Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
To czym chcemy grać ;) (Czytany 18093 razy)
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #30 : 05 Stycznia 2010, 11:00:58 »
Najlepszy jest wg mnie elficki Mędrzec, nie musi mieć armi, sam potrafi o siebie zadbać

Powiedzmy... ale ja preferuję dać mu łucznika bądź maga poza tym on kosztuje więcej niż inni różdżkarze. Ja też go lubię choć nie umarłych tez jest spoko raz nią na niskim poziomie zabiłem smoka xDDD


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Asir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 718


God Killing Spear

Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 23 Stycznia 2010, 21:47:20 »
Pyriel mhm sądząc po skrinach to musiałeś mieć bardzo dobrego bohatera co stawia rózgi i pokonuje bohatera z taką armią.


IP: Zapisane
Fan anime Bleach.
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #32 : 27 Stycznia 2010, 13:38:08 »
Pyriel mhm sądząc po skrinach to musiałeś mieć bardzo dobrego bohatera co stawia rózgi i pokonuje bohatera z taką armią.

On przechodził różdżkarzem kampanię więc trochę polevelował... choć i tak sporo poziomów wywalił na dowodzenie ;/


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 08 Kwietnia 2010, 18:17:21 »
Eh, ja tam i gram wojem, jak i magiem, ale chyba najbardziej lubię postaci związane z naturą, takie jak elfy i druidzi, ale też mogę grać innymi rasami i postaciami, trudno to określić :niepewny:


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #34 : 09 Kwietnia 2010, 10:08:55 »
Pyriel mhm sądząc po skrinach to musiałeś mieć bardzo dobrego bohatera co stawia rózgi i pokonuje bohatera z taką armią.

Początki są strasznie trudne i trzeba grać na kilka armii no a do tego przy pełnym dowodzeniu sam różdżkarz staje się bezużyteczny (w przypadku Elfów reszta wymiata) ale to pozwala na wyciśniecie z gry jeszcze większej frajdy i satysfakcji. Jak na razie jedynie Bansche nie przechodziłem kampanii.

Załamka jest gdy chodzi o DIII gdzie nie można dokonać wyboru dowódcy i możemy się bawić tylko odgórnie przydzielonym wojem co jest nudne :-(

A teraz ponownie przechodzę Disciples II BE w wersji Gold by poznać zakończenie historii z dwójki i gram MM Driadą.


IP: Zapisane




[img width=3
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : 09 Kwietnia 2010, 17:02:43 »
Up: Mógłbyś mi powiedzieć jak się kończy bunt galeana? Czy jakoś tak? Chodzi mi o te wa dodatki co są razem bodajrze obrońcy światła i coś tam z ciemnością.... ;pp


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #36 : 13 Kwietnia 2010, 11:39:58 »
To jest powrót Galleana.

Po śmierci cesarza Imperium jest podzielone na trzy frakcje między innymi Inkwizycję dowodzona przez Hrabiego Flamela Crowleya w rzeczywistości sterowanego przez demony podszywające się pod anielskie sługi Wszechojca.  Druga frakcja to dawny wywiad imperialny kierowany przez elfkę królewskiej krwi Lady Ambrielle, ona ma jednak ze względu na pochodzenie najmniejsze szanse. Trzeci i najsilniejszy z władców to Emry z Abriessel rycerz i genialny dowódca. To właśnie ten trzeci będąc orędownikiem sojuszu z elfami zostaje posadzony o herezje i wciągnięty w wojnę domowa z inkwizycją. Determinacja i sojusz z Ambrielle jednak pozwoliły mu na zwycięstwo i zdobycie władzy w Imperium ogłoszono go jednak tylko królem. Po zaprowadzeniu porządku armia ludzi rusza na ratunek długouchów (jak się później w BE okazało był to błąd) ratując ich od nieumarłych, już w  BE zrodziły się pierwsze mroczne elfy a w ostatecznej walce musimy pokonać wysłannika demonów Nebirosa dosyć wrednego typa.

Grając klanami nasza misja to naszym celem jest zemsta na nieumarłych za śmierć króla z pierwszej części. Podczas jednego z rytuałów zgładzeni zostają wszyscy mędrcy krasnoludów. Rezultatem jest szturm na jedną z najważniejszych trupich stolic (ale do Alkmaru im jeszcze daleko) gdzie trzeba stoczyć walkę z Cmentarnym golemem zbudowanym z cierpienia 1000ąca dusz czy jakoś tak. Dzięki temu Hordy przepędzono z większości terenów Nevendaar.

Mortis rozwścieczona odrzuceniem przez kochanka któremu tyle poświeciła ponownie wzywa nieumarłych do boju. Dość skrupulatnie przerzedza szeregi elfich wojsk, proroków i świętych miejsc. Na końcu kampanii stajemy na przeciw materializacji części mocy boga elfów Bestii Galleana, której zgładzenie jest naszym głównym celem. Sam Gallean stał się bóstwem niematerialnym więc mu się upiekło.

A demonów nie pamiętam muszę sobie sprawdzić  ;D




IP: Zapisane




[img width=3
Strony: 1 2 [3]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry