Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja druga (Czytany 15517 razy)
Archidrago

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 17 Grudnia 2011, 22:59:50 »
Hmm... wygląda na to, że masz jakiś błąd. Jeśli znalazłeś Ukryty Dom i pokonałeś Przymierze Umiaru to pokonanie Djordje'a powinno zakończyć misję zwycięstwem.
Dobrze, że miałem savey, udało się, akurat tak się stało, że wcześniej Djordje'a pokonałem w południowo zachodnim miescie na powierzchni,zanim wszedłem do podziemi do ukrytego domu i to był mój błąd.Wykorzystując save'y najpierw załatwiłem misję z ukrytym domem,rozprawiłem się z zamkami pod ziemią, wróciłem na powierzchnię. Pozwoliłem Djordje'owi zejść do podziemi,zająłem ten zamek który okupował na powierzchni i wtedy podążyłem za nim i rozprawiłem się z nim. Mimo wszystko uważam, że ubi raczej popełniło błąd w rozkładzie misji dopuszczając do pokonania Djordje zanim inne misje nie zostały ukończone i można uznać to za bug bo można wtedy utkwić na mapce, mimo opanowania wszystkich zamków i fortów itd.


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 18 Grudnia 2011, 10:02:32 »
Nie rozumiem. Przecież bez zajęcia pierwszego miasta nekro nie możesz ruszyć na miasta Przystani, bo drogę blokuje magiczna bariera  :niepewny:. Musisz pokonać Djordia, żeby zająć jego miasto i odblokować drogę. Wtedy Djordie odradza się w drugim zamku nekro w podziemiach, ale droga do niego jest zamknięta przez bramę. Ta brama otwiera się dopiero po tym jak wykonasz zadanie "ukryty dom".


IP: Zapisane
Archidrago

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 23

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 18 Grudnia 2011, 14:43:28 »
Nie rozumiem. Przecież bez zajęcia pierwszego miasta nekro nie możesz ruszyć na miasta Przystani, bo drogę blokuje magiczna bariera  :niepewny:. Musisz pokonać Djordia, żeby zająć jego miasto i odblokować drogę. Wtedy Djordie odradza się w drugim zamku nekro w podziemiach, ale droga do niego jest zamknięta przez bramę. Ta brama otwiera się dopiero po tym jak wykonasz zadanie "ukryty dom".

Zgadza się, ale za pierwszym razem go pokonałem, z tym, że zamek w południowo wschodniej części przejęli mi później nekromanci spod ziemi,możliwe, że nekromanta wyszedł mi z fortu podziemnego, a na samym początku nie zeszedłem do podziemi. I własnie w tym zamku na południowym wschodzie był właśnie Djordje. Zanim zająłem się ukrytym domem wtedy właśnie pokonałem go ponownie w południowo-wschodnim zamku. W poprzednim poście chodziło mi o zamek w południowo wschodniej części mapy a nie zachodniej. Kiedy wrota do głównej bazy Djordje się otworzyły poprostu go już tam nie było, ponieważ pokonałem go 2 razy - poprostu tak można i uważam to za bug w tej grze.


IP: Zapisane
Boski Tron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 24 Grudnia 2011, 10:59:52 »
Przed instalacją patcha 1.2 mogłem wykonać misję poboczną Niebiańska Pieśń, gdzie nagrodą była awansująca broń rodowa. Po instalacji patcha w ogóle ta misja do wykonania się nie wyświetla. Z polskim przedstawicielem Ubi Soft nie można się skontaktować. Miał ktoś może ten sam problem?. Kilka razy rozpoczynałem od początku kampanię Przystani by wykluczyć jakiś błąd z mojej strony lecz nic nie pomogło. Co może być przyczyną?.


IP: Zapisane
Jedrek134

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 18

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 24 Grudnia 2011, 12:30:13 »
A masz już tą broń rodową? Jeśli tak, to nie będziesz mógł wykonać tej misji.  Jedna broń rodową można znaleźć tylko raz.


IP: Zapisane
Boski Tron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 24 Grudnia 2011, 16:42:09 »
A masz już tą broń rodową? Jeśli tak, to nie będziesz mógł wykonać tej misji.  Jedna broń rodową można znaleźć tylko raz.

Oczywiście że mam, to Żelazopióry którego uzyskałem za wykonanie zadania w I Misji. Lecz jak już zaznaczyłem, jak miałem spatchowaną grę do 1.1.1 to zadanie Niebiańska Pieśń uaktywniało się. No nic, pewnie ten patch coś zmienił. Dzięki za podpowiedź.


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 24 Grudnia 2011, 20:49:55 »
Ale czy masz broń awansującą Niebiańska Pieśń?!


IP: Zapisane
BartiX
(BartekDragon)

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 22


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 25 Grudnia 2011, 15:40:48 »
Patch usuwa błędy więc pewnie był jakiś błąd w tym zadaniu. Jeśli nie to zadzwoń do Ubi, jak  nikt nie odpowie to już raczej nic nie zrobisz.


IP: Zapisane
Boski Tron

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 41

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 25 Grudnia 2011, 19:52:06 »
Ok, już rozwiązałem ten problem. W pierwszej misji jeśli nie wykonamy zadania Złodzieje Jaj, nie dostaniemy Żelaznopiórego (broń awansującą). Dlatego zapewne twórcy dodali w misji drugiej możliwość zdobycia Niebiańskiej Pieśni (broń awansująca). Zastanawiam się czy te dwie bronie to możliwość wyboru dróg: Krwi lub Łez  i w zależności od wyboru dostajemy którąś z tych broni. Jak przejdę dwie drogi to postaram się napisać czy moje domysły się sprawdziły czy nie.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 25 Grudnia 2011, 20:54:36 »
Raczej nie. Żelaznopiórego zdobyłem mając neutralnego Antona (który potem stał się bohaterem Łez) a Niebiańską Pieśń wziąłem Haartem na ścieżce Krwi (zrobiłem dodatkowego hirka do kampanii).


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Strony: 1 [2]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry