Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
3 RUNDA (Czytany 23128 razy)
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 02 Kwietnia 2012, 12:56:37 »
Cytuj
Z godylą.
Ty na 4 spocie, on na 3.
prawda.


Hm, no mi się już bez problemu wyświetlają obrazki, jak pozostałym?


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 02 Kwietnia 2012, 13:18:45 »
Trzeba spamować F5.
Za którymś razem się otworzy  :)


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 07 Kwietnia 2012, 13:58:35 »
aabbcc6 vs ddrevold
1-0
Cóż, oddałem grę.
Nie widziałem u siebie tak dramatycznej sytuacji, jak mówił mój przeciwnik, jednak zdecydowałem się zrezygnować. Czemu? Brak czasu. Zapisując się do turnieju nie myślałem, że będę go miał tak mało.
Mimo wszystko chiałem pogratulować zwycięzcy i  życzyć powodzenia w dalszej grze.
Trochę szkoda, że nie dokończyliśmy spotkania, bo początek miałem  naprawdę świetny. 0 strat w armii + łezka wybudowana w ostatnim dniu 2 tygodnia + 3 zamki w 3 tygodniu.
Chciałem jednak poruszyć jeszcze jedną sprawę. Z powodu braku czasu zdecydowałem się zrezygnować z turnieju. Gratuluję wszystkim zwycięzcom i moim przeciwnikom. Kiedyś jeszcze wrócę, zobaczycie ;-)
Niech wygra najlepszy! :)

A, byłbym zapomniałem, dziękuję temu komuś, kto wyszedł z inicjatywą turnieju oraz Zodiakowi, który świetnie sobie poradził z jego prowadzeniem.
Wesołych Świąt Tawerno! Oby tak dalej...
Żegnam...


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

bandolier

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 08 Kwietnia 2012, 17:42:33 »
Witam. Mamy niedziele a tu tylko 2 pojedynki rozegrane, ojj posypią się walkowery.


IP: Zapisane
lukad1

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 10

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 10 Kwietnia 2012, 15:07:22 »
Witam, mamy już wtorek a wciąż brakuje wyników 3 rundy bądz informacji o przesunięciu pojedynków tak samo z resztą jak rozpiski 4 rundy :( mam nadzieję że to tylko tymczasowe zawieszenie a nie całkowita rezygnacja z kontynuowania turnieju bo chyba wszystkim nam było by żal niedokończyć :)

Pozdrawiam


IP: Zapisane
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 10 Kwietnia 2012, 15:32:21 »
Ja z Wojownikiem gramy jutro.

Nie wiem co z Watsonem oraz godyla.

Jutro rozlosuję pary 4 rundy, oraz uzupełnię brakujące wyniki.

--
@ddrevold
Szkoda, że kończysz z nami grę jednak doceniam zaangażowanie w turniej. Dopiero teraz dostrzegam, że ciężko jest przewidzieć czy będzie się miało chęci i czas na grę przez kolejne 6tygodni.... Nie mniej dowieziemy ten turniej do końca:)

Dzięki za docenienie wkładu pracy. Trzymaj się.


IP: Zapisane
Fleszu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 145


Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 12 Kwietnia 2012, 08:27:06 »
Mamy grać w niedzielę.


IP: Zapisane
Zodiak180

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 80


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 12 Kwietnia 2012, 15:18:53 »
Ja z kolei miałem grać wczoraj z Wojownikiem, jednak się nie pojawił.

Niestety wbrew temu co pisałem parę postów wyżej, uznaje kontynuowanie turnieju tego turniej za bezsens.

Większość graczy nie wykazuje minimalnego zaangażowania i albo kończy się to ich rezygnacją lub też stwarzaniem problemów pochłaniających już zbyt dużo mojego czasu.

W końcu miałem "tylko pomagać" w organizacji turnieju, a wszystko było na mojej głowie i nie miałem żadnej pomocy. Także przekazuje sprawę administracji, niech zrobią z turniejem dalej co uważają za stosowne.

W pierwszym "MiniTurnieju" poznałem parę fajnych osób, z którymi spotkania miały jakąś wartość, natomiast ten turniej jest kompletnym niewypałem i żałuję, że się go podjąłem. Nie dość, że sam mam mniej czasu i chęci na grę, to i tak byłem jednym z nielicznym, którym na tym turnieju zależało.

Tym co się interesowali to dzięki, mam nadzieje, że zrozumiecie moją decyzję. Żegnam się z H6 i tawerną.






IP: Zapisane
Fleszu

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 145


Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 13 Kwietnia 2012, 09:34:04 »
Rzeczywiście włożyłeś kupę wysiłku i ten i w poprzedni turniej. Dziękuję Ci za to. Czasem niemożnośc gry wynika z obiektywnych przesłanek. W wielu 18-20kilku lat jest się zdecydowanie bardziej czasowym niż w wieku 30 kilku. W każdym bądź razie WIELKIE DZIĘKI za to co dotychczas zrobiłeś.


IP: Zapisane
Bogutek

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 15 Kwietnia 2012, 21:39:26 »
Dzięki i pozdrawiam ...



IP: Zapisane
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 12 Lipca 2012, 20:58:25 »
Dobra z czego widzę turniej okazał się niewypałem przez:
1. Moją niedyspozycję (niestety nagły zwrot w moim życiu i musiałem opuścić Tawernę).
2. Małe zainteresowanie - niestety nie udało się uzbierać większej liczby osób.
3. Niektórzy gracze sobie polecieli w kulki i kompletnie zlali turniej.

Dodatkowo z czego widzę nie ma określonego zwycięzcy. Przepraszam, że tak wyszło i może w te wakacje uda się zorganizować jakiś jeszcze turniej, bo z czego widzę Ubi się wzięło za łatanie "szóstki" (patch 1.5, nowe porządne DLC). Na chwile obecną wszystkie tematy zamykam a turniej uważam za nierozstrzygnięty.




IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.31 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry