Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Ankieta
Pytanie: Jaka skórka mistrzowska najbardziej pasuje do Grommasha?
Pogromca demonów - 0 (0%)
Wódz Hordy - 0 (0%)
Czempion Mannorotha - 0 (0%)
Głosów w sumie: 0

Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Heroes of the storm - projekty Mcichosza16 - Trolldaerona (Czytany 3500 razy)
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« : 21 Lipca 2016, 12:21:20 »
W tym wątku będę umieszczał moje projekty postaci do tejże gry. Na początek Arcymag Antonidas



IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 04 Września 2016, 16:31:56 »
Powiedz wyraźnie czy to jest twoja twórczość czy np. coś wygrzebane z internetu? Bo projekt postaci do gry może być znaleziony.


IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 05 Września 2016, 07:56:43 »
http://trolldaeron.deviantart.com/art/Archmage-Antonidas-low-resolution-v-1-622871235

Tu masz dowód w komentarzu. Jeśli się uda, kolejny obrazek zobaczysz w niedzielę.


IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 06 Września 2016, 20:25:45 »
Nie o dowód chodzi a o jasność. Wpisałeś ledwo jedno zdanie z którego nie wynika czyja to twórczość. Mogę tylko powiedzieć widząc to. Twórz dalej to jest mocne.


IP: Zapisane
Fast
Mołdawski Bulbulator

*****

Punkty uznania(?): 12
Offline Offline

Wiadomości: 873


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 06 Września 2016, 20:42:43 »
Mi się podoba :D Tj. nie jest to digital art na poziomie światowym, ale jeżeli będzie stały progres to może, może...

Największa zmora - nóżki i łapki. Oj niewdzięcznie się to maluje, niewdzięcznie. Ale ogólnie spoko.

Powiedz Mcichoszu - jaka technika? :D W czym przerabiasz rysunek i tak dalej?

EDIT: Im dłużej patrzę tym więcej babolowatych detali dostrzegam, ale też więcej szczegółów świadczących o tym, że żółtodziobem wcale nie jesteś. Cień tu i tam robi różnicę :D A laik nie umie into cienie.


« Ostatnia zmiana: 06 Września 2016, 20:46:07 wysłane przez Fast » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 06 Września 2016, 20:44:37 »
Cytuj
W tym wątku będę umieszczał moje projekty postaci do tejże gry. Na początek Arcymag Antonidas

Zdanie to jasno pokazuje, czyje są to projekty.

Temat również mówi sam za siebie - "projekty Mcichosza16 - Trolldaerona".


IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 07 Września 2016, 21:44:32 »
Mogę zebrać z internetu 20 grafik dopasować do gry. I to będzie MÓJ projekt choć grafiki nie moje stąd nie jest wcale jasne czy twoje są tylko projekty a grafiki wykonał np. ktoś inny.

Edit: Tylko dla Ciebie nie jest to jasne. Autor pisze, że są to JEGO projekty, czyli jasne jest, że sam je zrobił. Ale dobrze, dla Ciebie nie było to oczywiste, teraz jest, miałeś prawo spytać. /Sylú



« Ostatnia zmiana: 07 Września 2016, 22:06:06 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 11 Września 2016, 21:48:39 »
Oto i Grommasz Piekłorycz, wódz Wojennej Pieśni:


@Baronus - Porównaj datę wpisu z datą dodania obrazka.


IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 12 Września 2016, 17:07:34 »
Co ty z tym udawadnianiem? Pytałem tylko dlatego, że jest niejednoznacznie. Jedno raptem zdanie. Trzeba było trochę więcej we wstępie. Tworzysz grafiki itd.
Tutaj nie mam co komentować. Przypuszczam, że skończyłeś jakąś szkołę plastyczną, bo to wygląda mi na twórczość wykształconego plastyka.
Bez wątpienia spokojnie te grafiki mogą być materiałami koncepcyjnymi gry.
Bez obaw dla tych co rysują dla przyjemności. Nie sugerujcie się tym, że ktoś ma taki zawód. Żaden plastyk nie zastąpi waszej twórczości. Twórzcie dalej.
Jak już mówiłem po prostu twórz. To twoja droga.


IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 31 Października 2016, 13:39:16 »
Na początek pokrzepię wszystkich twórców bez wykształcenia plastycznego. Jestem amatorem z tanim tabletem graficznym.

Kolejną postacią którą zaprezentuję jest Alleria Bieżywiatr,  Łowcę-Kapitana Srebrnej Luny.



« Ostatnia zmiana: 31 Października 2016, 14:32:49 wysłane przez Mcichosz16 » IP: Zapisane
Baronus

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 105


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 01 Listopada 2016, 21:57:21 »
Dużo już się nauczyłeś. W sumie nieistotne czy człowiek uczy się sam czy w szkole. Teraz zresztą odpada praktycznie koniecznosc szkoły. Wszystko jest w internecie. To co na lekcjach przerabiają jest w sieci. Zreszta nauczyciele moga wypaczyc styl bo chca aby malować po ichniemu. A to trzeba po swojemu. Szkoła też może zaszkodzić.
Masz tendencję do robienia za dużej dolnej połowy ciała. Może to wynikać z ułożenia tabletu. Jeśli patrzysz z góry ukosem zdaje ci się, że dół jest mały. Od pasa w dół bym przeskalował. Zmniejszyć o 30% np.


« Ostatnia zmiana: 01 Listopada 2016, 22:03:02 wysłane przez Baronus » IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 25 zapytaniami.
                              Do góry