Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Proszę o pomoc (Czytany 4255 razy)
Raf38

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 11

Zobacz profil
« : 30 Sierpnia 2009, 11:55:02 »
Wiem że był juz taki temat ale niestety nie znalazłem w jego rozwinięciu potrzebnych informacji więc proszę moda o wyrozumiałość. Otóż chodzi mi o piątą misję tej kampanii gdzie trzeba pokonać Godryka w jego zamku mam potrzebny poziom czarów mam czar przywołanie Feniksa ale niestety nie mogę Godryksa pokonać Stąd moja prośba Jakich czarów używacie podsczas tej bitwy bop próbowałem różnych kombinacji i za każdym razem obrywam proszę o wskazówki
Pozdrawiam Raf


IP: Zapisane
Ireth

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 455

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 30 Sierpnia 2009, 18:06:07 »
Jeśli za każdym razem przegrywasz to może masz za małą armię? Może przejdź misję od nowa, starając się tracić mniej jednostek i systematycznie rekrutować jednostki z siedlisk.
Ja podczas bitwy używałam przede wszystkim Wskrzeszenia Umarłych i Przywołania Żywiołaków, sporadycznie zaklęć osłabiających. Tylko że przechodziłam na wersji 1.0, w której po wskrzeszeniu nie obniżał się limit punktów życia, więc możesz mieć nieco trudniej. Myślę, że powinieneś na początku walki przywołać feniksa i żywiołaki i nimi stopniowo niszczyć armię Godryka. Dobrze będzie feniksa postawić przed bramą nie przepuszczając jednostek chodzących, a latające niszczyć armią nekropolis.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 31 Sierpnia 2009, 14:38:00 »
Aha, i jeszcze mam radę. Izabelą radziłbym zostawić całe wojsko w zamku, zostawić jej jednego chłopa, i Markalem całość podbijać. Czemu? Bo od Izabeli odchodzą wojska. Potem dowolny inny bohater, wosjak przystani do niego, i tak się zyskuje nowych rekrutów.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
dark fufuu

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 28


Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 31 Sierpnia 2009, 18:55:02 »
poczekaj misja 5 ...  zakładam ze poziom trudności normalny wersja ta co wskrzeszanie umarlych nie obniżało punktów życia
W skrócie Markalem jak najszybciej podbijaj wszystko co się da , wygrywaj bez żadnych szans dzięki zaklęcia z magii mroku hipnoza   i z magii przywoływania wskrzeszenie umarłych . Izabelkę daj do zamku zostaw jej chłopa a jej armie daj jakiemuś 1 poziomo bohaterowi , nie powinny wtedy uciec jednostki ( chyba). Jak najszybciej zaatakuj rakszasze pilnujące drogi do wiezienia ( oślepienie , hipnoza , spowolnienie , znamię nekromanty i bitwę powinniście bez start wygrać) .Idziesz do więzienia i wracasz do siebie jak nie zaatakują cię anioły idź jeszcze raz tam i z powrotem aż w końcu zaatakują. Przetrwaj atak czarodzieja a później bd już luz jak najszybciej wszystko wybuduj , tylko że w przystani żadnych ulepszonych jednostek.
Póżniej do światynii co zmienia żywych w nieumarłych . Pod koniec czasu na wygranie misji zaatakuj  tylko najwazniejsze miej woz z amunicja!!!
Używasz jak masz hipnoze oślepienie , grupowy rozklad jak to masz to całkowity luz wiadomo czemu bo zanim zaatakują na normalu już ich rozpykasz . Strzelcami zniszcz wóz z amunicją i namiot  medyka i NIE DAJ ZNISZCZYĆ Swego wozu . Jemu kiedyś strzały się skończą ty nadal wskrzeszasz , zdobywasz manę , zkodzisz mu itp ...
W końcu jak zaatakują resztkami to luz a pod koniec daj swe jednostki na jego stronę żeby jak przyjdą jednostki przystani szybko wybić strzelców a piechota resztę .
Bitwa długa ( 15 minut ) ale bardzo fajna wygrywasz z małymi stratami mam nadzieję że pomogłem , pozdro :)
PS jak bd się nudził to przejdę tą misję na heroiku :) . W razie problemu pisz



IP: Zapisane
Spieszmy się kochać botów nie grających heroesa , za  szybko się nawracają...
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 01 Września 2009, 15:30:53 »
Ja go pokonałem dzięki Feniksom i Wskrzeszaniu Umarłych (Zdolność: Mistrz Życia), ale nie używałem Hipnozy, bo nie miałem M. Mroku, tylko Przywoływania. Aha, i jeszcze coś. Dlaczego nie można pozwolić na stratę armii Izabelą? Ponieważ ci, którzy odejdą dołączają do Godryka, i praktycznie są dwie walki. Najpierw z siłami Akademii Godryka, a następnie z tymi, co dołączyli.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
SeRaFiNeK

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 474


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 04 Grudnia 2009, 23:30:29 »
Ja go na normalku pokonałem dzięki czarom ;P Hipnoza + oślepianie + wszkrzeszanie umarłych + magia zniszczenia na koniec = zwycięstwo xD .
A teraz się z nim na Ciężkim pomęczę niedługo xD


IP: Zapisane

"TAWERNO, WALCZ!"
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry