Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 14 15 16 [17] 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 104819 razy)
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #240 : 29 Grudnia 2008, 20:27:59 »
Jest już temat o tej misji tam znajdziesz wszystkie podpowiedzi

http://www.homm5.info/forum/index.php?topic=187.0


« Ostatnia zmiana: 29 Grudnia 2008, 20:30:44 wysłane przez Sylath » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
only heroic

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #241 : 23 Stycznia 2009, 12:08:47 »
Kończę właśnie II misję na poziomie heroicznym i mam spory problem z ilością punktów wiedzy (many), ponieważ zdolności Markala przyrastają mi w bardzo nieproporcjonalnych ilościach. Statystyki wyglądają nastepująco: Atak 8, Obrona 16, Siła Czarów 19 a Wiedza tylko 3!!! Czy Wy również mieliście podobne problemy z rozwojem Bohatera, bo brak many w moim przypadku bardzo utrudnia grę. Nie wiem też jak sobie poradzę w kolejnych misjach z tak marną ilością many... 


IP: Zapisane
only heroic

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #242 : 23 Stycznia 2009, 12:09:59 »
Kończę właśnie II misję na poziomie heroicznym i mam spory problem z ilością punktów wiedzy (many), ponieważ zdolności Markala przyrastają mi w bardzo nieproporcjonalnych ilościach. Statystyki wyglądają nastepująco: Atak 8, Obrona 16, Siła Czarów 19 a Wiedza tylko 3!!! Czy Wy również mieliście podobne problemy z rozwojem Bohatera, bo brak many w moim przypadku bardzo utrudnia grę. Nie wiem też jak sobie poradzę w kolejnych misjach z tak marną ilością many... 


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #243 : 23 Stycznia 2009, 16:43:32 »
Cóż mnie też się zdarzały takie problemy z maną więc robiłem tak że przejeżdżałem całą mapę Markalem i odwiedzałem napotkane Kamienie Wiedzy i tak zdobywałem brakujące punkty wiedzy we wszystkich misjach.


IP: Zapisane
lunatyk17

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #244 : 25 Stycznia 2009, 10:42:02 »
ja mam już 136 kościanych smoków i nie mogę nadal wejść do portalu ;/ coraz bardziej mnie to irytuje. pozbierałem wszystkie oddziały smoków na mapie :|


IP: Zapisane
Saph
wrrr.

*

Punkty uznania(?): 18
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 632


Zobacz profil
« Odpowiedz #245 : 26 Stycznia 2009, 18:11:09 »
Zrestartuj misję.
Albo poczytaj temat.


IP: Zapisane
jedrek100

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 28

Zobacz profil
« Odpowiedz #246 : 07 Lutego 2009, 10:38:51 »
Widmowe Smoki, które będą się chciały przyłączyć to lepiej im odmowić, bo wtedy będziemy mieli tyle dużych istot że małe się nie zmieszczą


IP: Zapisane
Micardis

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #247 : 21 Lutego 2009, 22:47:59 »
Mam taki problem:
Wszystkie zadanie oprocz Cyrusa i zmiany miast są wykonane. Ale jak najeżdzam na portal, którym uciekł Cyrus to kuros zmienia się w "zakaz" :( Może ja nie do tego portalu próbuje wejść? Ktoś miał tak samo i sobie poradził?


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #248 : 22 Lutego 2009, 09:17:06 »
A próbowałeś reseta misji albo zająć Al-Safir, jeśli tak to jeszcze spróbuj zainstalować wszystkie patche.


IP: Zapisane
Stachu12

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


on sie na Ciebie gapi

Zobacz profil
« Odpowiedz #249 : 22 Lutego 2009, 19:30:45 »
a właściwie zebrałeś 20 kościanych smoków jak nie to ani rusz i musisz zadania powykonywać a zwłaszcza przemienić miasta a jak tak nieee pujdzie to już sam niewiem


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #250 : 23 Lutego 2009, 12:29:10 »
Wszystkie questy wypełniłem bo były mi potrzebne w tej misji więc, no może prócz tego z elfami ale one były po drodze.
Spróbuj tak jak mówiłem albo zresetuj misję albo re-instaluj grę instalując wszystkie patche oczywiście pod konkretną wersję jaką posiadasz.


IP: Zapisane
Stachu12

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 8


on sie na Ciebie gapi

Zobacz profil
« Odpowiedz #251 : 25 Lutego 2009, 07:09:03 »
Ja terz właściwie i wszystko było OK........ mi się wydaje że powinieneś popodmieniać zamki  na Nekropolis bo jak nie to może dlatego niemożesz wejść


IP: Zapisane
robert110

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #252 : 25 Lutego 2009, 20:45:52 »
ma problem ze zdobyciem drugiego artefaktu peleryna cienia śmierci, zdobyłem miasto bahiyaa zmieniłem je w nekropolis odbudowałem maksymalnie, wchodziłem do miasta kilkakronie ale nadal mam tę misję nie zaliczoną, czy może ktoś pomóc? czytałem na tym forum, że ktoś miał taki sam problem ale nikt nie podał rozwiązania, proszę o pomoc


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #253 : 26 Lutego 2009, 09:08:03 »
Żeby zdobyć pelerynę trzeba zajmij 2 miasta na północy , wtedy powinno ci zaliczyć


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




robert110

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #254 : 26 Lutego 2009, 17:51:03 »
Zająłem wszystkie miasta jakie są, mało tego zająłem każdy kawałek mapy w tej misji i nic, nadal mam niezaliczoną misję i stoje w miejscu. miasta o nazwie al safir nie mogę przemienić w nekropolis. pozostałe są zmienione


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 14 15 16 [17] 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry