Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2 3 4 ... 12    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Twórczość ani101 :-P (Czytany 45191 razy)
ani101

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« : 19 Grudnia 2008, 21:00:42 »
Jak widzicie tu będą moje rysunki :) na razie dzisiaj narysowałam to:
http://moje.glitery.pl/obrazki/353/20/2-glitery_pl-0-9572.jpg
PS: To nie będzie img niestety ale nie umiem dodać na tej stronie :P więc musiałam dać linki z gliterów. Oceniajcie i piszcie komentarze.


IP: Zapisane

Nie ma mnie, umrzyłam. Produkuję temperadełka na Malcie.
Fehu
Pożeracz Kamieni

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 489


To tylko sen. Nikt nam go nie odbierze...

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 19 Grudnia 2008, 21:18:42 »
Twarz do kitu, ale reszta łokej x]


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : 19 Grudnia 2008, 21:19:22 »
Cóż mogę powiedzieć, rysunek podchodzi pod mangę a tego zwykle nie lubię. Anatomia postaci pozostawia wiele do życzenia, głowa jest za duża, nogi za cienkie i za długie...O światłocień nie będę się czepiać, bo nie każdy lubi go używać, ale perspektywa by się przydała. No i dobrze by było, gdybyś to choć odrobinkę pokolorowała. Idzie Ci całkiem nieźle, ale wolałabym zobaczyć więcej Twoich prac. :)


IP: Zapisane
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 19 Grudnia 2008, 21:37:11 »
Ani101 całkiem fajnie rysujesz
Rysunek wporzo ale nogi troszkę za długie a dłoń, która trzyma tą laskę jest za mała. Poza tym pracuj dalej a na pewno wyjdzie ci coś jeszcze lepszego!


IP: Zapisane
Banan wszyscy!
Milandia

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 67


One of a kind.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #4 : 19 Grudnia 2008, 21:48:48 »
Na rysowaniu się tak znam jak Zabłocki na wyborze mydła ale pozwolę sobie zapytać o jedną rzecz. Dalczego skarpetki są różne :huh: i skąd wychodzi ręka z ,,kijem" bo wygląda jakby jej wyrosła z pleców xDD


« Ostatnia zmiana: 19 Grudnia 2008, 21:51:40 wysłane przez Milandia » IP: Zapisane
ani101

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 19 Grudnia 2008, 22:42:44 »
@Milandia- to na nogach to nie są skarpetki tylko na jednej jest kawałek zbroi a na drugiej bucik :D no cóż mogę poradzić tak mi się narysowało a ten kij to się kończy akurat tam gdzie są plecy
@Reszta- Dzięki ;) co prawda dopiero ćwiczę. A do stylu to niestety zawsze tak rysuję :P ale jutro napewno coś wrzucę...


Jak mówiłam wczoraj, dzisiaj wrzucę dwa rysunki jak zawsze z gliterów bez efektów :D
Oto one:
http://moje.glitery.pl/obrazki/354/11/2-glitery_pl-0-4897.jpg
http://moje.glitery.pl/obrazki/354/11/2-glitery_pl-0-2967.jpg
Przepraszam za cieniowanie


« Ostatnia zmiana: 20 Grudnia 2008, 11:15:29 wysłane przez ani101 » IP: Zapisane

Nie ma mnie, umrzyłam. Produkuję temperadełka na Malcie.
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 20 Grudnia 2008, 13:28:36 »
1. 7,5/10...nieco, bym pozmieniał, ale co tam.
2. 8,4/10...wygląda jak skrzyżowanie Kopciuszka, Afrodyty i jakieś tam czarodziejki, której imienia nie pamiętam.
3. 9,1/10... nieco tako kreskówkowo, jakbyś chciała stworzyć kreskówkę Fantazy rodem z Heroesów i Władcy Pierścieni.


IP: Zapisane
Oliwsen
Ale jak to

*

Punkty uznania(?): 30
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 789


Cichojcie

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #7 : 20 Grudnia 2008, 14:41:31 »
To samo co poprzednio. Jedyne co moge dodać to to, że twarze wyglądają jak z tej kreskówki dla dzieci Club Winx, czy jakoś tak. ;] Plusem jest fakt, że są kolorowe.


IP: Zapisane
ani101

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 83


Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 20 Grudnia 2008, 16:20:34 »
Następna dostawa :) tym razem ten który przed chwilą narysowałam i ten który daaaaawno temu narysowałam. Oto one:
http://moje.glitery.pl/obrazki/354/16/2-glitery_pl-0-7100.jpg
http://moje.glitery.pl/obrazki/354/16/2-glitery_pl-0-4467.jpg
Albo dzisiaj albo jutro będą nowe...


IP: Zapisane

Nie ma mnie, umrzyłam. Produkuję temperadełka na Malcie.
Nightin

******

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Wiadomości: 470


Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 20 Grudnia 2008, 16:24:34 »
4. Typowa elfka-amazonka 9,0/10
5.Fajna anielica, taka jakby obrończyni sprawiedliwości...trochę jak taka Temida aniołowa 10/10


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : 20 Grudnia 2008, 17:05:29 »
Ale trzeba przyznać że twarze to rysujesz w obrzydliwym stylu :f


IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Markal Wielki
Rysownik

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 248


Nie, nie wróciłem xD Ale se tu czasem zaglądnę ;>

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 20 Grudnia 2008, 18:02:54 »
No, trzeba przyznać, że nad robieniem twarzy jeszcze musisz popracować, bo gdyby nie to, rysunki byłyby naprawdę fajne ;)

Elfka 5/10 za twarz :(
Aniołka 8/10, znowu twarz, w jednym miejscu dałaś kreskę przez co wygląda jakby była anorektyczką xD, ale reszta fajna


IP: Zapisane
Banan wszyscy!
Sundew



Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 0


Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 20 Grudnia 2008, 18:03:22 »
Cytuj
Ale trzeba przyznać że twarze to rysujesz w obrzydliwym stylu :f

Przyznać to mogę jedno - że ty nie masz wyczucia. Chyba nie uważasz, że ani101 po przeczytaniu twojego posta, przyzna ci rację i zacznie z dnia na dzień rysować jak Leonardo da Vinci... Prędzej się wkurzy, albo zasmuci i przestanie w ogóle wrzucać tu nowe prace. Nie można było tego powiedzieć w bardziej adekwatny sposób, a nie przypominać subtelnością betoniarkę? Więc może zastanów się dwa razy zanim będziesz pisać takie - mało śmieszne i bardzo nieprzydatne - posty.

Jeżeli chodzi o same rysunki to ani101, wydaje mi się że jesteś jeszcze początkującym rysownikiem. To znaczy widać, że nie masz jeszcze dobrze wykształconego stylu (który zapewne ciągle rozwijasz) i popełniasz błędy, które są wynikiem nieznajomości np. anatomii. Ale myślę, że masz duży potencjał i wyobraźnię, a to już coś. Każdy (znany czy też nieznany) rysownik musiał kiedyś zacząć. A ponadto rysowanie to fajne hobby.


IP: Zapisane
Ptakuba
Sołtys Anduiny

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 533


Multikonto Martina

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #13 : 20 Grudnia 2008, 18:08:44 »
Przyznać to mogę jedno - że ty nie masz wyczucia. Chyba nie uważasz, że ani101 po przeczytaniu twojego posta, przyzna ci rację i zacznie z dnia na dzień rysować jak Leonardo da Vinci... Prędzej się wkurzy, albo zasmuci i przestanie w ogóle wrzucać tu nowe prace. Nie można było tego powiedzieć w bardziej adekwatny sposób, a nie przypominać subtelnością betoniarkę? Więc może zastanów się dwa razy zanim będziesz pisać takie - mało śmieszne i bardzo nieprzydatne - posty.
Nie będę słodził komuś kto naoglądał się tyle bajeczek w stylu winx że musi teraz tak samo rysować. I nie muszę pisać subtelnych postów, bardziej zależało mi na tym żeby doszło. Mówię co myślę. Dupadupadupadupa.
 Nabijanie, spam, posty nic nie wnoszące do tematu. Wybierz sobie.



IP: Zapisane
Wioska Anduina - moja piaskownica. Zapraszam wszystkich.

"My tutaj jedziemy na zgryzocie, problemach z dzieciństwa i pasywnej agresji."
Hellscream, 10 czerwca 2015
Milandia

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 67


One of a kind.

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #14 : 20 Grudnia 2008, 19:06:27 »
Jak już powidziano wcześniej - powinnaś popracować jeszcze nad twarzą. Elfce i anielicy dała bym trochę inne usta. Ale plus za to że prace są tak często ;) Jeszcze ta rycerka wcześniejsza. Bardzo ładna ;)


« Ostatnia zmiana: 21 Grudnia 2008, 13:57:13 wysłane przez Milandia » IP: Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 ... 12    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.
                              Do góry