Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Łza dla ossira pytanie (Czytany 5101 razy)
lamcpp

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« : 14 Kwietnia 2009, 14:54:07 »
witajcie,
jestem maniakiem części 3 heroeasa,
w 5 dopiero zaczynam grać

Od razu chciałem sobie podnieść poprzeczkę i ustawiłem poziom gry na trudny, a poziom mapy na heroiczny. Gra mi się dobrze opanowuje obydwa zamki na powierzchni, i wchodzę do podziemi i tu moje zaskoczenie....skąd komputer ma tak potężne armie? a w nich różnorodne stworzenia smoki, hydry itp.
I tu pytanie do Was, czy Wam ta misja nie sprawiła problemu?
I czy nie jest tak, że komputer ma rozwiniętą dyplomacje i wszelkie jednostki stojące dołączają się do niego?
Aha dodam jeszcze ze najcześciej nie liczebność jest przyczyną mojej klęski a magia używana przez komputer, mam gildie magów poziom 5, zdolność ochrona przed magią, a mimo wszystko na nic to się zdaje - komputer ma wiedzę i moc zwykle coś koło 20....przy moich 5 max 8
ja za to zwykle obrony mam cos koło 14 tyle tylko ze czary szybko mi to zmniejszają..


« Ostatnia zmiana: 14 Kwietnia 2009, 15:03:53 wysłane przez lamcpp » IP: Zapisane
nowy1997

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 16

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 14 Kwietnia 2009, 15:38:54 »
czas się liczy kolego czas


IP: Zapisane
dziecioludek

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 104


HoMM Maniak

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 15 Kwietnia 2009, 20:02:18 »
ja gram w tą mapę na normalnym poziomie trudności i też nie mogę jej przejść. Dopóki nie wejdę do podziemi jest cacy ale potem komputer mnie rozwala. A jak nie wejdę do podziemi to komp przychodzi do mnie i mnie pokonuje. trochę to denerwujące


IP: Zapisane
''If I tear you open wide, take a look inside
Are you pretty?
Can I get inside your mind, see what I can find?
Are you pretty?
So just take off that disguise, everyone knows that you're only
Pretty on the outside''
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 29 Sierpnia 2009, 19:50:48 »
też mam pytanie co do tej misji:gdzie jest obelisk do odkrycia łzy??? odkryłem całą mapę, pokonałem niebieskiego i szlag mnie trafia bo nie wiem gdzie jest  :huh: :huh: :huh: >:(


« Ostatnia zmiana: 05 Września 2009, 16:48:03 wysłane przez Fanheroes » IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 30 Maja 2010, 09:38:13 »
Tam nie ma obelisku są tylko znaki. Jest taka jedna droga a na niej Paladyn , trochę za nim jest ukryta Łza  :niepewny:


IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Syn Burzy

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 17 Sierpnia 2010, 19:33:07 »
Łza nie znajduje się za drogowskazem, którego pilnuje Paladyn.


IP: Zapisane
"Zaledwie śmierci wyrzekł imię, burza huczy w płomiennym oceanie."
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry