Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1] 2    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misja Trzecia (Czytany 15583 razy)
Bulls

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« : 29 Października 2011, 11:11:37 »
Witam,
W misji 3 wyczyściłem już praktycznie całą mapę (pomijałem niektóre grupki broniące surowców), znalazłem Tear of Asha i... utknąłem.
Został mi do zrobienia quest "surgical strike" niestety nigdzie nie mogę znaleźć legendarnego architekta. Czy ktoś byłby w stanie mi powiedzieć gdzie on się znajduje bo być może jestem bardziej ślepy niż mi się wydaje. Z góry dzięki.
Jest jeszcze jeden mniejszy problem z questem "Snakes in heven" pomimo, że kontroluje wszystkie zamki i w quescie również jest zaznaczone, że przemieniłem obydwa to i tak nie został on ukończony - ktoś wie może dlaczego?


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #1 : 29 Października 2011, 14:17:18 »
Zdobyłeś Flammschrein? Z tego co pamiętam to zdobycie miast nagów nie było konieczne do wykonania misji.

legendarnego architekta.

Kogo?



IP: Zapisane
Bulls

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 29 Października 2011, 15:44:19 »
Żeby zdobyć Flammschrein trzeba najpierw zniszczyć bramę. Żeby to zrobić, trzeba było odszukać "Legendary architect", którego "manshion" jest gdzieś na mapie. Biegałem w koło dobre pół godziny, w końcu brama przy budynku od Aniołów (na lewo od środka mapy) się otworzyła i po walce z Sucubuską dostałem to co potrzebowałem ;)
Dałem +/- opis, jakby w przyszłości ktoś borykał się z tym samym problemem.


IP: Zapisane
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #3 : 29 Października 2011, 17:08:48 »
W polskiej wersji językowej: księga oblężeń  :rolleyes:.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #4 : 02 Listopada 2011, 13:50:27 »
Ja mam pewien problem z tą misją: gdy tylko zbliżam się do Flammschrein, nagle widok koncentruje się na bramie nagów. W samej bramie stoi jeden bohater nagów, a obok przechodzi inny nagiński bohater o wyglądzie Kenshiego, który zatrzymuje się obok bramy. I od tego momentu gra stopuje się. Nie da się zmienić widoku, na nic nie da się nacisnąć, nie da się nawet przybliżyć ani oddalić kamery. Wie ktoś, jak temu zaradzić?


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Szakal119

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 189


Pełzająca śmierć.

Zobacz profil
« Odpowiedz #5 : 02 Listopada 2011, 23:01:24 »
Opisałem tego buga w temacie o błędach:

3) W trzeciej misji kampanii Przystani są pewne wrota. Musi przez nie przejść pewien oddział nagów, jeśli jednak w przejściu stanie jakiś inny oddział to nagowie nie będą mogli przejść i gra się zawiesi.

Idź gdzieś i poczekaj aż oddział blokujący przejście je odblokuje. Oczywiście przed tym jak gra się zwiesi... ;)


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #6 : 03 Listopada 2011, 07:09:58 »
Ok, już po tej misji jestem ;). Trochę chciałem poczekać, ale nic nie ruszało, tudzież zdobyłem wszystkie części tego dysku Shantiri po czym zdobyłem Łzę Ashy. Dopiero potem stojący w bramie oddział nagów wycofał się do Flammschrein, dając przejść Mukao.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #7 : 12 Listopada 2011, 15:53:54 »
Gdzie na tej mapie są kopalnie kryształów? Obleciałem całą północną część mapy (poza północno-zachodnim kawałkiem), aż do Virgil i szczerze- nie mam ochoty go zdobywać, póki mam nieulepszoną elitę i tylko podst. portal miejski. Za mało sił.


IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #8 : 13 Listopada 2011, 10:06:07 »
Jedną z kopalni kryształów kontroluje fort po drodze do Virgil a druga kopalnia jest już na obszarze kontrolowanym przez to miasto jak pamiętam. Ogólnie to jak grałem na początku nie miałem problemów z kryształem, palącym problemem był brak drewna u mnie... Radzę Ci lepiej żebyś zdobył to miasto nawet bez Elity a później zajął miasto nagów na rzece- Zennoji gdyż Nagowie mogą od czasu do czasu wpadać Ci i zajmować forty na rzeką. Dzięki temu będziesz mógł np zająć 2 miasto nagów na rzecze a potem udać się w poszukiwaniu Łzy Ashy oraz zdobycia miasta Przystani na południu.


« Ostatnia zmiana: 15 Listopada 2011, 18:14:41 wysłane przez Loczek » IP: Zapisane
Toruvielle

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #9 : 24 Listopada 2011, 21:39:05 »
Witam, może mi ktoś podpowiedzieć jak znaleźć Łzę Ashy? Mam 4 elementy, żeby skończyć questa muszę ją znaleźć, ale nie mam pojęcia jak wygląda, czy jest jakoś zaznaczona na mapie? W trójce po prostu odwiedzało obeliski a potem kopało :D a tutaj jakaś czarna magia :)
Pomóżcie niedoświadczonej koleżance! :D


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #10 : 24 Listopada 2011, 21:43:46 »
Z tego co wiem po zdobyciu czwartego elementu zaznacza się na mapie pewne miejsce. Musisz tam podejść, wówczas zyskujesz Łzę Ashy ale i zachowujesz Dysk, co pozwala z niego później skorzystać.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Toruvielle

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #11 : 24 Listopada 2011, 21:49:25 »
Na mapie coś mi mignęło, to prawda, jednak nie zdążyłam zauważyć gdzie. Na małej mapce nie mam nic zaznaczonego.
Czy ta Łza ma jakiś kształt? Czy miejsce można jakoś rozpoznać?


IP: Zapisane
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #12 : 24 Listopada 2011, 21:51:38 »
Na mapie coś mi mignęło, to prawda, jednak nie zdążyłam zauważyć gdzie. Na małej mapce nie mam nic zaznaczonego.
Czy ta Łza ma jakiś kształt? Czy miejsce można jakoś rozpoznać?
Nie pamiętam już, ale był to artefakt, wokół którego biła mocna biała poświata.


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Toruvielle

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 4

Zobacz profil
« Odpowiedz #13 : 24 Listopada 2011, 21:58:37 »
Dzięki wielkie za pomoc :) znalazłam! :D


IP: Zapisane
Belegor
Mistrz oryginalnych pomysłów

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2 445


Bestiarysta z zamiłowania

Zobacz profil
« Odpowiedz #14 : 24 Listopada 2011, 21:59:59 »
Co do kopalń- na żadną nie natrafiłem. Ani w Virgil, a ni w forcie po drodze nie było kopalni kryształów. Jedynie kamieniałomy.


« Ostatnia zmiana: 24 Listopada 2011, 22:02:06 wysłane przez Belegor » IP: Zapisane
"TAWERNO, WALCZ!"

Strony: [1] 2    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry