Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 21 22 23 [24] 25 26 27 28    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
HoMM5 Chaos Theory (Czytany 176976 razy)
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #345 : 25 Czerwca 2015, 18:23:58 »
Czy w projekcie pojawi się frakcja orków? Chyba, że uważasz, że kalifici są dość dzicy.


IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #346 : 25 Czerwca 2015, 19:17:08 »
No cóż.. Możliwe, że się pojawią (choć tak naprawdę się tylko domyślam). Jedynie po prostu w odmienionej wersji. Należy zobaczyć to tak: Przystań->Imperium; Inferno->Chaos; Nekropolis->Legion; Akademia->Kalifat; Twierdza-> ? (ja bym zmienił nazwę na "Plemię"; ewentualnie podmienił orków na "rebeliantów" sprzeciwiających się Imperium - Obozowisko). Na pewno elfy będą (one dzierżą jedną część czarnego kryształu) i krasnoludy też (powód ten sam, co u elfów). Więc zakładam, że orkowie się pojawią bądź Khorne podmieni ich na coś innego.


IP: Zapisane
Kyoshiro

*

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 809


Zobacz profil
« Odpowiedz #347 : 26 Czerwca 2015, 11:15:23 »
Podane zależności są wyłącznie w kwestii wizualnej. Natomiast w rzeczywistości Chaos zastępuje właśnie Twierdzę, a Kalifat... elfów :P Elficką rasę jednak ujrzymy, orków prawdopodobnie nie, pojawią się jako jednostki bez miasta.


IP: Zapisane
„-Ja was uczę nadczłowieka. Człowiek jest czemś, co pokonane być powinne. Cóżeście uczynili, aby go pokonać? Wszystkie istoty stworzyły coś ponad siebie; chcecie być odpływem tej wielkiej fali i raczej do zwierzęcia wrócić, niźli człowieka pokonać? […] Patrzcie, ja wam wskazuję nadczłowieka! On jest tym piorunem, on jest tym obłędem![…]”

Friedrich Nietzsche
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #348 : 06 Sierpnia 2015, 18:31:50 »
Można wiedzieć, kiedy mniej więcej coś nowego? Na listopad czy grudzień?


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #349 : 08 Sierpnia 2015, 23:03:54 »
Można wiedzieć, kiedy mniej więcej coś nowego? Na listopad czy grudzień?
Na czerwiec.
Człowieku jest środek lata, pora wakacyjna, a Ty naprawdę mylisz, że teraz moim jedynym marzeniem jest siedzenie codziennie pół dnia przed kompem i ciśnięcie moda... serio?
Nie będę już też wspominał o kilku newsach pod rząd, które były dawane regularnie co miesiąc.. przeszły praktycznie bez zainteresowania, więc teraz informuje że robie sobie wakacje, urlop czy jak to tam sobie wolisz nazwać.


IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #350 : 23 Grudnia 2015, 14:35:21 »
Można znać plany dotyczące CT na przyszły rok? I nie - nie chodzi mi o to, jaki idą aktualne prace (jakby Khorne się zdenerwował i postanowił mnie przypadkowo zgłosić).


IP: Zapisane
Lord Khorne

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 158


Prepare to die!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #351 : 24 Grudnia 2015, 13:26:21 »
Można znać plany dotyczące CT na przyszły rok?
Dokończenie Imperium, (brakuje jednej jednoski) priorytetem będzie stworzenie miasta i wypuszczenie grywalnej wersji alfa z Imperium i być może Chaosem.. :)



A teraz taka drobna aktualizacja.. odświeżone stare jednostki:


Ikonki


i kila nowości...



Wesołych świąt i szczęśliwego nowego roku!  ;D



IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #352 : 24 Grudnia 2015, 16:54:26 »
Wiedziałem! Wiedziałem, że ten projekt ma się zbyt dobrze, aby uznać go za martwy :D
Jednostki demonów są booooskie(raczej diabelne)! Zwłaszcza Ifryt i Pomiot się dobrze prezentują. Upgrade modelu gryfa wzorując się na VI jest genialny, jeżeli chodzi o brakujące miejsce to miałbym z dwie sugestie, natomiast Nowicjusz wydaje się być dobrym teaserem do Kalifatu :p


IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #353 : 25 Grudnia 2015, 21:02:34 »
Nareszcie. Brawa dla Lorda Khorne'a i jego zespołu za wkład w ten projekt. Aż mnie nieraz dziw bierze, dlaczego chciałem odejść z Teamu. Raczej nie ma mowy o tym, żeby była możliwość ponownego powrotu do niego, ale cóż - dalej utrzymuję kontakt z Khornem, także źle nie jest.

Cieszy mnie, że Imperium jest niemal skończone, a Chaos otrzymuje swe pierwsze "rysy". Miejmy nadzieję, że za rok będzie o wiele więcej nowości i modyfikacja nareszcie będzie godna wypuszczenia do użytkowników Tawrny celem przetestowania.

Jeśli potrzeba popracować jeszcze raz nad Legionem - jestem non-stop do dyspozycji.


IP: Zapisane
Mcichosz16
Użytkownik jest na liście obserwowanych Obserwowany
*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 77


Słuszny głos Tawerny

Zobacz profil
« Odpowiedz #354 : 26 Grudnia 2015, 09:38:18 »
Gryfy i ifryt są wspaniałe. Podoba mi się też pomiot, ale tekstura nóg mi nie pasuje do reszty...nieważne. Jest dobrze. Demonom dał bym trochę czaszek (czaszki na czaszkowy tron). Jestem ciekaw ulepszeń nowicjusza. Myślę, że to będzie spellcaster, ale może wyewoluować w assasina. Elementalista, którego tyle razy hejtowałem tym razem jest fantastyczny. Matriarchini jest trochę przekokszona(definicja: patrz mmo lvl100+), ale może być.

Cieszę się z newsów i nie mogę się doczekać miasta ludzi. Jeśli dorówna jakości jednostek będzie doskonały. Wesołych świąt Khorne i Tawerno!


IP: Zapisane
Heteryk Jogurt

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 66


Grotowo-tawerniany jogurtożerca :P

Zobacz profil
« Odpowiedz #355 : 26 Grudnia 2015, 22:40:34 »
Nie no, zajebiste. Mam nadzieje że prace będą dobrze szły.


IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #356 : 27 Grudnia 2015, 15:37:50 »
A co do bohaterów Chaosu - być może wkrótce poznacie ich imiona!  ;>  ;)


P.S I w międzyczasie szukam inspiracji dla motywów miast Chaosu i Kalifatu.


« Ostatnia zmiana: 27 Grudnia 2015, 15:42:18 wysłane przez Nekross » IP: Zapisane
WMS

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 321


Zobacz profil
« Odpowiedz #357 : 27 Grudnia 2015, 17:26:00 »
Czyli ma się rozumieć, że informacje dotyczące moda będą pojawiać się częściej? :D


IP: Zapisane
Nekross

******

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 94


"Strange and ironic that it'll end the same way"

Zobacz profil
« Odpowiedz #358 : 27 Grudnia 2015, 18:37:56 »
No, nie do końca. Powiedzmy, że to ja potajemnie pracuję sam nad niektórymi sferami moda, głównie tymi tekstowymi, gdyż niestety nie mam, powiedzmy, "zdolności manualnych" i w związku z tym pojęcia tj. modelowanie, mapowanie itp. są dla mnie synonimami słowa "czarna magia". Także Khorne pokrótce otrzyma ode mnie co po niektóre pomoce, chociaż wątpię, czy je przyjmie. :niepewny:

W każdym razie na pewno mam o wiele bogatsze biografie bohaterów niż zazwyczaj (zawsze starałem robić tak duże jak te oryginalne z gry, jednakże Kyoshiro wyciąga z tekstów 200%, na co wskazują biografie bohaterów Imperium - http://megapocalypse.npx.pl/readarticle.php?article_id=97).

P.S Wiem, że to brzmi bez sensu "pomagać, będąc poza zespołem" - wystarczy spojrzeć tutaj czy na stronę Megapocalypse, gdzie również osoby spoza teamu dzielą się uwagami bądź pomysłami.


IP: Zapisane
Heteryk Jogurt

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 66


Grotowo-tawerniany jogurtożerca :P

Zobacz profil
« Odpowiedz #359 : 28 Grudnia 2015, 19:26:42 »
Takie pytanie odnośnie przyszłych frakcji. Zamierzasz może dodać frakcje związaną z Pustką?


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 21 22 23 [24] 25 26 27 28    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry