Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 6    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja III (Czytany 47802 razy)
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« : 03 Kwietnia 2009, 21:19:33 »
 



Kił piekieł (1)
Peleryna cienia śmierci (2)
Pierścień nieskruszonych (3)
Kościane smoki (4)
Podziemia (5)

Cele:

    * Zdobądź Kij Piekieł
    * Zdobądź Pelerynę Cienia Śmierci
    * Zdobądź Pierścień Nieskruszonych
    * Powołaj pod broń 20 Kościanych Smoków
    * Zniszcz armię elfów
    * Pójdź za Cyrusem i zabij go
    * Izabela i Markal muszą przeżyć

Misję rozpoczynasz na południu mapy. W Lorekeep stwórz wielką armię kościanych wojowników. Aby to osiągnąć musisz zgromadzić dużo Rudy żelaza do rozbudowy miasta. Siarkę i Rudę żelaza możesz wydobywać tylko z sąsiedniej wyspy położonej na północ od Lorekeep. Markal niech kupi statek i zajmie się tą sprawą. Po jakimś czasie natkniesz się na elfy, które trzymają stronę magów. Na szczęście na ich statku nie ma silnej armii. Po dotarciu na wyspę Magów, zobaczysz miasto, które będziesz musiał podbić, aby zdobyć pierwszy artefakt ze Stroju Wampira. Drugi znajduje się w zamku na północnej części planszy. Ostatni artefakt zabrał ze sobą do podziemi Cyrus. Aby ruszyć za ni musisz zebrać 20 Kościanych Smoków.W zamku nie będziesz mieć możliwości rekrutować smoków ale na jedyny z wzgórz znajdziesz smoki chętne do zasilenia twojej armii. Wejście do podziemi znajdziesz na północy.


« Ostatnia zmiana: 03 Kwietnia 2009, 22:11:08 wysłane przez Khaziu » IP: Zapisane
MCrash

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 25 Lipca 2009, 17:26:09 »
Mam problem z zdobyciem Kija Piekieł w misji III: Inwazja. Zdobyłem miasto gdzie był kij ale nie zaliczyło mi tego. Teraz ogólnie to przeszedłem już całą planszę i nadal nie mogę wejść do podziemi. DZwne jest też to, że dostałem oprócz misji zabicia Elfów druga dodatkową na zdobycie wyżej wspomnianego Kija.
Ma ktoś pomyśł jak zakończyć tą misje ?
Pzdr
MCrash


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 25 Lipca 2009, 18:46:16 »
Najłatwiejszym sposobem jest reset misji oraz czy masz spatchowaną grę do wersji 1.6


IP: Zapisane
MCrash

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 25 Lipca 2009, 21:06:33 »
Najłatwiejszym sposobem jest reset misji oraz czy masz spatchowaną grę do wersji 1.6

Tyle to ja też wymyśliłem  ;)- niestety kosztowało mnie to kolejne parę godzin -  nie zauważyłem tego bug'a od razu.
No nic misja ukończona. Poprzednim razem ferelne miasto zdobyłem chyba Izabelą. Teraz wyruszyłem tam Markalem i kij się znalazł. To tak dla potomnych jakby ktoś miał podobny problem.


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 18 Sierpnia 2009, 12:41:56 »
ja mam inny problem :-\. zamiast trzech bohaterów ze trzech zamków zastałem 1 haveza który ma wszystkiego MROWIE!!!! w dodatku wyskoczyło mi zamiast ,,zbierz 20 kościanych smoków" -,,zbierz 1000 kościotrupów"! na domiar tego kiedy ja markalem uciekałem przed havezem gość z elfami dopłynął do  newpost i jaką on ma armię


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 18 Sierpnia 2009, 13:53:45 »
Jesli pamiętam dobrze, 1000 szkieletow to nie bug. Taki cel jest ;] potem będą smoki. Co do mrowia.... może to być albo czar zamaskowania, albo... zacznij od nowa. Armia elfów z pozoru jest duża. Jak się już walczy, to widać jaka jest słaba.


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 18 Sierpnia 2009, 14:56:16 »
czar zamaskowania to to nie jest bo koło haveza (uwierzycie, na początku przeszedł obok mnie ;D ;D ;D) było 2 gości po 20 lvl  jeden miał 2 gargulce drugi 2 tytany. załatwiłem ich, musieli swoje oddziały dać havezowi. tam gdzie miało być 20 smoków zastałem 9 (pewnie za wcześnie przyszedłem) a nawet jeśli pokonam haveza i gościa z elfami pozostają mi 3 garnizony.


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 19 Sierpnia 2009, 00:02:23 »
No to co? To odbuduj armię i naprzód. No problem! Smoki się zbiera, od razu 20 nie złapiesz. Więc je oszczędzaj.


IP: Zapisane
kow32

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 21 Września 2009, 04:21:20 »
ja mam nie co inny problem.. aby scigac Cyrusa musze zwerbowac 20 koscianych smokow ... mam ich juz 66 i nadal nie moge wejsc do podziemi .. co robic
sciagnalem wszystkie mozliwe patche i nic ..


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 21 Września 2009, 13:04:51 »
a masz wszyskie zdobyte miasta magów?  ;>


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
kow32

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 21 Września 2009, 23:34:34 »
mam zrobione wszystkie misje razem z pobocznymi ostatnim zadaniem jest zebranie koscianych smokow no i mam je wykonane ale gra jakos tego nie widzi..
moze musze rozpoczac misje od poczatku...? bo patche sciagnalem dopiero jak bylem przed monolitem wejscia...
hm.... jest jeszcze cos  po zainstalowaniu patchy po wyjsciu z zamkow obraz sie "rozmywa" tzn traci ostrosc
po ponownym wejsciu do zamku obraz powraca do stanu poprzedniego ale cala mapa nadal jest rozmyta  :-\
mam procesor quad -core , 4 ramu karta grafiki nvidia geforce 8800 gt (uprzedzajac pytania  ;))


« Ostatnia zmiana: 22 Września 2009, 03:07:21 wysłane przez kow32 » IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 22 Września 2009, 15:37:22 »
To raczej nie dobrze, że ściągnąłeś patche w ciągu gry... :nono: proponowałbym podejście do monolitu w którym zniknął Cyrus.... zebrać wszystkie smoki z mapy... aha, jeszcze jedno: masz 66 Kościanych smoków? :huh: czy raczej widmowych... spróbuj je rozdzielić, żebyś miał równo 20. A jeśli to też nie pomoże noto: od nowa (misję) :ok:


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
kow32

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 5

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 22 Września 2009, 22:46:04 »
mam kosciane smoki  :P tyle tylko ze nie wszystkie zebralem z mapy czesc  "zrobilem "sobie w miastach magow ktore  maksymalnie  rozwinalem  moze to byc powod.?

ps .w tej czesci chyba nie mozna dzielic istot...??? :rolleyes:


IP: Zapisane
Khaziu
SpecHoMM

*

Punkty uznania(?): 15
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


...:::Dziel i rządź:::...

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 23 Września 2009, 06:46:47 »
No to zbierz z mapy ;P

Można dzielić. Trzymasz Shift i przesuwasz jednostkę na wolne pole a potem dzielisz proporcje.


IP: Zapisane
Pablossd

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 460


Podpis zgodny z podpisem...

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 23 Września 2009, 07:35:34 »
w00t????? Dzielić można tak jak powiedział Khaziu... a co do tego co powiedziałeś: ja na przykład nie mogłem rozbudowywać miast magów  :co: .Kiedy zbudowałem ,,rekrutator" jednostek pierwszego poziomu, z gry mnie wywalało  :co:


IP: Zapisane
Pomyśl, co może być lepszego od udawania zadziwiającej istoty, której w realnym świecie jest się przeciwieństwem?... Prawdopodobnie robienie to ku uciesze innych ludzi, którzy podświadomie i tak uznają cię za idiotę... :>
Strony: [1] 2 3 4 ... 6    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 23 zapytaniami.
                              Do góry