Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Z ołówkiem przez świat czyli to co me łapki lubia najbardziej;) (Czytany 39427 razy)
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« : 07 Lipca 2009, 20:41:33 »
 Temat poświęcony głównie rysunkom stworzonym ołówkiem i długopisem (większość w zeszytach na iście ciekawych lekcyjach) ,chodź czasem mogą sie pojawić prace nie do końca rysunkowe, bardziej 3D:) Jakosc pewno nie bedzie najlepsza bo kamerką internetowa zrobiona ale cóż.


No to zaczynamy.
Na rozgrzewkę taki zeszytowy, szkolny zły heros:)
Miecz co prawda troche cienki jak na standardy H5 ale przesadnie grube mi sie znudziły.


IP: Zapisane

Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 07 Lipca 2009, 20:56:31 »
 A tu kolejne fotki ze szkolnej nuuuudy.

1. Koleżanka która sobie tak wędruje. nie wiem czemu, może to lubi?

2. Rysunek powstały kiedy to jeszcze nie miałem herosa i gdy me oczy pierwszy raz zobaczyły go u kolegi, stąd te absurdy w rozmieszczeniu budynków. Nie chciało mi sie go juz dokończyc, a krzywość wierzyczek to po prostu zły kat zrobienia zdjecia.

3. Jakiś średniowieczny jegomośc w tavernie lubujacy sie w upajaniu miodem:)

4. Fragment obrazku Śmierci przychodzącej po biskupa:) Inspirowany kostuchą z nekropoli H5.


IP: Zapisane

Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 08 Lipca 2009, 11:48:08 »
 Kolejna porcja kiczu, czyli robienie trzody część 3 :)

5. Znowu ta sama koleżanka w roli sukkuba/meduzy? Technika, oczywiscie długopis.

6. Bardzo, bardzo stary rysunek niebieskim długopisem. Wiem, wiem, ten tytan ma przerośnietą prawą łapusie. Ach te pioruny:)

7. Tego goscia chyba nie trzeba przedstawiać. Troche wychudzony ale o to chodzi by był podłużny. ave Krejken :P

 No i zapraszam do krytycznego krytykowania krytycznie plam na kartce które wręcz krytycznie w krytyczny sposób miały cos przedstawiać ;D :D


« Ostatnia zmiana: 11 Stycznia 2010, 22:28:29 wysłane przez Marbas Lucyferowicz » IP: Zapisane

Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 08 Lipca 2009, 13:58:56 »
Oczywiście nie mogłeś tego zamieścić w jednym poście, bo uwłaczałoby to twojej fajności, hai?

Po prostu żal i trzy czwarte ;'x

A obrazki mierne, ale widywało się gorsze...

@Edit: Nie no, niech ci będzie. Krejken ci wyszedł dość ciekawie. Udało ci się uzyskać z długopisu efekt farby akwarelowej. Ten gościu siedzący w karczmie [?] też niczego sobie. Reszta - nic szczególnego.

@Edit2: Hmm. Dochodzę jednak do wniosku, że Krejken jest autentycznie namalowany farbami xD
Fail!


« Ostatnia zmiana: 08 Lipca 2009, 14:03:58 wysłane przez Fehu » IP: Zapisane
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 08 Lipca 2009, 14:25:19 »
No, no całkiem niezłe te rysunki, ale słaba jakość zdjęć.

Najbardziej spodobała mi się Przystań, bardzo dużo różnych domków a na środku oczywiście całość, którą budujemy w grze :)

Dżek Sparoł też niezły, chociaż chyba ręka trzymająca miecz jest trochę za krótka.

Najmniej podobało mi się to Sukkubo-Meduzowe cuś, a smok na obrazku z menu Złotej Edycji H4 wygląda co najmniej śmiesznie xD

Załatw jakiś lepszy sprzęt do wrzucania tych rysunków, bo są bardzo niewyraźne i tak jakby rozchlapane po kartce.

...a ty Fehu, mógłbyś skończyć z "failami", "żalami" i ";'x-ami" bo mi się to nieprzyjemnie kojarzy z człekiem co za dużo czasu spędził na różnorakich blogach internetowych :P...


IP: Zapisane
Banan wszyscy!
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 08 Lipca 2009, 17:46:59 »
A ty, Markal, mógłbyś skończyć dziamgolić coś bez ładu i składu, bo to się zaczyna robić nudne...


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #6 : 08 Lipca 2009, 18:30:41 »
Cytuj
co za dużo czasu spędził na różnorakich blogach internetowych
Hmmm... nie wiem skąd używanie 'fail' albo ;'x skojarzyło ci się z blogami internetowymi ;'O Dla mnie jest to raczej 'efekt uboczny' przesiadywania na poważnych forach typu PBFy czy inne gramy.pl.

Aha, i niech kto mówi co chce, mi się z przesiadywaniem na różnorakich blogach internetowych kojarzy szczególnie mydlenie oczu czytelnika (czyt. 'robienie dobej miny do złej gry').
"Masz wręcz ohydną fotkę? I tak dam ci 10/10, cobyś nie był obrażony <bliżej niezidentyfikowany ciąg emotikon>".


IP: Zapisane
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 08 Lipca 2009, 19:08:41 »
A idź spierdalaj... Okazja dla osta dla mnie... Pierdolę to -.-


IP: Zapisane
Banan wszyscy!
Dabu
Forumowy krzykacz

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 764


Pan wszystkich panów

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #8 : 08 Lipca 2009, 19:09:19 »
Urażony Markalek posuwa się do ambitnych bluzgów. ;'P Brawo!

Spamerzy.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 08 Lipca 2009, 19:11:24 »
Czemu ostatnio tak bardzo modne jest takie zachowanie?
Cóż. Propaganda "Zaakceptuj siebie" i "Nieważne co mówią inni" przyjęta została w trochę skrzywionym pojęciu i mamy takie kwiatki jak "Spierdalaj, pierdolę to, i jestem kul". Szkoda.

@Topic:
1. Demonowaty - Hm... zarazem mi się nie podoba i podoba. Jest... Narysowany na zbyt małym formacie jak na tak szczegółową postać, przez co wszystko wydaje się zamazane itp.
2. "Koleżanka" - gdzie ona ma przód a gdzie tył? ;> Szczególnie nie podoba mi się ręka trzymająca miecz i twarz wyglądająca jak u krasnoluda.
3. Zamek - perspektywa ssie.
4. W tawernie - jak to krasnolud, to ok, jak nie, to proporcje siadają. Fajny pies pod stołem.
5. Kostucha - nawet spoko, ale szatę (czyli pół postaci...) mógłbyś bardziej dopieścić.
6. Sukkub - genialnie wykonany szkic twarzy, całkiem niezłe choć mało widoczne cieniowanie, kolory ssą.
7. Heroes IV - sceny bitew to to czego lepiej nie tykać zwykle, jeśli nie jest się geniuszem w ukazywaniu dynamiki postaci :P
8. Jack - gdyby nie to, że Jack Sparrow w ogóle nie przypomina Jacka Sparrowa to uznałbym obrazek za świetny. Jednak tu szkic i cieniowanie na twarzy zawiodły i mamy tylko jakiegoś zwykłego pirata. Gdyby miał wszystkie swoje koraliki itp. to byłby bardziej rozpoznawalny.
9. Beholder dany w TKA - świetny! :D


« Ostatnia zmiana: 08 Lipca 2009, 21:15:28 wysłane przez Ptakuba » IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Milandia

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 67


One of a kind.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 08 Lipca 2009, 19:20:28 »
Spamerzy.
Nie ma to jak mądrość Dabu.

A co do rysunków: Zupełnie ładnie tylko mógłbyś sobie skombinować skaner bo niestety niewiele widać  :-\
Widzę że mamy nowy talent w tawernie (mamy? Ostatnio pusto tu coś...)


IP: Zapisane
pemo4402

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 492


...Ramtamdamtam-amtamdamtam.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : 08 Lipca 2009, 19:56:46 »
To tak adekwatnie do rysunków się wypowiem xP:
Nie będę oryginalny i wytknę przede wszystkim brak jakiegokolwiek mocniejszego sprzętu niż kamerka internetowa do robienia zdjęć. I tu nie chodzi o filiozofię reszty ("Pofinieneś kupic se coś lepszego niż ta kamerka, bo tak mi sei podopa."), tylko o to, że czar twoich rysunków błyskawicznie pryska po powiększeniu obrazu. Np. beholder - miniaturka wygląda jak arcydzieło, a po zbliżeniu... no, cóż...

I wystrzegaj się, błagam, rysowania czegoś takiego jak drugi rysunek w 2 poście i drugi w trzecim (landscapesy). Wyglądają dosłownie jak rysunki trzecio/czwarto-klasisty podstawówki. Nie wiem czym to jest spowodowane. Za mało urozmaiceń (cała kupa domków-klonów) albo... zły dzień? ;'D Nie wiem, aczkolwiek naprawdę powinieneś się takich ujęć wystrzegać xP (Co prawda w rysunku przedstawiającym oblężenie wygląda to o niebo lepiej, ale i tak jest do kitu xP - rada: rysuj mniejsze strzały)

Co do diadiana.JPG - musisz się zastanowić czy rysujesz czy bazgrzesz. Jeżeli ma to być rysunek do pokazania innym ludziom to powinieneś poświęcić więcej czasu twarzy postaci. Wg. mnie przejechanie pod jednym kątem całej facjaty nie czyni rysunku ani trochę 'kul'. No i te... dredy? xP A dokładniej czerwony długopis na nich. Chyba nawet przedszkolanki uczą dzieci, że jak kolorujemy to 'od kreseczki do kreseczki i dokładnie'. Tak, to jest twoje zadanie domowe - dokłaniej  ;')

Nie ma zastrzeżeń do krasnala w tawernie i kostuchy. Żadnych. A już jestem całkiem pod wrażeniem beholdera w Kąciku Artystów.


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 09 Lipca 2009, 14:32:33 »
 No tak. Lubie sie pobawic w szczegóły ale ogranicza sie to własnie do takich zeszytowych, nieraz rysowanych w pospiechu rysunków co daje dośc dziwny efekt. co do dzaka to to był długopis + kredka, farbami to nie umiem za bardzo:) i tak wszytko to 80% na lekcjach robione. hehehehe.
 
 No dobra teraz mały balejaż czyli cos teoretycznie lepszego z czyms tam.

8. Tu taka scena walki z Obliviona, rysowana długopisem na przerwie :P Mieczyk cos za krótki wyszedł.

9. Stary rysunek, jeszcze z podstawówki.

10. Nie wiem gdzie w tym sens, ale cóż. życie. a raczej po zyciu.

11. To było do ilustracji z ,,Nieboska Komedia,,. wiem wiem szyje ma zadługą. no i tła nie ma bo sie bałem ze rozwale rysunek i postacie sie zleją.

12. Jagiełło któremu sie cos wygiełło:) a raczej wyszedł bardziej jak Łokietek bo dłonie w stosunku do twarzy zamałe, a w porównaniu do obrazu Matejki wąsy ma wąsatrze :)

13. A tu dla odmiany portret ołówkiem, juz po raz trzeci Diany.

« Wiadomość doklejona z: 09 Lipiec 2009, 14:31:30 »

O tu cie mam.

14 sie nie zmiesciło


« Ostatnia zmiana: 11 Stycznia 2010, 22:32:14 wysłane przez Marbas Lucyferowicz » IP: Zapisane

Gajko

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 54


*Hauruuuhh...*

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 11 Lipca 2009, 22:13:35 »
Jak dla mnie - miód! Pięknie Ci to wychodzi, jestem pełna podziwu ^^


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 15 Lipca 2009, 23:44:22 »
A tu kolejna dwa wypały/niewypały. tutaj w obu przypadkach przydał by się skaner czy coś bo nie widac szczegółów i drobnych elementów które tak bardzo lubie :) Jak sie kiedys uda to wtawie lepsze a puki co takie gnioty.

 14. Średniowieczny Kraków, średniowiecznym stylem. Ktos kiedys mi powiedział ze zeka jest po złej stronie. Odpowiem: nie wiem to juz nie mój problem, reklamacje do sredniowiecznych mnichów, ja sie tylko wzorowałem na rycinie.

 15. Taki tam pan i władca krwi, kołków i czosnku ;D

Oba były rysowane długopisem/cienkopisem, kolory również.

 Ave (kto jak tam woli co)


« Ostatnia zmiana: 11 Stycznia 2010, 22:33:12 wysłane przez Marbas Lucyferowicz » IP: Zapisane

Strony: [1] 2 3 4 ... 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.
                              Do góry