Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Który pojedynczy scenariusz najbardziej się Wam spodobał, ma najciekawszą fabułę i zadania?
Gorący Pościg - 1 (1.1%)
Ostatni Lot Sokołów - 9 (9.9%)
Opór - 5 (5.5%)
Łza dla Ossira - 9 (9.9%)
Podstęp Maahira - 4 (4.4%)
Wyspa na Własność - 3 (3.3%)
Unia - 2 (2.2%)
Tempation - 8 (8.8%)
W Poszukiwaniu Mocy - 1 (1.1%)
Nowi Wrogowie - 3 (3.3%)
Żelazny Tron - 2 (2.2%)
Dni Ognia - 5 (5.5%)
Kielich Gromu - 5 (5.5%)
Krzyk Wolności - 0 (0%)
Krąg Nienawiści - 8 (8.8%)
Próba Agraela - 26 (28.6%)
Głosów w sumie: 61

Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubiony pojedynczy scenariusz (dla jednego gracza). (Czytany 17293 razy)
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« : 04 Kwietnia 2008, 22:40:50 »
Postanowiłem założyć temat o ulubionym pojedynczym scenariuszu dla jednego gracza.
A wszystkich co chcą się wypowiedzieć na temat scenariuszy do gry wieloosobowej zapraszam tutaj:
http://www.homm5.info/forum/index.php?topic=732.0
A wracając do sedna, znaczna część tawernowiczów zapewne przeszła już Dzikie Hordy i zabrała się za scenariusze (zarówno te jedno- jak i wieloosobowe), o których do dyskusji zachęcam. Umieściłem w ankiecie wszystkie scenariusze (pojedyncze) z Heroes'a 5 i obu dodatków.
Zachęcam do głosowania i dyskutowania. Jeżeli temat się nie przyjmie proszę o umieszczenie go, ekhem... no wiecie gdzie...
Ja jeszcze nie głosuje, bo w scenarisze z Tote jeszcze nie grałem (na razie gram w kampanie), dopiero jak zagram i porównam to się obiektywniej i szczegółowiej wypowiem.
Opcje głosowania:
*można oddać 2 głosy
*decyzje można zmieniać odnośnie głosów
*czas głosowania jest nieograniczony.
Można też mówić o najgorszym scenariuszu... Jak dla mnie z nich wszystkich jest Żelazny Tron, a najlepszy Dni Ognia.
Dni Ognia dlatego, że już na wstępie mają fajną fabułę, ale jak już powiedziałem dokładniej się wypowiem jak przejdę do końca. A jakie jest Wasze zdanie?



« Ostatnia zmiana: 04 Kwietnia 2008, 22:43:52 wysłane przez Timothy » IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Crack Hack

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 95


REMEMBER ME !!

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 13 Kwietnia 2008, 15:35:06 »
Ja coś grałem ostatnimi czasy pojedynek w kuźni przeznaczenia.Eh od razu armia i nawalasz się.Szkoda że samemu nie można robić armii.To by urozmaiciło rozgrywkę.



IP: Zapisane



Zamknij oczy tylko nie umieraj....
POL_43

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 19 Kwietnia 2008, 18:43:47 »
Ja coś grałem ostatnimi czasy pojedynek w kuźni przeznaczenia.Eh od razu armia i nawalasz się.Szkoda że samemu nie można robić armii.To by urozmaiciło rozgrywkę.

No tak, a co to ma do tematu?!

Dla mnie nalepszy jest Podsęp Mahira i tempation, bo gra się tam moją ukochaną akademią.


IP: Zapisane
Agrael-I

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 08 Maja 2008, 12:30:47 »
Akademia???? weź


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 14 Maja 2008, 21:14:44 »
Nie wiem czemu, ale ostatnio zafascynował mnie pojedynczy scenariusz "Krąg Nienawiści". Występują tam ciekawe motywy i wiele wyjaśnień. Moim zdaniem ma najlepszą fabułę ze scenariuszy (tych pojedynczych).
Mimo iż go jeszcze nie ukończyłem, uważam go za bardzo dobry, na dodatek polubiłem loch, za którym do tej pory za bardzo nie przepadałem.


IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Pawell

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 73

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 14 Maja 2008, 21:32:13 »
Dla mnie ciekawym scenariuszem jest Próba Agraela:
1. Łatwa do przejścia
2. Fajne są rozmowy Agraela z innymi. :p
3. Fajna końcowa scenka


IP: Zapisane
Timothy

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 217


"...wszystko przemija..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 05 Czerwca 2008, 15:45:52 »
Cytuj
Dla mnie ciekawym scenariuszem jest Próba Agraela

Może i jest ciekawy, ale po ukończeniu go czułem pewny niedosyt.

Cytuj
1. Łatwa do przejścia

Co do łatwości to zależy na jakim poziomie, ale jest zdecydowanie za krótka.

Cytuj
2. Fajne są rozmowy Agraela z innymi.

Z tym się zgodzę. Fajnie było zobaczyć starych "przyjaciół" z podstawki. Chodzi mi tu o Władcę.

Cytuj
3. Fajna końcowa scenka

Owszem ciekawa, ale najbardziej zdziwiła mnie rozmowa Agraela z matroną cienia,  która nazywałą go Raelagiem, a on widocznie dobrze wiedział kim jest - co wynika z rozmowy.


« Ostatnia zmiana: 06 Czerwca 2008, 16:14:19 wysłane przez Timothy » IP: Zapisane
[IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6734/qqnv9.jpg[IMG]
Ashia
Aenigma

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 372


"sztuko z fantazji i kamienia..."

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 05 Czerwca 2008, 19:33:59 »
Misja nie jest wcale taka bardzo łatwa, ale zdecydowanie za krótka i przez to może wydawać się łatwa, a pozatym najwięcej zależy  od poziomu.

Cytuj
Owszem ciekawa, ale najbardziej zdziwiła mnie rozmowa Agraela matroną cienia,  która nazywałą go Raelagiem, a on widocznie dobrze wiedział kim jest - co wynika z rozmowy.

Moim zdaniem, jest to bardzo fascynujące, bo mówi trochę o niejasnej przeszłości Raelaga, jednak nie wyjaśnia zbyt wiele można się tylko domyślać.


IP: Zapisane


„I gdzie ty widzieć będziesz,
gdy zamieszkamy w powidoku słońca
malowanym na powietrzu jak na szkle nieważkim,
jak nasze oczy przepełnione blaskiem
nieśmiertelnieją w pędzie
wzwyż, w ponad –

Tworząca,
Koniecznie wolna,
patrz! Dożyj siebie ze światła!”
hathostet
Retired

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 376


..:: Elitarny redaktor ::..

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 05 Czerwca 2008, 22:02:02 »
Ponieważ nie miałam okazji zapoznać się z dodatkami do HoMM V, nie mogę stwierdzić nic na temat scenariuszy właśnie pochodzących z tych dodatków. Ale jedym z ciekawszych scenariuszy z HoMM V, moim zdaniem jest "Ostatni lot sokołów". Nie pamiętam dokładnie, o co tam chodziło, ale finałowa scena była dość zaskakująca. Demonica Izbeth (jeśli dobrze pamiętam) zabiła królową w afekcie, później pojawia się Kha-Beleth. Izbeth popada w rozpacz po wykonaniu zabójstwa, a Władca "nagradza" ją poprzez unicestwienie. W zasadzie można się było tego spodziewać po Kha-Belecie, ale mimo to byłam zaskoczona takim rozwojem wydarzeń.
Co dziwniejsze, nie przeszkadzał mi fakt, że muszę operować zamkiem "Inferno", za którym szczególnie nie przepadam  ;)
Może kiedyś zetknę się ze scenariuszami z dodatków do HoMM V, wtedy wypowiem się na ich temat ;)


IP: Zapisane
Agrael-Raelag

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 27 Lutego 2009, 16:02:26 »
Mnie bardzo podobała ta misja co  hathostet jednak prawie wszystko już opisała i mogę tylko zachęcić do rozegrania tego scenariusza. Filmiki są fajne ze względu na Urugula. Szkoda tylko że  hathostet wszystko napisała i wszyscy już poznają koniec tego fascynującego scenariusza...


IP: Zapisane
Nieszczęśliwie zakochany
jedrek100

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 12 Kwietnia 2009, 13:59:26 »
A mi się podoba Dni Ognia, bo według mnie ma najciekawszą fabułę. Poza tym jest również całkiem sporo misji, a to jedna z moich ulubionych rzeczy, a co najważniejsze uwielbiam Sylvan!!!  8)

Inną misją, którą lubię jest Tempation  ;)


IP: Zapisane
Milandia

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 67


One of a kind.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 17 Kwietnia 2009, 19:47:10 »
Hmm...
Ja bardzo lubię misję ,,Ostatni lot sokołów" - nie jest taka trudna, poza tym (jak to Hath zauważyła) dość zaskakująco się kończy
Temptation: nie wiem w sumie, kiedyś zaczęłam grać i mi się tak spodobała że doszłam do końca :D
Inne albo właśnie przechodzę albo tak we mnie nie uderzyły jak te dwie


IP: Zapisane
dziecioludek

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 104


HoMM Maniak

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 17 Kwietnia 2009, 19:53:01 »
ja tam lubię podstęp maahira ale pod koniec jak atakuję zamek zawsze mnie porządnie osłabiają i później ginę


IP: Zapisane
''If I tear you open wide, take a look inside
Are you pretty?
Can I get inside your mind, see what I can find?
Are you pretty?
So just take off that disguise, everyone knows that you're only
Pretty on the outside''
fanatyk heroes

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 60


Słońce mnie spala, a twój głos dopala

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 11 Maja 2009, 15:00:32 »
Ja lubie Gorący Pościg i on jest dowodem tego, że V część nie jest taka trudna jak niektórzy uważają.

Moim ulubionym jest Opór.


IP: Zapisane
DruidAlaron

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 69


Za Sylannę!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 17 Maja 2009, 07:39:46 »
ja wybrałem:
1.Próba Agraela, jest fajna fabuła i często filmowe scenki  ;D
2.Łza dla Ossira, ponieważ lubię Sylvan, ale trochę jest nudna, bo gdy jestem w podziemiach to Lochy mają z trzy królestwa lub więcej i bardzo ogomną armię  >:(


IP: Zapisane
Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry