Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: [1]    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Wifi i wyjaśnienie pewnej sprawy (Czytany 2254 razy)
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« : 02 Kwietnia 2013, 21:12:15 »
Dzień Dobry, Dobry Wieczór, siema, cześć, peace joł :P

Otóż jak wiadomo, mam cienko z kasą. I po nieopłaceniu rachunków za internet, firma mi go wyłączyła. Obecnie korzystam z sieci Wifi, ponieważ router jest w innym pokoju i odbieram go przez łącze mobilne. Obecnie jestem podłączony pod inną sieć. Matka z bratem ciągle trują mi tyłek, że mnie mogą namierzyć, że będą kłopoty itp. A więc pytanie: Czy to prawda, że administrator sieci może wykryć moją obecność na jego sieci? Jeśli tak, to jakie będą tego konsekwencje? Informuje, że sieć, na którą wchodzę, jest niezabezpieczona, czyli nie posiada hasła.


IP: Zapisane
Martin
"Król Multikont"

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 397


Nobody expects the Spanish Inquisition!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : 02 Kwietnia 2013, 21:43:12 »
Czy to prawda, że administrator sieci może wykryć moją obecność na jego sieci?

Może, sposobów jest kilka.

Cytuj
Jeśli tak, to jakie będą tego konsekwencje? Informuje, że sieć, na którą wchodzę, jest niezabezpieczona, czyli nie posiada hasła.]Jeśli tak, to jakie będą tego konsekwencje? Informuje, że sieć, na którą wchodzę, jest niezabezpieczona, czyli nie posiada hasła.

Nie ma znaczenia czy jest hasło czy nie, to podlega karze. Tak samo jak by się podłączyć do czyjegoś telefonu.

Cytuj
Art. 267.§ 1. Kto bez uprawnienia uzyskuje informację dla niego nie przeznaczoną, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do przewodu służącego do przekazywania informacji lub przełamując elektroniczne, magnetyczne albo inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.



IP: Zapisane
Szerszeń
Buntownik PL

******

Punkty uznania(?): 5
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 431


Ludzka Ameba

Zobacz profil
« Odpowiedz #2 : 03 Kwietnia 2013, 17:43:15 »
Aha, rozumiem, dziękuje Martin za informacje. Postaram się ograniczyć przebywanie na Wifi, dopóki nie będę mieć opłaconych rachunków za kablówkę. Temat zamykam, ale zostawiam go, żeby inni użytkownicy też mieli jakieś w tym obeznanie.


IP: Zapisane
Strony: [1]    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 21 zapytaniami.
                              Do góry