Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Arcypaskudne dzieła Andre (Czytany 24109 razy)
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« : 18 Stycznia 2011, 10:55:59 »
Witam! Jako, że wielu użytkowników tawerny aż pragnęłoby skrytykować moje niezwykle szpetne bazgroły, zrobię im tę przyjemność i będę je tu zamieszczał. Jak na razie dam jakieś stare rysunki z wakacji, a to dopiero początek. Sam oceniam je na 3- w skali szkolnej, czekam na waszą krytykę.

 
Szpetny smok bez cieniowania z zbyt szczupłą szyją i za chudymi łapami, na których na pewno by się nie utrzymał, do tego jest otyły, ma nierówne łuski, a jego ogon ma tragiczne zwieńczenie.
http://img689.imageshack.us/img689/3820/smoczysko.png

Wiwerna. Wiwerna? Tożto zmutowany kurczak poddany promieniowaniu czarnobylskiemu a nie wiwerna. Oprócz nierównego skrzydła jakby ciachniętego nożem, znowu problemu z otyłością, braku światłocienia i podejrzaną łapą, może by to uznać za jaki taki rysunek.
http://img46.imageshack.us/img46/1873/wiwaqa.png

Devourer. Tia pożeracz, ale chyba dobrego humoru, patrząc na to żyć się odechciewa, skąd on ma takie cienie? Nie widać skąd pada słońce, a to między żebrami to co to? Jakaś małpa? A wogóle to on niepewnie stoi na tych łapach, pewnie zaraz się przewróci!
http://img404.imageshack.us/img404/3193/devo.png




IP: Zapisane
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 18 Stycznia 2011, 11:01:01 »
Od teraz masz prawo krytykować wszystkich ;p
Fajne te twoje paskudztwa. ;)


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 18 Stycznia 2011, 12:53:33 »
 Ta wiwerna.... mnie rozbawiła. Skojarzyła mi się ze starą fajną gierką Sacrifice, tam stworzenia też były takie ,,dziwne,, , a to grubawe, a to jakieś takie inne. Może i prace jakimiś super proporcjami nie grzeszą, ale coś w sobie mają, może też dlatego że nie są aż takie ,,gołe,, widać jakieś wariacje z ,,kolorowaniem,, czy cieniowaniem itp. Chyba smok wyszedł najlepiej :)


IP: Zapisane

ani101

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 18 Stycznia 2011, 13:57:58 »
 Bez przesadzymu, tak tragicznie nie jest. Proporcje są całkiem dobre.
 Wiwerna jest bardzo sympatyczna. ;D Z tym smokiem to się zgodzę z poprzednikiem - najlepiej ci wyszedł.


IP: Zapisane

Nie ma mnie, umrzyłam. Produkuję temperadełka na Malcie.
Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 18 Stycznia 2011, 14:46:29 »
Smok niezły ale łapy złe jakieś.

Wiwerna, skąd ma dziób?! Dziwna jakaś
Devourer to bez komentarza...


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #5 : 18 Stycznia 2011, 17:18:54 »
Smok niezły ale łapy złe jakieś.

Wiwerna, skąd ma dziób?! Dziwna jakaś
Devourer to bez komentarza...

Mi się osobiście Twoje rysunki andre podobają, widać że łapiesz o co chodzi w rysowaniu sylwetek stworzeń razem z detalami typu skóra, łuska itd. 1/3 efektu światłocienia też można się jak najbardziej dopatrzyć w Twoich pracach. Jedyne co Ci pozostaje grubo do nadrobienia to brak negatywnego nastawienia na rysunki innych ludzi, tak jak przykład z cytatem powyżej. ;p Więcej tolerancji!


IP: Zapisane
Aleksiej

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 86


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 18 Stycznia 2011, 17:35:39 »
Smok na serio jest niezły, wiwerna też oprócz dzioba ale Devourer według mnie jakiś słaby. Andre, w sumie ty też mi dawałeś bardzo negatywne komentarze


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 18 Stycznia 2011, 17:49:24 »
Od teraz masz prawo krytykować wszystkich ;p
Prawo krytykowania i oceniania ma każdy, niezależnie czy jest drugim Michałem Aniołem, czy bazgrze jak przedszkolak.

A teraz przejdę do oceny rysunków:
-smok-czaszka jest płaska, co wygląda nienaturalnie. Szyja faktycznie jest za krótka i zbyt cienka, aby utrzymała łeb. Przednia łapa jest nienaturalnie wygięta, a ramię za krótkie. Udo wygląda jak wielki klocek, nie zaznaczyłeś na nim mięśni. Ogon jest zbyt masywny, smok by go nie uniósł. To, z czego jestem w miarę zadowolona to skrzydła, szkoda, że niezacieniowane.
-wiwerna-ogółem wygląda jak wielki i drapieżny kurczak ze skrzydłami. Ogon jest zbyt cienki i krótki, aby zrównoważyć masywne ciało. Skrzydła wyglądają gorzej niż w poprzednim rysunku. Drugi palec nie umocowania w dłoni skrzydła.
A trzecią pracę już kiedyś komentowałam, więc nie będę o niej pisać. Powiem tylko, że z tych trzech wygląda najlepiej.

Oceny nie wystawiam.


« Ostatnia zmiana: 18 Stycznia 2011, 19:05:08 wysłane przez Ireth » IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 876


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 18 Stycznia 2011, 19:10:16 »
No no, co ja wiedzę, ktoś tu niedawno tak ostro krytykował innych, a jak się okazuje iż sam nie maluje jak światowej klasy malarz :P Co prawda nie jest najgorzej ale na pewno mogłoby być lepiej :) Ten smok nawet całkiem całkiem ale ten drugi rysunek zupełnie nie udany. Zaś trzeci też ma coś w sobie. Podsumowując, dobrze choć nie jakoś zachwycająco :P


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #9 : 18 Stycznia 2011, 19:38:55 »
Możesz mnie śmiało krytykować, bo rysujesz o 2 szkolne oceny lepiej ode mnie. Jak dla mnie to 5 w skali szkolnej możesz dostać spokojnie. Nie dam ci 6, bo na 6 zasługuje Matejko czy Van Gogh, a nimi jednak nie jesteś.

Oczywiście smok bardzo super, Wywerna faktycznie jak kurczak, ale i tak świetne dzieło, Devourer jest z tej trójki najgorszy, ale niewiele odbiega od pozostałych dzieł twojego poziomu.


IP: Zapisane
Giovanni

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 11


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 18 Stycznia 2011, 21:19:16 »
Myślę że twoje rysunki są dobre. Najlepszy moim zdaniem jest smok. Rysuj dalej, to najważniejsze. Jeśli będziesz rysował to twoje prace będą coraz lepsze.


IP: Zapisane
Veselar

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 368


Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 18 Stycznia 2011, 22:58:41 »
Jak na razie dam jakieś stare rysunki z wakacji
Czy ktoś z was zauważył to zdanie? To są rysunki z wakacji , a jeśli chodzi o rysunki : SMok the best :)
Wiwerna - lubię latające kurczaki ;P



IP: Zapisane
I kroczę ciemną doliną.
Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 19 Stycznia 2011, 08:46:25 »
Ja zauważyłem ;p
@Ireth moim zdaniem OCENIAĆ mogą wszyscy ale krytykować kogoś kto partaczy może wg mnie ten ktory sie na danej rzeczy zna i wie co ktos robi zle. ;p
Mi sie najbardziej smok podobal ;)


IP: Zapisane
Tazol

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 496


Gaming Monster Channel on YouTube

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 19 Stycznia 2011, 13:15:07 »
Dla tego napisałem, że może mnie krytykować w tej kategorii, bo jest ode mnie w tym dużo lepszy...


IP: Zapisane
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 19 Stycznia 2011, 18:19:08 »
-> Devourer... tak, cień świetnie zrobiłeś, ale tak żuchwy to nawet ja nie partaczę. Daj tam więcej masy w tę żuchwę, bo to coś niczego nie pożre. Po kilku gryzach rozleci mu się aparat gębowy. Poza tym, jest za bardzo pochylony w tył, na rękach nie widać stawów, i stopy są jakieś takie dziwne.
-> Ta tzw. wiwerna to chyba otyła, zmutowana krzyżówka sowy ze smokiem, która zdechła z powodu wad genetycznych i wskrzesił ją jakiś nieudolny nekromanta. Ma za dużą dupę, za krótki ogon i za cienkie nogi, a ten łeb to by pasował do jakiegoś stwora o większych gabarytach, a nie tylko nadmiarem sadła. Poza tym, fatalnie wyszły ci kolce. To nie są tylko trójkąty bez jednej krawędzi. Kolec też ma swój kształt, i trzeba nauczyć się ten kształt rysować.
-> Smoka nie ocenię, bo niestety nie chce mi go wczytać wyszukiwarka.
-> Nie wydaje mi się, żebyś mógł narysować coś, co by się równało z Giovanniego rysunkami.


IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.137 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry