Hyde Park > Archiwum

Rozszerzenie tematyki strony o fantasy.

(1/10) > >>

Martin:
Nasza strona jako portal, obecnie ma dosć wąski tematycznie zakres. Traktujemy o grze, która jakby nie patrzeć ma swoje podłoże w świecie średniowiecznego fantasy, świecie magii. tematyka hereos powoli sie koncza, co prawda istnieja gry z podobnej serii, ale nie sa az tak znane w Polsce.
Z tego wzgledu powstały plany roszerzenia tematycznie strony o cały swiat fantasy bliżej lub dalej zwiazanego z HoMM.
Dla przykładu elfy, orki itd jako rasa, znajduje swoje miejsce nie tylko w heroes a szcególnie w trylogii Tolkiena i innych. Byłby to świetny materiał na dość obszerny artykuł  w wyznaczonym dziale. tematyka by oscylowała wokół heroes i jego świata.

Oczywiście narazie są to plany, ale sądze warte przedystkutowania narazie w redakcyjnym gronie. Jareq dał nam zielone światło.

Fehu:
Chętnie zajmę się działem o twórczości Tolkienowskiej.
Mogę zrobić wszystko: opisy ras, fabuły jego dzieł, geografia i historia Ardy - wszystko!
Posiadam wiele książek Tolkiena i o Tolkienie, a żaden autor nie jest mi bardziej znany. Proszę tylko o zielona światło i z miejsca zabieram się za wszystko ^^

@Edit: Tekst w mojej sygnie mówi sam za siebie xD Jestem wielkim fanem Tolkiena ;D

« Wiadomość doklejona z: 02 Sierpień 2008, 20:07:25 » Więc tak...
Oto spis rzeczy, które chciałbym wstawić na stronę:

- Historia Świata Ardy (Pierwsza, Druga i Trzecia Era)
- Przedstawienie ras Ardy
- Przedstawienie geografii, administracji oraz polityki Śródziemia
- Porównania Śródziemia (Ardy) do innych światów fantasy i ogólna ocena
- Słówko o języku elfickim Tolkiena (o Sindarinie)

Martin:
Narazie sie wstrzymaj ze wszelakimi pracami. Nie wiem co o tym mysla inni i jak narazie pierwszeństwo maja działy herosowe;). To raczej daleka przyszłość.

Fast:
A ja już piszę pierwszego parta  :D Ale będzie fajnie- jeżeli pomysł wypali...

hathostet:
Ja już się wypowiadałam w tej kwestii na gg ;) Jestem oczywiście "za", ale poczekamy na opinie innych redaktorów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona