Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 3 [4]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Łza dla ossira (Czytany 45085 razy)
atroph

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 13


Zobacz profil
« Odpowiedz #45 : 10 Sierpnia 2010, 21:49:33 »
No tak , było trochę biegania :D...Zatem kilka uwag dla wytrwałych,którzy wrogów już nie mają a łzy jak nie było tak nie ma :):)

-"tabliczki trzeba "zwiedzać" po kolei"-BZDURA-- po prostu odwiedźcie wszystkie [dla pewności] ,i wbijcie łopatę przy każdej.Jeśli ma tam być Łza pojawi się komunikat: "kop bardziej na wschód" lub też" kop bardziej na zachód" itp.Wtedy masz już pewność : TO TU!.
U mnie było to przy tabliczce: "OSŁOŃ OCZY"
A teraz wątek humorystyczny...Albo mam problemy z orientacją przestrzenną albo dla mnie nie da się iść zgodnie ze wskazaniami tabliczek:):):)
Powodzenia....


IP: Zapisane
Bandaro
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 477


Dziki z natury...

Zobacz profil
« Odpowiedz #46 : 10 Sierpnia 2010, 22:10:59 »
Nie sądzisz że ten temat troszeczkę dawno, daaaawno temu był odświeżany? Chociaż w sumie to tylko 2 lata, niewiele.

Żeby nie było offtopu to dodam że tej misji nigdy nie przeszedłem bo sylvan to rasa którą niezbyt lubię i mi się nie chciało.


IP: Zapisane
Argren

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 8

Zobacz profil
« Odpowiedz #47 : 14 Października 2010, 18:30:57 »
Przy ostatniej tabliczce miałem ochotę rozwalić komputer. Zwiedziłem wszystkie tabliczki ale ostatnie mnie załamała >:( >:( >:(. Co tam Było?
Ano to że ossir odkrył że łza Ashy jest przy pierwszym drogowskazie >:( >:( >:(.


IP: Zapisane
DonKowallo

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #48 : 12 Listopada 2011, 16:03:25 »
Łza się znajduje przy pierwszym znaku. Zaraz na początku. Ale żeby wykopać łze łze to trzeba odnaleść wszystkie znaki. A trochę ich jest:D Gram w Heroes V od dawna i znam każdą misję na pamięć:D


IP: Zapisane
Strony: 1 2 3 [4]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry