Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Strony: 1 ... 12 13 14 [15] 16 17 18    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Skargi (Czytany 89898 razy)
Hellscream
Orczilla

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Wiadomości: 1 125


One, Two, Hellscream's coming for you...

Zobacz profil
« Odpowiedz #210 : 30 Czerwca 2010, 12:44:43 »
*facepalm*
Człowieku, jak już się chcesz bawić w fałszowanie, to rób to chociaż porządnie. Większość z Nas wie jakim stylem pisze Shelv, naprawdę. No i nie jest on (aż :P) tak głupi żeby obrażać Grand Mastera Jarka na publicznym czacie...Zwłaszcza że nie ma o co, Jarek jest do rany przyłóż.

...A jeśli chcesz powiedzieć, że to prywatna rozmowa Grzemasa i Shelva, to nasuwa się pytanie - skąd ją masz? :> Oj, coś mi tu multi śmierdzi.
Pozdrawiam


IP: Zapisane
Pyriel

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 175


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #211 : 30 Czerwca 2010, 12:51:53 »
Takie coś to i ja mogę sobie napisać, takie oskarżenia nie poparte screenem powinny być moim zdanie karane ostem na forum a nie tylko banem na GG.


IP: Zapisane




[img width=3
Cebulak
(Hadrian)

*

Punkty uznania(?): 7
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 062


Uzależniony od niebieskiego

Zobacz profil
« Odpowiedz #212 : 30 Czerwca 2010, 13:37:39 »
Myślisz, że społeczność tawerny jest taka głupi, to nie jest jakiś tm burdel, tylko prawdziwa strona, dobrze prosperująca 8), jedynym jej równym jest Grota, ale i tak Tawerna górą!
Dorzucam się do oświadczenia Orka.
Śmierdzi tu 2 kontem...
W każdej chwili można sprawdzić, czy tak mówił Shelvik, co do niego na prawdę nie podobne :/
Czas zbanować następne jego multikino!

Edit: A i mam świadków tej rozmowy, więc zobaczymy czyje potwierdzą rację, wątpię, że twoje. HAHAHAHAHA
Edit2: Wysłać go pocztą do kwasowej Groty :diabelek:



« Ostatnia zmiana: 30 Czerwca 2010, 13:52:49 wysłane przez Hadrian » IP: Zapisane
Cytuj
Cahan: Hadrian się ucieszy, a jeśli ktoś nie będzie chciał grać, to będzie znaczyło, że go nie lubi. A przecież Hadriana wszyscy lubią, więc wszyscy zagrają. Plan idealny  8)
Nekro_L

******

Punkty uznania(?): -1
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 476


Zobacz profil
« Odpowiedz #213 : 30 Czerwca 2010, 13:42:48 »
Panie_Grzemas jesteś pan naprawdę zabawny i w ogóle, ale może pora sobie dać z tym spokój hmmm? Może już czas uświadomić sobie, że twoje genialne plany zniszczenia Tawerny i te sfałszowane rozmowy na które wszyscy się nabrali jednak nas nie zniszczą? Może już czas sobie stąd pójść, zrobić burdel na jakiejś innej stronie i spróbować zniszczyć tamtych, co? Przemyśl moje słowa Grzemas chyba, że właśnie opracowujesz kolejny plan destrukcji tego portalu.


IP: Zapisane
Gwynbleidd

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 141


We dance like marionettes swaying to the Symphony

Zobacz profil
« Odpowiedz #214 : 30 Czerwca 2010, 13:44:45 »
Och...panie Grzemasie. Mistrzu Marionetek, wcieleniu zła, władco destrukcji.

Proszę, bądź łaskaw zostawić ten portal w spokoju, gdyż boje się, że twojego następnego, podstępnego ataku nie wytrzymamy.

Ooo....wielki Mistrzu Zła.


IP: Zapisane
Regeth

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 390


Thor Mit Uns!

Zobacz profil
« Odpowiedz #215 : 30 Czerwca 2010, 14:07:44 »
Głupota się szerzy... Panie Grzemas czy jak tam ci, bez screena to sobie możesz gadać. Ale twój wspaniały,przemyślany, genialny plan zemsty się nie udał.


IP: Zapisane
WhitePride
Shelv

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 425


Administrator sekcji CzatGG

Zobacz profil
« Odpowiedz #216 : 30 Czerwca 2010, 14:17:31 »

1. Ban na Grzemasie
CzatGG Niestety Twój numer jest zbanowany! Powód bana: brak poprawy. Bana nałożył(a): #Shelvik. Ban jest aktywny do 18.12.2010 17:28

Moim zdaniem ban nie słusznie ponieważ Grzemas prosił Shelvika o zmianę nicka, gdzie Shelvik odpowiada że można, nagle Shelvik wyszedł, chwila później wchodzi @Devil gdzie Grzemas prosi o zmiane nicka. Devil zmienił mu. Po pół godzinach wchodzi Grzemas i patrzy,  że ma zmieniony nick, wściekł się zaczął wyzywać. To jest jak było z tym banem, sądzę ze zachowanie Grzemasa było nieusprawiedliwione, z drugiej strony była prośba o zmianę nicku nie wiem czemu Shelvik mu zmienił. Proszę o skrócenie bana do miesiąca ponieważ Grzemas zareagował gwałtownie ale miał powód.

2.Ban na mnie ( Władca)
Czat GG Niestety Twój numer jest zbanowany! Powód bana: obrażanie użytkowników + kumulacja wcześniejszych banów. Ban nałożył(a): #Shelvik. Ban jest aktywny do dnia 06.07.2010 17.47

Ban nie słuszny choć Grzemas powiedział że była obraza chodziło o słowo suka, który ogładał wczorajsze rozmowy i tylko do tego się doczepił. Moim zdaniem czy to obraza czy ja wiem ale przepraszam za swoje zachowanie. 

3.Ten argument powinnien zainteresować samego jareQ

Rozmowa gadu gadu Grzemas i Shelvika
Z dnia 28.06.2010

Grzemas 16:13:17
hej
Shelvik 16:13:45
witam
Grzemas 16:13:58
za co ten ban??
Shelvik 16:14:13
hmm ciekawe
Grzemas 16:14:32
no bardzo
Shelvik 16:14:47
obraza admina
Grzemas 16:14:59
haha dobre, a kto mi zmienil nick??
Shelvik 16:15:23
ja nie było podania
Grzemas 16:15:35
ta ale było u Deksio, może skarge mam donieś
Shelvik 16:15:54
na mnie wes i co taki wiesniak jak jareq mi zrobi, myslisz że Ci uwierzy
Grzemas 16:16:09
kto to jest???
Shelvik 16:16:24
głowny administrator
Grzemas 16:16:41
wow nigdy go na czacie nie widze
Shelvik 16:16:55
e tam to jest ruska ciota niby administrator a gówno robi
Grzemas 16:17:26
nie znam i nie bede go ocenial, rzadko go widuje wokole 5 range to tam nikogo na czacie nie ma
Shelvik  16:17:38
co cie *** to obchodzi, wszyscy to leszcze ja mam najwieksza władze
Grzegorz 16:17:51
ta jasne
Shelvik 16:18:24
narazie
Grzemas 16:19:55
nara

Po tej rozmowie widac jakie przewinnienia ma Shelvik wieksze niż Grzemas. Uważa sie za najważniejszego, a tak nie jest pokazuje ta rozmowa. Prosze o skrócenie bana Grzemasa oraz o konsekwecja dla Shelvika.

Moja reakcja:

Grzemas daj już sobie spokój, to i tak nic nie zmieni.
PS. Przepraszam Jarek za wyzwiska ;)


« Ostatnia zmiana: 30 Czerwca 2010, 14:22:06 wysłane przez Shelv » IP: Zapisane
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #217 : 30 Czerwca 2010, 15:14:00 »
Shelvik wcale nie jest taki święty , tylko problemy z nim.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #218 : 30 Czerwca 2010, 15:15:37 »

Regulamin nawet nie przewiduje co powinienem z tobą zrobić. Zostaje improwizacja. 50% za to wyżej i 50% za multikonto.

@Up
Z nim? Chyba perspektywa mi się przerzuciła jak nie patrzyłem. Za nabijanie zaraz będą jeszcze problemy ze mną.


« Ostatnia zmiana: 30 Czerwca 2010, 15:19:44 wysłane przez Luk » IP: Zapisane
sircaptain

*****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 70


Tawerniany Wiedzmin

Zobacz profil
« Odpowiedz #219 : 30 Czerwca 2010, 15:22:04 »
A co z Shelvikiem? Przecierz obrażał Jarka,a teraz usiłuje nieudolnie przepraszać.


IP: Zapisane
Luk
The Great LichMaster

*

Punkty uznania(?): 27
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 473


Scream for me Tawerna!

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #220 : 30 Czerwca 2010, 15:46:16 »

Proponujesz chłostę czy kamieniowanie?
Nie odpowiadaj.
Temat jest zakończony.


IP: Zapisane
Laxx
Tawerniana Diablica

*

Punkty uznania(?): 10
Offline Offline

Płeć: Kobieta
Wiadomości: 1 426


Posiadaczka Piekielnej Patelni

Zobacz profil
« Odpowiedz #221 : 30 Czerwca 2010, 15:46:56 »
A co z Shelvikiem? Przecierz obrażał Jarka,a teraz usiłuje nieudolnie przepraszać.
Dzieciaku, nawymyślać na Shelva czy kogokolwiek to nie sztuka! Udowodnij to co pisał screenem a nie przedstawiaj takich "dowodów" jakie nam tu pokazujesz.


IP: Zapisane
Marbas Lucyferowicz

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 277


SATAN CLAUS

Zobacz profil
« Odpowiedz #222 : 30 Czerwca 2010, 16:49:32 »
 Dzis miałem mieszany kiepski nastrój, ale po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi.....uradowałem się, rozbawiłem, uhahałem, ale i....załamałem, jak to ludzie potrafia byc naiwni i wierzacy we własne brednie. Dziekuje Wam wszystkim za rozrywkę xD


IP: Zapisane

Fergard

***

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 224


Uncle Hells' faithful sidekick

Zobacz profil
« Odpowiedz #223 : 30 Czerwca 2010, 18:18:41 »
Co miesiąc można tu znaleźć jakiegoś trolla, z którego można się pośmiać. Zazwyczaj delikwent ulatnia się po obrzuceniu przekleństwami swego rozmówcy po tym, gdy ten chce mu kulturalnie zwrócić uwagę(Bądź zgnoić po całości). Są jednak tacy twardziele, którzy zostają dłużej i to z nimi jest najwięcej zabawy.
Pan Grzemas, Władca Śmieci czy inny neokid. Trzyma się Czatu GG, przez co nie znam go za dobrze, ale ten "dowód" oficjalnie poprawił mi humor. Gotai 44 i raelag320 wymięka!(Tak, nie oni)

Co do kary, sugeruję im odpuścić ten ostatni raz, dając im jeno po ostrzeżeniu. Ostatecznie, jeszcze możemy się trochę pośmiać, prawda?

Teraz do Grzemasa/Władcy/zapewne też sircaptaina: Jesteś idiotą i nie mówię tego, by Ci dopiec, tylko by stwierdzić fakt. Jak już chciałeś bawić się w fałszowanie rozmów, to uczyń parę następujących kroków:

1. Przestudiuj posty i wiadomości potencjalnej ofiary.
2. Znaj jej nawyki i zwyczaje.
3. Weź przedmiot o - być może trudnej do zapamiętania - nazwie "słownik ortograficzny" i przestudiuj go kilka razy.
4. Może jeszcze z 20, na wszelki wypadek.
5. Teraz weź się za fałszowanie.

Co do obsługi: Jeżeli ktoś teraz przeniesie mojego posta do Kosza, to w sumie zrozumiem: Ostatecznie, "przegiołem", jakby to napisał Gotai 44.


IP: Zapisane
Panzers roll forward and The Reaper follows them

Leaving tracks of blood, Panzers roll again

Your fate shows itself in shrapnel, smoke and tears

Who can stop these beasts, the source of all your fears?!
Loczek
King Loczdorah

*

Punkty uznania(?): 23
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 845


It's Seriously Christmas

Zobacz profil
« Odpowiedz #224 : 30 Czerwca 2010, 19:07:34 »
Mam prośbę, nie spamujcie już w tym temacie, tutaj tylko niech wypowiada się Obsługa czatu i osoby które wnoszą skargę.


IP: Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 [15] 16 17 18    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 15 zapytaniami.
                              Do góry