Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 9    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Seria Gothic (Czytany 42181 razy)
mitrandhil

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 14


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 16 Września 2007, 18:04:12 »
seria gothiców to klasyka
czysta poezja
grałem we wszystkie części
dla mnie jest to najwspanialsza gra na świecie(oczywiście poza homm5)
uwielbiam w niej nie multum misji,rozległość świata,lecz historię
fabuła jest wspaniała,dialogi dopracowane,oraz postaci,każda z nich ma swój charakter,sposób zachowania, nie ma dwóch takich samych.



czekam na ekranizację



IP: Zapisane
HoMM5.info - Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic V, IV, III, II i I[/center]
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 16 Września 2007, 19:15:07 »
Oj, tak. Ech, szkoda tylko że UWAGA SPOILER
twórcy gry uwzięli się na Xardasa w trójce, w każdym zakończeniu ginie :( . A był jedna z moich ulubionych postaci
KONIEC SPOILERU
Niestety, w Gothic mogę grać tylko jak rodziców nie ma w domu. Jak usłyszą coś o cholernych bestiach, szlaban murowany.


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 16 Września 2007, 20:15:07 »
Cytuj
Oj, tak. Ech, szkoda tylko że UWAGA SPOILER
twórcy gry uwzięli się na Xardasa w trójce, w każdym zakończeniu ginie :( . A był jedna z moich ulubionych postaci
KONIEC SPOILERU
Niestety, w Gothic mogę grać tylko jak rodziców nie ma w domu. Jak usłyszą coś o cholernych bestiach, szlaban murowany.
[snapback]13845[/snapback]
Nie wiesz jak dobrze ci rozumiem, moi też już mają dość demonów, elfów i magów...


IP: Zapisane
impirion

****

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Wiadomości: 40


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 16 Września 2007, 20:22:04 »
Gothic to najlepszy RPG jaki istnieje! Seria jest mega! Jedynie Gothic 3 jest... no ten tego... trochę się zawiodłem. Ale Gothic 1 i 2 to odjazd i każdy kto lubi RPG powinien w nie zagrać!

P.S. Załączam link do fajnego forum o Gothicu: http://forum.gothic.xgame.pl/index.php


IP: Zapisane
kluseczka

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 878


Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 16 Września 2007, 20:29:08 »
Wiesz, kolego Fast, kiedy pokazałam mojej mamie Kroniki Imperium (jest gdzieś przy 4, 5 tomie) i powiedziałam, że to oparte na realiach gry, od razu zaakceptowała moje przesiadywanie przed kompem, skoro mnie tak inspiruje. Może i na twoich starych podziała taki sposób, wszak piszesz świetnie.

A aby nie offtopicować, poskarżę się jeszcze na Rhobara. Nieco jest za mało królewski, nie wspominając, że sprawia wrażenie, jakby jego hobby było wrzucanie kogo się da do kolonii karnej. Ja nawet nie wiem, za co skazał bezimiennego. /getlost/


IP: Zapisane
The universe speaks in many languages, but only one voice.
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 18 Września 2007, 19:03:33 »
Cytuj
Wiesz, kolego Fast, kiedy pokazałam mojej mamie Kroniki Imperium (jest gdzieś przy 4, 5 tomie) i powiedziałam, że to oparte na realiach gry, od razu zaakceptowała moje przesiadywanie przed kompem, skoro mnie tak inspiruje. Może i na twoich starych podziała taki sposób, wszak piszesz świetnie.

A aby nie offtopicować, poskarżę się jeszcze na Rhobara. Nieco jest za mało królewski, nie wspominając, że sprawia wrażenie, jakby jego hobby było wrzucanie kogo się da do kolonii karnej. Ja nawet nie wiem, za co skazał bezimiennego. /getlost/
[snapback]13865[/snapback]
No niestety...  :(
Gdybym pisał coś o prawdopodobnych wydarzenich, przygodach jakiegoś ziomka ... to może, ale ja pisze o demonie, który walczy z wskrzeszonymi ciałami i z zombie oraz zPanem piekieł-To pierwszy powód a to drugi kiedy kiedyś zacząłem mojej mamie opowiadać o fabule zapamiętała tylko cośo rycerzach i ludziach, bezkomentarza pozostawiam to jak zapamiętała imiona bohaterów........ :(


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #21 : 18 Września 2007, 19:33:07 »
a dla mnie gothic jest lepszy niz heroes. really. ciezko mi to mowic na takim forum, no ale jesli mam byc szczery no to to jest moje zdanie


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 18 Września 2007, 20:57:59 »
Cytuj
a dla mnie gothic jest lepszy niz heroes. really. ciezko mi to mowic na takim forum, no ale jesli mam byc szczery no to to jest moje zdanie
[snapback]14271[/snapback]
No i to jest twoje zdanie...
np. ja mogę myśleć, że HeroesII jest pięć razy lepsze niż V, teoretycznie...


IP: Zapisane
Kuba11

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 185


Pan Magmowych Smoków.

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 18 Września 2007, 20:59:43 »
A ja mam pytanie z innej beczki:Kto z was jest zarejestrowany na Królestwie Varrantu i jakie macie Nicki?


IP: Zapisane
"Dla Klanu, dla Krwi"

“Nigdy ustępować i nigdy tracić twarzy ”. Być dumnym z tego kim się jest. Bronić swoją
ojczyznę i honor . Zawsze bronić serce''

http://img232.imageshack.us/img232/3122/kurakzc1.png
za duża sygnatura. Luk
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : 28 Października 2007, 22:40:01 »
gothic is cool...

Jest cool, of course tylko czasem mnie wkurzały postacie strażników i wieśniaków oraz rozmowy z nimi.


IP: Zapisane
Wukashi

***

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 623


Androgyne man... Naga Cesarska

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 29 Października 2007, 10:12:59 »
Gotik to kozacka gra, fajne tam potworki są, ale HoMM5 to on nawet do stóp ne dorasta wg. mnie.


IP: Zapisane
Jedyne co jest pewne to śmierć, więc zamiast się bać, staw jej czoło.
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #26 : 03 Grudnia 2007, 14:52:36 »
Gothic I i II są bardzo fajne, spędziłem z nimi dużo czasu. Jednak III nie podobała mi się kompletnie i raczej nigdy nie spodoba. Mimo to, mam pozytywne odczucia co do serii ;)

PS. W 3 zakończeniu G3 (tym neutralnym - ani nie Beliar, ani nie Innos) - nie zabija się Xardasa ;)


« Ostatnia zmiana: 03 Grudnia 2007, 14:56:10 wysłane przez Melman » IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 03 Grudnia 2007, 16:03:04 »
Jedynka bardzo fajna (ech to sterowanie ;/), ale dwójka jeszcze lepsza. W Trójeczkę nie grałem, komp nie ten ;D


IP: Zapisane
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 03 Grudnia 2007, 16:33:11 »
Co jest nie tak ze sterowaniem? ;) W ustawieniach można zmienić na WSAD + myszka :D


IP: Zapisane
Kwapiszon of Might and Magic
Garfield

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Wiadomości: 383


Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 03 Grudnia 2007, 17:01:40 »
Chyba żeby coś podnieść trzeba było dać prawy przycisk myszy i strzałkę do przodu. :D


IP: Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 9    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry