14614 razy)
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 02 Września 2010, 18:21:29 »
A ja mam ten problem, że nie dojdę jeszcze do zamku i wychodzi mi na przeciw Zoltan. Pokonuje go. Jestem pełny szczęścia i ide już zebrać ostatnie artefakty, gdzie kończy się moja euforia bo przychodzi jego kolega z ogromną armią, którą mnie zmiata:/


IP: Zapisane
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 23 Lutego 2011, 21:41:26 »
Tja.. Scenariusz przypomina niemalże jeden ze scenariuszy podstawki h3, tyle że nie ma podziemi i ksiąg magicznych :P (Jakbym pamiętał tytuł tamtej mapy)

Przechodziłem to jakiś czas temu i walka z Zoltanem nastąpiła, gdy broniłem się w Inferno. Walka trwała pół godziny bo miał 2-3 razy większą armię, ale wszystko pięknie się skończyło(przydało się pochłonięcie artefaktu) :P

Powiem tak: scenariusz jest bardzo dobry, AI komputera kiepskie (po zabiciu Zoltana nie było zabawy ;( ), a poradnik zapewne pomoże mniej doświadczonym graczom. Dobra robota :ok:
a gdzie zaczynałeś, może sobie tytuł przypomnę, bo grałem wszystkie mapy w H3 standardzie...


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 24 Lutego 2011, 09:55:12 »
To był bodajże... Pierścień Żywiołów?... :P lulz, 6 lat już heroes 3 nie gram... :) Tyle że tamten scenariusz w 3 był dopracowany, w podziemiach było przejście, przez które mógł przejść wróg, co robił dość często z armią żywiołaków... :)


« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2011, 09:58:17 wysłane przez Pablossd » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Ikee

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 273


This lovely girl could teach you how to love.

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 24 Lutego 2011, 11:05:18 »
To był bodajże... Pierścień Żywiołów?... :P lulz, 6 lat już heroes 3 nie gram... :) Tyle że tamten scenariusz w 3 był dopracowany, w podziemiach było przejście, przez które mógł przejść wróg, co robił dość często z armią żywiołaków... :)
ahhh, ahhhh, aha...
Niech pomyślę, przejrzę wszystkie mapy, to odpowiem...


IP: Zapisane

Cytuj
- Dziękuję Ci, Jake. Naprawdę za wszystko. Nie zapomnę Cię...
- Rose, nie... Czekaj!
- Jake, proszę puść. Wszystko będzie dobrze. Obiecuję Ci to. - dodaje z uśmiechem - Naprawdę, uwierz mi.
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry