Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Który pojedynczy scenariusz najbardziej się Wam spodobał, ma najciekawszą fabułę i zadania?
Gorący Pościg - 1 (1.1%)
Ostatni Lot Sokołów - 9 (9.9%)
Opór - 5 (5.5%)
Łza dla Ossira - 9 (9.9%)
Podstęp Maahira - 4 (4.4%)
Wyspa na Własność - 3 (3.3%)
Unia - 2 (2.2%)
Tempation - 8 (8.8%)
W Poszukiwaniu Mocy - 1 (1.1%)
Nowi Wrogowie - 3 (3.3%)
Żelazny Tron - 2 (2.2%)
Dni Ognia - 5 (5.5%)
Kielich Gromu - 5 (5.5%)
Krzyk Wolności - 0 (0%)
Krąg Nienawiści - 8 (8.8%)
Próba Agraela - 26 (28.6%)
Głosów w sumie: 61

Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Ulubiony pojedynczy scenariusz (dla jednego gracza). (Czytany 17291 razy)
Cliverek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 27 Czerwca 2009, 18:53:09 »
mi się bardzo podoba scenariusz "nowi wrogowie" jest łatwy i fajny końcowy filmik!


IP: Zapisane
Giermek
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 27

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 27 Czerwca 2009, 18:56:51 »
wybrałem Żelazny tron nie wiem czemu :niepewny:
http://change.menelgame.pl/change_please/6001650/ zobaczcie ;D


IP: Zapisane
Cliverek

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 28 Czerwca 2009, 16:50:42 »
no to nie jest strona do reprezontowania..


IP: Zapisane
Rakshasa

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 71


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 20 Września 2009, 20:36:58 »
Jak dla mnie to najlepszy był scenariusz "Krąg Nienawiści". Dlaczego? To chyba jedyna mapa, przy której naprawdę miałem wieeeelką ochotę grać ;) Oczywiście każdy scenariusz jest spoko, ale właśnie "Krąg Nienawiści" jest najlepszy ;]

Poza tym grałem w to jako pierwsza mapa w Dzikich Hordach :D


IP: Zapisane
bos778

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 13

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 21 Września 2009, 13:22:42 »
moim zdaniem w dzikich hordach najlepsza jest próba agraela


IP: Zapisane
Rakshasa

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 71


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 21 Września 2009, 20:23:26 »
Ale co takiego było w tej Próbie Agraela, że sporo ludzi się tą misją jara? :/ Ja tam szczerze mówiąc niczego nie znalazłem...

Ale Żelazny Tron, Krąg Nienawiści i misja z tym, jak jesteśmy Tieru... ;] To jest mistrzostwo :D


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 22 Września 2009, 15:18:21 »
Dla mnie nawet ciekawe były Opór i Wyspa na własność
W wyspie zanim zdobyłem ostatnie miasto na którym schował się wróg, dziwnie mnie korciło żeby zapisać  ...   no i nic dziwnego... - po zdobyciu miasta przypłynęło 4 boh, a każdy po 30 tytanów   ... 60 rakszasa raj   ... 150 magów   ... a miasta świecą pustkami  Więc wziąłem wczytaj i zacząłem się dozbrajać... w chwili gdy znów zaatakowałem zamek, z innymi zamkami uzbrojonymi po zęby... przypłynęli znów 4 bohaterowie z 2 razy większą armią...     ale jakoś udało mi się  ich przetrawić

Na przyszłość mniej emotek... bo dam Ci kropę /Khaz


« Ostatnia zmiana: 23 Września 2009, 06:48:27 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 23 Września 2009, 06:50:54 »
W Kielichu Gromu jak pokonasz Magów i Rycerzy, pojawia się taka duża flota Przystani. Pierwsze co myślisz to "o Kurw." ale jak się okazuje, nie są tak silni. I co z tego że mają - mi połączyli armie w jedną xP - ponad 200aniołów, co z tego xD, grając orkami szybko idzie :P. Samą misje jak najbardziej polecam.


IP: Zapisane
Rakshasa

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 71


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 27 Września 2009, 18:05:52 »
Khaziu, wystarczy zrobić eleganckie połączenie pomiędzy bohaterami (mieć kilku bohaterów, którzy będą transportować armię do głównego) i jest gitez ;p Za mało kasy? Nieprawda ;p Da radę tak kombinować, że kasa sama się znajdzie (nie, nie mam na myśli kodów).

Zauważ też, że mając kilka miast, to bohater dostaje na samym początku bitwy jakieś 200-250 punktów szału, dzięki czemu każda jednostka dostaje na dzień dobry pierwszy poziom krwawego szału, który potrafi naprawdę przesądzić szale zwycięstwa ;]


IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 14 Grudnia 2009, 19:59:24 »
W Większość scenariuszy nie grałem ale narazie najlepszy dla mnie to Krzyk Wolności pokazał mi że z mocnym bohaterem i malutkim fartem cyklopy wymiatają . Dwie końcowe walki  z Imperium Sokoła to było mistrzostwo . Lorenzo rycerz miał armię taką jak mi zostały same cyklopy było ich 40 :

800 Osiłków
 90 Mrocznych Kapłanów
ok. 70 Czempionów
ok. 230 Gryfów bitewnych
ok. 40 Serafinów
ok. 200Fanatyków

Fartem było to że gość rzucił szał na Serafy [na heroiku takie błędy !!!]
i wykosiły Gryfy , potem Cyklopy kosiły wszystkich i gdy zostało 90Mrocznych Kapłanów u niego i 33Cyklopy u mnie koleś zwiał .

Potem tymi 33Cyklopami wykosiłem zamek Imperium Sokoła .

Teraz gram kolejny Scenariusz Kielich Gromy .
Oby dwa przechodzę/przeszedłem na Heroiku .



IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
krzysio pysio ;pp

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 24


lubię też sylwan ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 06 Stycznia 2011, 14:22:17 »
mnie najbardziej spodobał się scenariusz pt."Opór",bo jest w nim mój ulubiony bohater (Eruina),choć gdy pokonałem Sinitara dałem sobie z nim spokój niedługo znowu do niego wracam


IP: Zapisane
"Ukryj się, słuchaj, obserwuj, ucz się... A kiedy nadejdzie ku temu czas, uderz prosto z cienia."
Mateusz35932

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 15 Stycznia 2011, 22:31:55 »
Dla mnie było najfajniejsza krąg nienawiści bo tylko to ukończyłem i dostałem na końcu 11 punktów bo miałem 96 dni  >:( a na końcu ten nasz bohater na końcu krasnoludowi  wydłubał mu oko i uciął ręke nie było pokazane lecz mówił że wydłubie mu oko i utnie mu ręke i będzie dla mrocznych elfów pracować


IP: Zapisane
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 26 zapytaniami.
                              Do góry