Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 46 47 48 [49] 50 51 52 53    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
W co gramy i na jakie gry czekamy? (Czytany 216953 razy)
Niebieskooki Smok

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 114


Zobacz profil
« Odpowiedz #720 : 13 Sierpnia 2013, 21:25:28 »
Właśnie przeszedłem Star Wars: KotOR 2. The Sith Lords. Na razie po jasnej stronie mocy i jestem bardzo zadowolony. Polecam. Świetna historia w której jest standardowy podział na dobrych jedi i złych sithów ale w trakcie trwania przygody nie wszystko jawi tylko w kolorach "białym" i "czarnym" ale jest też sporo miejsca dla neutralnej "szarości". Wiele wątków z jedynki (m.in. wątek Revana) zostaje wyjaśnionych. Gra wymaga też sporo myślenia w sytuacjach gdzie trzeba podjąć decyzję (grałem jak najbardziej po jasnej stronie ale nie raz i nie dwa za moje decyzje otrzymywałem punkty ciemnej strony). Mimo, że gra ta została wydana w pośpiechu (wycięto sporo lokacji, zadań, skrócono dialogi i usunięto jedną całą planetę) i zawiera trochę bugów to grało mi się w nią bardzo przyjemnie i uważam, że każdy fan Star Wars powinien w nią zagrać, a już koniecznie Ci co grali w część pierwszą. Dla tych którzy grali w tą grę pozostaje przeczytać książkę "Revan" Drew Karpyshyna lub zagrać w sieciówkę The old republic (gdzie wątek Revena zostaje rozstrzygnięty), jednak nie przepadając za grami przez sieć pozostaje mi czekać na KotOR-a 3.
Jeśli chodzi o giery z ankiety to swój głos oddałem na Batmana, co prawda na Wiesława też czekam ale Batman jest bliżej niż dalej od wydania  ;)


IP: Zapisane
BladeInDarkness

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 3

Zobacz profil
« Odpowiedz #721 : 13 Sierpnia 2013, 21:57:52 »
Zawsze chciałem grac w D&D i ine papierowe RPG, ale po 1. nie umiem po 2. Nie mam z kim i nie ma kto mnie nauczyc.
Jeśli chodzi o gry komputerowe to czekam na TES Online.
A gram w Lola (26 lvl zaczalem w tym roku), Herosów ale to tylko z kolegami, w Skyrima i Sacreda I i II.



IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #722 : 10 Listopada 2014, 15:45:39 »
Wypadało by zmienić lekko ankietę bo jest nie aktualna.
Wiedźmina i GTA V (bo premiera na next-gen) zostawić, dodać Arkham Knight, AC Unity, DA: Inquisition, The Order 1886, Mad Max, Mortal Combat X.

W 2015 będzie wysyp nowych, dobrych gier, a nawet już teraz doszło wiele fajnych premier. Lords of the Fallen, Alien: Isolation, Shadow of Mordor, nowe Call of Duty podobno w końcu coś sobą prezentuje, dodatkowo wyszło trochę gier niższego budżetu choć niejednokrotnie lepszych od blockbusterów świata gier, zaczynając od Divinity: Original Sin (premiera była w sumie stosunkowo dawno... ale tam), Wasteland 2, Legend of Grimrock 2.

Ja jednak obecnie jak już to będę nadrabiał. Obecnie siedzę przy produkcjach free to play, czyli Path of Exile, Warframe, Inifnite Crisis i każdą z nich polecam. Myślę o takich grach jak nowy Tomb Raider, Dark Souls 2, Diablo III: RoS, Lords of the Fallen, nowym Bioshocku, nowym Obcym, serii Metro czy Thiefie, Divnity, Styx: Master of Shadows (jak wyjdzie na pc), czy Knock Knock.

Oczywiście będę mógł zagrać może w 2,3 z tych tytułów o ile pozwoli czas.


« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2014, 17:01:19 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #723 : 10 Listopada 2014, 16:07:46 »
Ostatnie gry jakie sobie zaplanowałem to były gry głównie, które były chwalone za nietuzinkową narrację, gdyż od około roku robię związany z tym projekt. Więc teraz przechodzę dobie Dishonored. Niestety z wątku głównego wylewa się tona banału, co nie zmienia faktu, że kreacja świata jest niesamowita, pewnie tak dobra jak ta z pierwszego Bioshocka. Do tego od dłuższego czasu przymierzam się do zagrania w Bioshock 2, jednak słyszałem, że jest mocno rozczarowujący. W każdy razie sądzę, że warto zamknąć tę serię, więc niedługo zagram, tym bardziej, że gra stoi na mojej półce.

Poza tym czasem gram w gry typowo rozrywkowe jak League of Legends czy BF 3.

Aktualnie nie czekam na żadne gry, gdyż naprawdę nie śledzę sceny growej na bieżąco i często o premierach moich dawnych ulubionych serii dowiaduje się po fakcie, jak np. Risen 3. Jeśli już miałbym coś wymienić, to byłby to zapewne Assassin's Creed Unity i Wiedźmin 3. A już w sferze raczej niespełnionych marzeń, to byłaby to kolejna wersja Bioshocka, która już zapewne nigdy nie powstanie.


« Ostatnia zmiana: 10 Listopada 2014, 16:10:15 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #724 : 10 Listopada 2014, 17:03:48 »
Na chwilę obecną gram w takie tytuły jak:
- Hearthstone
- Guild Wars 2
- Warcraft 3 Regin of Chaos
Traktuję je jak zabijacze czasu, mimo iż od dłuższego czasu je cisnę po części ma to związek z długo oczekiwaną modernizacją sprzętu pod gry na 2015. Ja na chwilę obecną bardzo czekam na kilkanaście tytułów tj.
- Heroes 7
- Heroes of the Storm
- Serious Sam
- Wiedźmin 3
- Grand Theft Auto 5
Sam obecnie też mam wiele gier które czekają na moją uwagę a jest ich sporo, międzyinnymi Warhammer 40k dwie części+dodatki, AC, Dark Souls, Wiedźmin, Hitman Rozgrzeszenie, GTA 4, SpellForce 2 Deamons of the Past, Faith in Destiny. Są to klasyki ale jednak prezentują nawet fajne lore dla mnie, historię i grafiki też są znośne choć raczej grafika czasami schodzi na dalszy plan bo fabuła jest wciągająca a także bohaterzy i ich historia.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #725 : 10 Listopada 2014, 17:28:14 »
Co do WH 40k to pierwszą część mam kompletną, druga zaś nadal w **** droga. Spellforce 2 mam chyba z dodatkami, jednak nie mogłem się do niego przekonać. Jedynka była super, dopóki bug nie sprawił, że musiałbym po długim naprawdę okresie grania zaczynać od początku. Więc się wkurzyłem i zacząłem grać 2, która była taka zupełnie inna. Ciężko mi było się do niej przyzwyczaić.
Edit1. Loczek zmień ankietę i wstaw te tytuły co prosiłem, no i jak znajdziesz jakieś inne to też wstaw.


IP: Zapisane
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 843


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #726 : 11 Listopada 2014, 12:37:30 »
Cytuj
Co do WH 40k to pierwszą część mam kompletną, druga zaś nadal w **** droga. Spellforce 2 mam chyba z dodatkami,
Spella 2 pewnie masz z dodatkiem Władcy Smoków bo wspomniane przez moją osobę FiD i DotP są dodatkami cyfrowymi które najlepiej kupić na jakieś wypszy np. Bundle, GMG, Steam lub podobnym portalu.
Jakiż to bug miałeś w jedynce i która kampania?

Edit: Łapaj ankietę.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #727 : 11 Listopada 2014, 21:39:50 »
Dzięki za ankietę. Co do kampanii to już nie pamiętam, bo to było kawał czasu temu. Jednak grałem w to naprawdę długo i przechodzić to od nowa... Bug był taki, że musiałem porozmawiać z jedną postacią, a nie mogłem. Więc GG, bo nic nie mogłem na to poradzić. Dobry miesiąc lub dwa grania w plecy :>


« Ostatnia zmiana: 11 Listopada 2014, 21:42:42 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
Hadras

***

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 245


STRIP THE FLESH!! SALT THE WOUNDS!!!

Zobacz profil
« Odpowiedz #728 : 11 Listopada 2014, 22:13:08 »
OK, to tak, w co gram? Tutaj jest problem, bo moje "granie" wygląda tak, że zaczynam jakąś grę, gram w nią jakiś tydzień jak nie krócej, a później odkładam ją na czas bliżej nieokreślony. :P
Dla mnie okresem grania w coś jest właśnie ten czas od ostatniej gry, aż do czasu jej ukończenia, więc jeżeli mam wypisywać:
- Borderlands - kocham tę grę, ale jako że to FPS to szybko mnie zmęczył, a wracam do niego już w tym tygodniu
- Dragon Age: Origins - ubóstwiam <3 tyle mogę napisać
- IC, Smite - tak te moby, bo je lubię :D
- Assassin’s Creed - pierwsza część, głównie z powodu poznania historii serii.

Czekam na to co większość, czyli:
- Wiedźmin 3
- Dragon Age: Inkwizycja
- Pokemon OR/AS (no co, lubię Pokemony :3)
- Beyond Good & Evil 2 (tak, dalej czekam...)
- Battleborn też brzmi ciekawie (MOBA pierwszoosobowa od twórców Borderlands :D)
- Might and Magic: Heroes 7
- Magicka 2 (SUCKERS!!!!!)
- Overwatch (bo wydaje się być podobna do Borderlands :P)
- Earthcore: Shattered Elements (ciekawa karcianka, która ma na siebie pomysł, a przy okazji jest tworzona przez Polaków :D)

Szkoda, że raczej nie zagram w prawie żadną z wymienionych przeze mnie gier, bo mi komputer nie wydali, a na dodatek środki finansowe nie puszczą. :P
No, ale od czego jest youtube. :D

A co do ankiety, to szkoda, że nie można zaznaczyć więcej niż jednej opcji, musiałem wybierać między W3 i DA: Inkwizycja... wybrałem to drugie, ale serce mi krwawi...


IP: Zapisane
Sylu
książe Szlezwiku, hrabia Esbjerg

*

Punkty uznania(?): 17
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 236


Doświadczenie jest najlepszym nauczycielem.

Zobacz profil
« Odpowiedz #729 : 11 Listopada 2014, 22:19:16 »
Ankieta jest bez sensu. Dlaczego można zaznaczyć jedną odpowiedź, skoro ktoś może czekać na wszystkie z wyżej wymienionych? Powinna też być opcja "inne". W ogóle twórca ankiety powinien zobaczyć wszystkie gry, jakie wychodzą w 2015 roku i je umieścić w ankiecie.

Dlatego ja usunąłem tę ankietę w całości, ale Loczek popsuł. x] Z okazji tysięcznego posta i zgadzania się z moim poglądem odbieram Ci 20%.

:]]]]]


« Ostatnia zmiana: 13 Listopada 2014, 09:30:20 wysłane przez Sylú » IP: Zapisane
Cytuj
Nigdy nie ogarniam czy Sylath żartuje, nie ogarnia, czy udaje, że żartuje, a tak naprawdę nie ogarnia. Albo udaje, że nie ogarnia, a żartuje.
- Unkown
Hex

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 396


Zobacz profil
« Odpowiedz #730 : 12 Listopada 2014, 14:11:51 »
Nie czekam na żadną z tych umieszczonych w ankiecie.
Oczekuje za to premiery H7 oczywiście :P oraz Starcraft II: Legacy of the Void.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 427


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #731 : 12 Listopada 2014, 14:37:13 »
Khem :>

Jeśli chodzi o mnie - czekam w końcu na jakąś stabilną wersję The Sims 4. Tak, gra już wyszła we wrześniu, ale z każdą aktualizacją są coraz to nowsze problemy :P

Fajnie też będzie, jeśli pojawią się dodatki. Mam nadzieję, że EA przemyśli swoje błędy i przestanie w końcu wydawać grę w wersji "demo" w cenie sięgającej nawet 200 zł.


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #732 : 12 Listopada 2014, 17:50:59 »
Fajnie też będzie, jeśli pojawią się dodatki.
Fajnie to by było jakby EA przejrzało na oczy i zamiast dawać tysiące dlc dało wszystko w jednym, o normalnej cenie dodatku :P

Cytuj
Nie czekam na żadną z tych umieszczonych w ankiecie.
Oczekuje za to premiery H7 oczywiście :P oraz Starcraft II: Legacy of the Void.
Loczek podał te najbliższe premiery. Z tego co wiem, to Heroes na pewno nie ma jeszcze nawet przybliżonej daty premiery, zaś Starcraft wiadomo jedynie, że w 2015. Kiedy dokładnie? Nie wiadomo.

Cytuj
Mam nadzieję, że EA przemyśli swoje błędy i przestanie w końcu wydawać grę w wersji "demo" w cenie sięgającej nawet 200 zł.
Że jak ;D? Że niby ĘĄ, największy zgnilec w całej branży od lat słynący z g*wnianej polityki wobec graczy ma przemyśleć swoje błędy? Laxx to nie z Ciebie, to z tej koncepcji przemiany EA:
https://www.youtube.com/watch?v=Lm_GPkOfVKI

Na koniec taki bonusowy sucharek, że na wiadomość o 16 darmowych dlc do Wiedźmina od CD Projekt całe EA udało się po pomoc do terapeuty ;D


« Ostatnia zmiana: 12 Listopada 2014, 17:58:12 wysłane przez Reuel » IP: Zapisane
DamianoKMC

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #733 : 13 Listopada 2014, 09:26:03 »
Siemano  :)
Aktułalnie gram: Disciples 3 Odrodzenie,Duel of Champions
A czekam na : Heroes of Might and Magic VII, Wiedzmina 3 i Dragon Ball XENOVERSE (wreszcie na PC :) )


IP: Zapisane
Reuel
NaNaNaNaNaNaNa Reuel!

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 875


Kopnął cię ktoś kiedyś w rzyć, koziołku?

Zobacz profil
« Odpowiedz #734 : 13 Listopada 2014, 17:01:24 »
Cytuj
Aktułalnie gram: Disciples 3 Odrodzenie,Duel of Champions
Nie graj w tą karykaturę serii. Ten rzygi Akelli trzeba spalić na stosie jako heretyckie znieważenie Nevedaaru.

Swoją drogą Unity wyszło. Opinie są skrajne przez stan techniczny gry. Maks 20 fps na baaaardzo dobrych pc i tona bugów.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 46 47 48 [49] 50 51 52 53    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 18 zapytaniami.
                              Do góry