Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Krzyk Wolności (Czytany 6020 razy)
POL_43

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54

Zobacz profil
« : 19 Kwietnia 2008, 18:49:27 »
Gdzie trzeba płynąć statkiem, po rozpoczęciu gry?
Ktoś może dać screeny z odsłoniętą całą mapą i w ogóle screeny z tej misji?
Nie wierze, że nikt nie przeszedł tej misji do tej pory, więc proszę o pomoc.



IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 27 Kwietnia 2008, 09:06:24 »
jeśli sie nie mylę to to jest misja gdzie sie z księstwa kruka chyba ucieka, ale wiem ze z księstwa. i tam musisz popłynąć do swojego miasta znaczy orków. to popłyń tam przez wir morski. ten przeniesie cię na drugą stronę skał. wir znajdziesz na północ od miejsca startu gry.


IP: Zapisane
POL_43

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 10 Maja 2008, 13:52:49 »
A gdzie się to miasto znajduje (kierunek) i co po jego zdobyciu trzeba zrobić?


IP: Zapisane
POL_43

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 10 Maja 2008, 21:47:12 »
Tamto poprzednie pytanie już nieaktualne, już wiem co zrobić.
Dotarłem do zamku czarodzieji, a tam w mieście tyle jednostek, że nie mam szans, kilkadziesiąt złotych rakszas i leże i chmara gremlinów czy jakoś tak.
Jak mam ich pokonać skoro u mnie złota tyle co kot napłakał, a wrodzy herosi buszują po mapie, na swojej wyspie wszystko już zajołem. A czerwony gracz gdzie jest (wolę wiedzieć żeby mnie nie zaskoczył).
PLEASE HELP i najlepiej jakby były screeny. Widziałem już, że na TAwernie były pisane poradniki przez użytkowników, może ktoś napisze do tego scenariusza, bo jest bardzo trudny i kłopotliwy.


IP: Zapisane
POL_43

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 54

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 17 Maja 2008, 17:00:55 »
No to co, ktoś mi pomoże?


IP: Zapisane
Agrael-Raelag

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 27 Lutego 2009, 18:25:23 »
Może screenów ci nie dam, ale postaram ułatwię ci życie zrekrutój kolejnego bohatera.Nim chody po własnej wyspie z Goblinami....Kunyakiem zaś odbij miasta orków i zbieraj armię najlepiej żeby było dużo Siepaczy(bądź ulepszone ich wersje). Staraj się utrzymać wszystkie miasta(przewaga nad przeciwnikiem). u Kunyaka staraj się zdobyć najlepszą umiejętności(sprawdź w Skillwhelu,bo zapomniałem ja się nazywa). Tyle z mojej strony i     NIE SPAMUJ  

Z mojej to samo się ciebie tyczy oraz nie wolno tobie używać koloru czerwonego/Loczek


« Ostatnia zmiana: 27 Lutego 2009, 19:49:40 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Nieszczęśliwie zakochany
Grishnak

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 20


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 14 Lutego 2011, 13:24:44 »
Tak tylko z ciekawości - udało się komuś ukończyć ten scenariusz na Heroicznym poziomie? Właściwie to poziom nie ma tu aż tyle do rzeczy, komputer po prostu zaczyna ze zbyt potężną armią.
Nie wiem jak ugryźć ten scenariusz. Na samym początku nie ma sensu próbować rusha, bo armia komputera to istne przegięcie. A im dłużej trwa rozgrywka, tym proporcje wydają się być jeszcze mniej korzystne.
Nawet już nie wspomnę o tym co się dzieje po zajęciu 2 Akademii, kiedy pojawia się gracz czerwony - wtedy to już kaplica na całego.
Tak więc - udało się komuś? I jeśli tak, to może jakieś podpowiedzi?
Z góry dzięki.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry