Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 14 15 16 [17]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Komputery - Software, Hardware - pomoc, pytania, dyskusja (Czytany 76242 razy)
spidermiso

*****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 75


Życie to teatr w którym nie ma suflera...

Zobacz profil
« Odpowiedz #240 : 21 Stycznia 2011, 14:48:50 »
Dzięki bardzo. Temat do zamknięcia.


IP: Zapisane
"Praca z masą ciałą jest bardziej autentyczna; trenuje człowieka w sposób, do którego jego ciało jest ewolucyjnie przygotowane. Z tego powodu powstaje mniej mikrourazów i w mniejszym stopniu uszczupla się zasoby organizmu. Po treningu z masą ciała nie musisz czuć się na wpół żywy."
Wade
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #241 : 03 Lutego 2011, 11:45:20 »
Ostatnimi czasami zauważyłem, że co ściągnę coś z internetu nie działa. Przykładowo ściągnąłem Uzurpatora do H5 DH i wszystko poprawnie zrobiłem, mimo tego że gra jego nie widzi, drugi przykład instaluje sobie patch do Gothic 2 Noc Kruka, nie działa, pliki są są dobrze wklejone, gdy włączam grę wszystko robi się bez tekstur i po chwili są takie same jak przedtem, nic się nie zmieniło, a efektem patcha powinno byc zmiana tekstur na bardziej ostre, widoczniejsze, itd. Jaka może byc tego przyczyna i jak ją usunąć :-/


IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Łowca Dusz
Tawerniany Wampir

****

Punkty uznania(?): 1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 785


Soul Collector

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #242 : 03 Lutego 2011, 15:00:29 »
Tak, sformatuj sobie dysk... najlepiej wszystkie partycje ;P


IP: Zapisane


Uploaded with ImageShack.us

Homo-hetero-non-bisexualny emo punk rockowy mastochistyczny rasista, egoistyczny hedonistyczny hom
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #243 : 22 Sierpnia 2012, 19:56:33 »
Pany potrzebuję pomocy. Chcę kupić kompa tak do 2,5 tys. i prawdopodobnie to będzie laptop. Chcę go kupić na allegro bo większy wybór. No i tu pytanie: Jakiego to kupować? Kiedyś się na tym znałem teraz jakieś rdzenie doszły i inne tego typu rzeczy  :-/ Nie znam się już na tych sprzętach a nie chcę żeby od razu po kupieniu się grzał, że jajecznice na nim usmażę.


IP: Zapisane
Revold
Main Programmer

**

Punkty uznania(?): 6
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 162


One of The Indoctrination Theory's founder

Zobacz profil
« Odpowiedz #244 : 22 Sierpnia 2012, 21:27:48 »
heyka
Wiele zależy od tego, czy zdecydujesz się wybrać komputer stacjonarny czy jednak laptop. Za 2,5k mogę Ci złożyć stacjonarkę-potwora. Absolutny demon szybkości ;) Natomiast wśród laptopów i notebooków (ze względu na z góry narzucone peryferia) wybór jest znacznie węższy (szczególnie w obecnym przedziale cenowym). Ok, więc pierwsze zasadnicze pytanie, to do czego ma służyć nowy PC. Gry, praca biurowa czy może rendering, modelowanie i zaawansowane aplikacje? Od tego zaczniemy :)


IP: Zapisane
Piszę poprawnie po polsku

Pomogłem w temacie? Chcesz się odwdzięczyć? Przyznaj punkt uznania! Link

WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #245 : 23 Sierpnia 2012, 19:54:40 »
Raczej laptop bo mało miejsca mi zajmie w pokoju. A co do korzystania z niego to standardowo, w jakąś gierke czasem zagram, więc jak do gry to będzie też do biurowych rzeczy i w photoshopie będzie się dało pobawić :) Nie wiem po prostu czym się kierować. Gwarancja z drzwi do drzwi tyle co mi się na myśl nasuwa a co dalej nie wiem


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 14 15 16 [17]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 20 zapytaniami.
                              Do góry