Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 9    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Seria Gothic (Czytany 42149 razy)
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« : 23 Listopada 2006, 16:18:42 »
Czy graliście w Gothic'e?

Jetem fanem serii Gothic. Jest to bardzo fajna gra. Posiada ciekawą fabułę, uroczy klimat i dużo misji. W grze wcielamy się w Bezimienną postać i jako skazaniec wtrafiamy do Koloni Karnej tzw. Górnicza Dolina. Szybko obeznajemy się w świecie gry. Mamy pokonać Śniącego - wysłannik Beliara (złego boga gry). W drugiej części już wiemy, że jesteśmy wybrańcami Innosa (dobrego boga). Śniący ostatnim krzykiem przywołał do świata liczne zastępy orków oraz kilka smoków - naszych głównych przeciwników. Dodatek do drugiej części doskonale wplata się w orginalną fabułę. Jest dodany nowy świat i musimy pokonać Kruka - sługę Beliara, który prubóje zbeszcześcić Świątynię Adanosa (boga równowagi). Poza tym jest dodanych sporo misji i NPC. Trzecią część mam na dysku, ale jeszcze nie instalowałem, więc fabuły nie znam. Wiem tylko tyle, że musimy powstrzymać, bądź pomóc orkom w wojnie lub coś takiego.
Serię gry uważam za udaną. Twórcy po wyjściu pierwszej cześci gry sami przyznali, że nie sądzili, iż Gothic będzie takim hitem. Oczywiście ta gra nie pokona nigdy HoMM, ale u mnie zasługuje na wielkie uznanie.


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 23 Listopada 2006, 20:01:31 »
O gothic jest cool! ta fabula grywalnosc misje wgole super giera. Majdej grales w gothica3? Jest superowy jeszcze lepszy nisz 1 i 2


IP: Zapisane
mejdej

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 115


Inquisitor

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 23 Listopada 2006, 20:04:44 »
No właśnie słyszałem, że jest wypasiony. Narazie nawet nie próbuję go instalować, mimo tego że mam go na dysku, ponieważ na 80% mi nie pójdzie, albo będzie się ciął. W najbliższym czasie dokonam tuningu kompa i wtedy zacznę grać...


IP: Zapisane

"Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje"
Edmund Burke
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #3 : 25 Listopada 2006, 21:34:05 »
to ja się wyłamię: dla mnie lepsza jest seria Elder Scrolls :P Ghotic nigdy do mnie jakoś nie przemawiał...


IP: Zapisane
Cristal

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 4


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 27 Listopada 2006, 17:09:14 »
Czy grałem w Gothica? Jasne, że tak! Grałem, gram i będę grał. Najwspanialsze jest to, że jest to gra, w którą można grac zawsze. Nie ważne czy dzisiaj czy juto i tak nas czymś zaskoczy, rozbawi i da nam coś do zrozumienia. Wszystkie częsci są wspaniałe, a zwłaszcza "pierwsza" i "trzecia", dysponują wspaniałą fabułą i wręcz niesamowitym klimatem, przenoszącym nas w świat przygód. Dzięki tym cechom Gothic może byc uważany za gre kultową. Na pewno każdy znajdzie w niej coś dla siebie... :happy:



Pozdrawiam...


« Ostatnia zmiana: 27 Listopada 2006, 17:09:45 wysłane przez Cristal » IP: Zapisane
smith

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 404


Natural Born Killer

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 27 Listopada 2006, 23:02:46 »
Ja sie nie zgadzam. Gothic to syfna gra. Nie wiem co ludzę w tym widzą. :w00t:  Ja bardziej wole Neverwinter Nights  :grin:


IP: Zapisane



:* dla żony Klusi :) żeby się jej nie nudziło kiedy mnie nie ma :)
kubson007

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 62

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 29 Grudnia 2006, 16:09:34 »
Pytanie "Czy graliście w Gothic'e?" jest co najmniej niepoprawne lub też obrażające. Sądze że nie ma takiego gracza który by chodx na chwile nie pograł w Gothica. Gra ta jest cudowna perfekcyjna, może troche niedopracowana pod względem grafiki ale kto na to patrzy??? Jedynym jej mankamentem są wymagania w części 3. I tu apeluje do twórców tej gry.... LUDZIE DLACZEGO TAK DUŻE WYMAGANIA???


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 29 Grudnia 2006, 16:41:24 »
Cytuj
LUDZIE DLACZEGO TAK DUŻE WYMAGANIA???

Dlaltego, że wymagania gier rosną proporcjonalnie do jakosci sprzetu komputerowego dostepnego w sprzedazy. Jak ktos ma kompa kupionego przeds 4 laty bez upgrade to nie ma co sie dziwic ze cos nie idzie czy tnie. Kiedys dałem 8 tys za kompa. Celeron 500, 64 Ram. To było cos..10 lat temu. Jaki komp bym miał teraz za nawet połowe? Kilka generacji lepszy. Obecnie za marne grosze mozna kupic naprawde dobry sprzet który udzwignie najbardziej wymagające gry.

Ja nie grałem w Gothica i powiem szczerze tej gry nie cierpie. Dla mnie leszpa jest seria Elder Scrolls.  Za to mój brat jest jej zagorzałym fanem, wieć jakaś równowaga w przyrodzie jest zachowana /lol/.


« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2006, 16:46:41 wysłane przez Martin » IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 02 Lutego 2007, 16:31:24 »
Elo a wogole 2_noc kruka.. fajne to? ja nie gralem i jestem ciekaw.
A slyszeliście ze ponoc sa rozmowy o gothicu 3 na konsole? Ciekawe czy na mojego Xboxa 360 albo na PS2 bedzie wersja :))


IP: Zapisane
radzio

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 100


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 25 Maja 2007, 17:48:34 »
Ja tam gralem w gothica 2 i piaty raz juz go przeszedlem.
Mój brat dostal gothic 2_noc kruka (ja to tam nazywam DZIEŃ SIKORKI)
Widzialem jak gra na komputerze ale mysle ze to prawie to samo co narmalny gothic.
Wiem kazdy zaraz powie ze to nieprawda i slusznie. Są tam nowe czary bronie juki strzaly misje goscie itd.
Ale jakoś mi to nie przemawia zeby w to gral


IP: Zapisane
GOKU[/size][/i]
Kuba11

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 185


Pan Magmowych Smoków.

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 19 Czerwca 2007, 18:17:41 »
Uwielbiam tą serię ze względu na full misji,krain,ludzi,broni,czarów itp oraz wspaniałą fabułę.
Grałem w bardzo fajnego moda do Jedynki pt.,,Mroczne Tajemnice''Polecam!!! /cool/


IP: Zapisane
"Dla Klanu, dla Krwi"

“Nigdy ustępować i nigdy tracić twarzy ”. Być dumnym z tego kim się jest. Bronić swoją
ojczyznę i honor . Zawsze bronić serce''

http://img232.imageshack.us/img232/3122/kurakzc1.png
za duża sygnatura. Luk
Krzysiek 1

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 261


to właśnie ja

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 20 Czerwca 2007, 19:48:29 »
ja mam gothic 3 ale powiem że bez rewelacji  /huh/


IP: Zapisane
matiozo

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 16 Września 2007, 14:05:53 »
ja bardzo lubie gothic zadania duzo ludzi kazdy czyms sie zajmuje ciekawa nawet /lol/


IP: Zapisane
Nic nie jest prawdziwe wszystko jest Dozwolone
Krzysiek 1

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 261


to właśnie ja

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 16 Września 2007, 15:32:40 »
zgadzam sie z tobą ale jak to bywa w grach są jeszcze niedociągnięcia i ta grafika /pinch/


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 16 Września 2007, 15:48:43 »
Grafika w G3 jest dobra, pomijając np. wygląd ścierwojadów, ale od strony teksturek znacznie się polepszyła. W dwójce niezbyt satysfakcjonująca. W jedynkę nie grałam.


« Ostatnia zmiana: 16 Września 2007, 15:49:16 wysłane przez kluseczka » IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Strony: [1] 2 3 4 ... 9    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry