Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 2 [3] 4    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Arcypaskudne dzieła Andre (Czytany 24114 razy)
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #30 : 13 Czerwca 2011, 18:19:23 »
@Andre
Z painta? Gorsze od twoich? Proszę tutaj, tutaj, tutaj, tutaj i ogólnie tu. Chyba ostatnio w ogóle moich rysunków nie widziałeś. Że są bez cieni, owszem, ale choć na razie cieniowania długo nie ćwiczyłem, i tak wyszłoby lepiej niż u ciebie. Choć nadal proporcje nie wychodzą mi świetnie, to weź ty spójrz na te swoje wypociny, tu nawet nie ma co porównywać.

Co do zamówień - narysuj mi jakiegoś rycerza w stylu mojego Nari-templariusza. Oczywiście nie musi być Nari. Zobaczymy, kto tu lepiej rysuje.


« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2011, 18:21:47 wysłane przez Spromultis » IP: Zapisane
Travis
(Hydromax)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 194


Zobacz profil
« Odpowiedz #31 : 13 Czerwca 2011, 22:25:12 »
Możemy zrobić taki konkursik, obydwoje narysujcie np. Goblina oczywiście podobnego do tego

Najlepiej do końca tygodnia, a potem użytkownicy wybiorą, tego który będzie im się bardziej podobał..!:P
Wchodzicie w to.? ;>:D


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #32 : 14 Czerwca 2011, 11:27:57 »
Boże święty dzieciaczek bawiący się kredeczkami w komiksowe rysuneczki kiedy ja chcę osiągnąć REALIZM i MROK....

Idź dziecko lepiej klocki układać...

---------------------
Konkurs- nie...


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #33 : 14 Czerwca 2011, 12:39:51 »
Tyle, że te kredeczkowe jak to ująłeś komiksowe rysuneczki są o wiele lepsze i przyjemniejsze od bohomazów, które nawet wypocinami trudno nazwać. W tym za grosz nie ma ani realizmu, ani cieniowania.
Więc nie krytykuj za to czego sam nie umiesz.
Nie chciałem się tu w ogóle wypowiadać, ale takie obrażanie jest nie na miejscu, nawet we własnym temacie.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Rakszasa Maciej

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil
« Odpowiedz #34 : 15 Czerwca 2011, 17:04:02 »
Dobrze Andre, zgodnie z Twoją proźbą zabiorę głos.

Ogolnie twoje rysunki przyjemnie się ogląda, widać że do Ultimate Drawing trochę Ci brakuje jesteś na jak najlepszej drodze.

Ostatnie rysunki z Warhammera to trochę nie moja działka (nie grałem-nie wiem jak wyglądają w rzeczywistości[wirtualnej ofc]). Ta burza piasowa wygląda jak celowe zamazanie "zacieniowanie" ewentualnych niedociągnięć.
W cieniowaniu polecam obrać sobie na rysunku wyimagionowany punkt będący tzw źródłem światła i cieniować realistycznie względem niego. Na twoich rysunkach trochę tego nie widać gdyż cienie są nieregularne a zbroja(?) błyszczy się w każdym miejscu.

Jak masz czas to narysuj ;)
To ja ci andre na zamowienie dowale cos mega trudnego!

To ma być byk
skrzydlaty
zionący ogniem
z łuskami
w momencie uchwycenia na rysunku grzebiacy noga w ziemi, przygotowujacy sie do szarży

powodzenia ^^



IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #35 : 15 Czerwca 2011, 23:25:05 »



IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #36 : 17 Czerwca 2011, 18:00:04 »
A pewnie że zrobię lepsze od niego. Oto mój goblin:



Miał być podobny, nie identyczny.

Zdjęcie jest ciemne bo to, no cóż, zdjęcie. Niestety na zdobytym niedawno Windowsie 7 mój skaner nie działa, tak samo jak lampa błyskowa w aparacie...

Cytuj
Boże święty dzieciaczek bawiący się kredeczkami w komiksowe rysuneczki kiedy ja chcę osiągnąć REALIZM i MROK....

Idź dziecko lepiej klocki układać...

Może i chcesz osiągnąć realizm i mrok, ale samymi chęciami nic nie narysujesz. Twoje rysunki są po prostu kiepskie. No sory, ale moi koledzy z klasy już lepiej rysują. To twoje tzw. cieniowanie to walnięcie ołówkowej plamy w połowicznie losowych miejscach, a tak na prawdę unikatowy cień tworzy każdy najmniejszy detal. Proporcje są u ciebie schrzanione jak tylko się da, jedna ręka dłuższa od drugiej, prawie zero detali, ślimacza dynamika, nie wspominając o tym, że o anatomii albo nic nie wiesz, albo swojej wiedzy nie stosujesz. Co zaś do mroku, twoje rysunki mogłyby co najwyżej doprowadzić psychopatę do obłąkańczego śmiechu, bo więcej mroku ma w sobie działająca żarówka. To wszystko jest po prostu żałosne. Ja mam na koncie 7 przeczytanych poradników rysowania z czego 3 dotyczą stworzeń czy postaci fantastycznych. Obstawiam, że ty nie przeczytałeś ani jednego, a nawet jeśli, to powtarza się sytuacja z anatomią.

To że chcesz coś osiągnąć i mój wiek to nie są argumenty, liczy się to, jak się rysuje.

Tak na marginesie, ocenianie mnie na podstawie wieku to nie jest dobry pomysł, bo gdybym jeszcze trochę bardziej odbiegał od normy, to byłbym wariatem. Tak więc statystycznego prymitywa wieszającego bazgroły na lodówce proszę mi tu nie przytaczać.


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #37 : 17 Czerwca 2011, 20:47:58 »
Człowieku!!! Nie bierz się za coś czego nie umiesz w cale, po co ci to? Andre, twoje pierwsze rysunki były świetne, ale to, to jest masakryczne. Szlifuj swój talent w czym jesteś dobry (patrz pierwsze rysunki w tym temacie). Nie chce ci dosrać, czy coś w tym stylu, ale radzę, lepiej za takie rysunki się nie bierz, skoro nie masz do tego wystarczających umiejętności oraz się podszkol, warto rysować nawet rzeczy proste nie związane z fantasty, wtedy zdobędziesz doświadczenie odpowiednie.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #38 : 17 Czerwca 2011, 21:57:28 »
Potwierdzam. Jak nie chcesz się pogrążyć rysując gorzej od trzynastolatka to radzę się wziąć za ćwiczenie. Swoją drogą, ja zaczynałem od zwierząt, potem przeszedłem do ras fantastycznych pół-zwierzęcych lub ćwierć-zwierzęcych (np. reptilioni czy moi Nari) i dzisiaj moje rysunki ludzi nie powodują trwałego uszkodzenia oka. Chociaż pierwsze rysunki nie wywoływały opadnięcia szczęki, to były lepsze niż te warhammerowe, robione na siłę. A jak oceniasz goblina :P ?


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #39 : 18 Czerwca 2011, 00:12:24 »
No goblin nie jest i może światowej klasy majstersztykiem, ale jest dość dobry. Też go narysuję, ale to w swoim czasie, teraz postaram się poćwiczyć anatomię, oraz porysować trochę nekronów...
http://images.wikia.com/warhammer40k/images/8/85/NecronArt.jpg


IP: Zapisane
Spromultis

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 223


Zobacz profil
« Odpowiedz #40 : 16 Lipca 2011, 13:18:57 »
Hmm, i dobrze. Kanciaste i wyraźne postaci przynajmniej jak dla mnie  rysuje się łatwiej niż organiczne, więc to dobry początek. Przy okazji będziesz mógł wprowadzić choć namiastkę złudzenia trójwymiaru do tych bazgrołów... No i czekam na goblina ;>

EDIT: Gadania to było dużo, ale goblina widzę tylko mojego. Wygrywam. I szkoda, bo nie mam satysfakcji z zyskiwania miażdżącej przewagi w głosowaniu. Moje rysunki do poziomu artystycznego mają daleko, ale twoje bazgroły mogą im buty czyścić.


« Ostatnia zmiana: 16 Lipca 2011, 13:21:57 wysłane przez Spromultis » IP: Zapisane
Widmax

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 214


Twój multi ;p

Zobacz profil
« Odpowiedz #41 : 22 Września 2011, 21:36:41 »
Rysunki są ładne, czemu temat nazwałeś "Arcypaskudne dzieła Andre", skoro te rysunki są ciekawe. Ja bym tak nie umiał rysować, chociaż niewiem  :P .


IP: Zapisane
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #42 : 09 Maja 2012, 22:51:54 »
W sumie, nie wiem, czy nie lepiej byłoby zrobić nowy temat o figurkach, ale, przecież ja je sam maluje ( i kleje) więc to też jakaś sztuka, prawda?

Tutaj szczere do bólu  zdjęcia moich figurek pełnych niedociągnięć, defektów itp itd.

a reszta  w linkach.
http://desmond.imageshack.us/Himg152/scaled.php?server=152&filename=zdjcie0009c.jpg&res=landing
http://desmond.imageshack.us/Himg710/scaled.php?server=710&filename=zdjcie0007t.jpg&res=landing
http://desmond.imageshack.us/Himg205/scaled.php?server=205&filename=zdjcie0012a.jpg&res=landing

A te na odmiane z WoW: Boardgame:
http://desmond.imageshack.us/Himg688/scaled.php?server=688&filename=zdjcie0009ub.jpg&res=landing
http://desmond.imageshack.us/Himg545/scaled.php?server=545&filename=zdjcie0008z.jpg&res=landing

Proszę o krytykę, mile widziana. Będę wiedział, co poprawić...


IP: Zapisane
Desmond
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 12


Prawie ninja

Zobacz profil
« Odpowiedz #43 : 08 Marca 2013, 15:15:43 »
http://desmond.imageshack.us/Himg152/scaled.php?server=152&filename=zdjcie0009c.jpg&res=landing
http://desmond.imageshack.us/Himg710/scaled.php?server=710&filename=zdjcie0007t.jpg&res=landing
http://desmond.imageshack.us/Himg205/scaled.php?server=205&filename=zdjcie0012a.jpg&res=landing

desmond.images.... (i tak dalej);D
Heh... jestem popularny ;D


IP: Zapisane
sygnatura za duża/Martin
Andre94nt
Pierwszy Andrzej

*

Punkty uznania(?): 2
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 822


Zobacz profil
« Odpowiedz #44 : 09 Sierpnia 2013, 19:18:26 »
Odkopałem nie tylko wątek, ale też ołówek i tak oto powstało dzieło:
mareep.


xD


IP: Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry