Witaj na polskim forum poświęconym sadze Heroes
of Might and Magic. Zarejestruj lub zaloguj się:

Pamiętaj:
0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 8    Do dołu Wyślij ten wątek Drukuj
Misje (Czytany 49439 razy)
Gosik17

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #15 : 12 Marca 2007, 11:50:32 »
Hehe...dzięki.Jakoś się pomęczyłam i wygrałam :P
(Szczerze mówiąc to za 6 razem...ale zawsze coś  /lol/  /pinch/ )
Mimo wszystko dzięki ;D


IP: Zapisane
Gosik17

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #16 : 14 Marca 2007, 10:36:31 »
Ehh... /getlost/ tylko wydawało mi się,że przeszłam  /blink/
Findan wszystko zawalił...boże załamka...

używajcie edycji postów!!/smith


« Ostatnia zmiana: 14 Marca 2007, 22:44:07 wysłane przez smith » IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #17 : 14 Marca 2007, 10:38:20 »
Ale rozumiem że już przy Władcy Demonów?


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Gosik17

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #18 : 14 Marca 2007, 10:45:37 »
Ja mam tak identycznie tylko,ze w 2 misji kampanii Nekromantów xD


IP: Zapisane
marcinx7

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 1

Zobacz profil
« Odpowiedz #19 : 14 Marca 2007, 23:28:48 »
dziwne findan to jeden z najlepszych bohaterow (przynajmniej u mnie)duze statystyki plus szmaragdowe smoki  + wytrzymali druidzi i entywogole ta misja mnie nieco rozczarowala a gralem na normal i wersja 1.0 poniewaz przeszedlem ja na raz i to dosc luzno szczerze to mialem wiecej problemow na innych mijach np. ostatnia agraela .    swoja droga ciekawe jakby sie gralo ze statystykami kha-beletha:)


« Ostatnia zmiana: 14 Marca 2007, 23:57:05 wysłane przez marcinx7 » IP: Zapisane
Gosik17

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #20 : 15 Marca 2007, 10:32:19 »
Tak,Johny_Szalony.......przy Władcy Findan zawalił wszystko  /blink/
Wszyscy zwyciężyli tylko nie on.
Poza tym strasznie niesprawiedliwe jest to,że Władca ma jakałś 5 x lepszą armię odemnie...
Ja chyba nigdy nie zrobię tej misji  /cry/


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #21 : 15 Marca 2007, 12:26:21 »
Cytuj
Wszyscy zwyciężyli tylko nie on.
Ja chyba nigdy nie zrobię tej misji  /cry/
[snapback]3145[/snapback]

Spokojnie Gosik, spokojnie, nie płacz... Już rusza odsiecz ;)

Findana wymiatania przykazania

Największym atutem Findana jest obrona- nie szarżuj zbytnio, niech jednostki które ruszają sie u Ciebie pierwsze bronią się, aż nastąpi kolejka Entów- tymi wychyl się tak, aby wrogie jednostki ich dosięgnęły (nie zdziałaja wiele bo Enty są zja..ście wytrzymałe, dodatkowo zatrzymają jedna z jednostek wroga przy sobie) W ten sposób w następnej kolejce już Twoje zaoszczędzone jednostki beda miały wrogie jednostki w swoim zasięgu. pamiętaj, by Tańerzami Wojny uderzać z odpowiedniej strony żeby przy okazji pocieli więcej grup jednostek wroga jednym uderzeniem- to samo tyczy się Rusałek (o ile przetrwały spotkanie z Biarą :P ). Mocą to Findan na pewno nie błyszczy więc nie stosuj zaklęc niszczących, dużo lepszym wyjściem będzie wzmacnianie swoich jednostek ("Boska Siła, Wytrzymałość"). Ewentualnie wogule nie używaj zaklęć tylko strzelaj Findanem z łuku w najsilniejsze wrogie jednostki- na pewno masz takie coś jak "Bezbłędny Strzał" a to pięknie działa na najwytrzymalsze wrogie jednostki.

Metodą prób i błędów wkońcu osiągniesz sukces /flower/  i Congratulations!!! /cool/


« Ostatnia zmiana: 04 Sierpnia 2008, 23:43:55 wysłane przez Johny_Szalony » IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Gosik17

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #22 : 16 Marca 2007, 10:35:47 »
Dzięki xD
Może jakoś to przejdę...lecz to nie jest takie proste :(
Tak naprawdę najmocniejszą jednostką która mi zostaje przy starciu z Władcą(ale po tym murze magicznym!!!następna bitwa)
to kilka entów :(
Które i tak po chwili padają....
Szczerze to wole już od tego misję 5 kampani Sylvan....już wolę znaleść Nikolaja...


IP: Zapisane
Johny_Szalony

*

Punkty uznania(?): 4
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 524


ADHD

Zobacz profil
« Odpowiedz #23 : 16 Marca 2007, 13:21:40 »
W takim razie oznacza to że nie szkoliłaś bohaterów balistyki... Jeśli będziesz miała wyszkolona balistykę, to Władca zdąży użyć fali ognia raz, no góra 2 razy i po magicznym murze...

Niestety z kilkoma pozostałymi przy życiu Entami to jest to mission inposible
 /unsure:/


IP: Zapisane
Wróciłem właśnie z tej acid cave (…) Ogólnie legowisko trolli i zbiegów z zakładu gnieźnieńskiego. Polecam omijać. - Luk
Przy sprawdzaniu niektórych artów dostałbym krwotoku – Dabu
wyzywają i każą se lody robić...  polecam iść do sklepu po Algidę..   - Laxx
-Dabu: Darciuchy. xP Phi, gardzę metalem. x)
-Luk **A zjadł Ci ktoś kiedyś kota?**
Nikt nie powiedział, że jesteśmy kompetentni;p- Martin
Gosik17

****

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 46


Zobacz profil
« Odpowiedz #24 : 16 Marca 2007, 14:23:26 »
Niestety :(
No ale cóż....miejmy nadzieję,że mi się uda xD


IP: Zapisane
BloodMage

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #25 : 17 Marca 2007, 17:49:16 »
Co trzeba zrobic zeby spotkac sie z raelagiem? Wyczyscilem cala plansze zostala tylko iza w zamku i nie wiem co dalej robic :(


IP: Zapisane
SzD

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 22

Zobacz profil
« Odpowiedz #26 : 08 Kwietnia 2007, 21:40:54 »
Cytuj
A no właśnie, pochwalcie się mistrzowie, którzy przeszli całą kampanie HoMMV ani razu (i w żadnej misji którejkolwiek kampanii) nie wspomagając się kodami
To ja się pochwalę od razu, bo nigdy jeszcze nie używałem kodów, w żadnej części ani kampanii Heroes, w które dotychczas grałem. Cały urok tej gry jest właśnie w odpowiednim działaniu strategicznym, wykonywaniu właściwych posunięć itp. Co prawda kampania "Mag" jeszcze przede mną, ale mogę od razu powiedzieć, że bez kodów to przejdę... Albo wcale... Ale to drugie jest bardzo mało prawdopodobne, bo jeszcze nie trafiłem na kampanie powyżej moich możliwości. Zresztą skoro, z tego, co tu czytam będę miał Godricka i Raelaga - najbardziej "wypasionych" i jeszcze ich Findan wspomoże, to będzie istny pogrom. Może Zehira też się "wypasi" (przynajmniej postaram się...), to wtedy zupełnie będzie bułka z masłem.


IP: Zapisane
norbert38

*

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 2

Zobacz profil
« Odpowiedz #27 : 09 Kwietnia 2007, 08:20:54 »
hmmm... też przeszedłem całą kampanię w podstawce, a nawet i kuźnię :) moim zdaniem np. walka z kha belethem była znacznie trudniejsza od bitwy z nikolajem, choć ponad 3000 kościanych łuczników robi wrażenie :D jednak uważam, że trzeba odpowiednio rozwijać umiejętności i magię (przywołanie żywiołów Zehira w moim przypadku  bardzo sie przydało), a nawet sam władca demonów sie nie oprze :P

Co do kuźni, to misje są stanowczo za łatwe, jedynie ostatnia misja trzeciej kampanii sprawiła mi problem :)


« Ostatnia zmiana: 09 Kwietnia 2007, 08:21:53 wysłane przez norbert38 » IP: Zapisane
mateo

**

Punkty uznania(?): 0
Offline Offline

Wiadomości: 154


Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : 09 Kwietnia 2007, 10:20:42 »
Nie za prosto się to przechodzi,ale mi na szczęście bez kodów się obyło (a tak nawiasem nie używam kodów w żadnej z gier,bo psują całą rozgrywkę)


IP: Zapisane
Cepek
Tamer spamer soul

*

Punkty uznania(?): 3
Offline Offline

Płeć: Mężczyzna
Wiadomości: 1 399


Moja psina

Zobacz profil
« Odpowiedz #29 : 09 Kwietnia 2007, 12:56:13 »
Ja przeszedłem całego podstawowego i dodatek na poziomie ciężkim walka z nikolajem była o wiele trudniejsza dla mnie niż walka z kha-belethem


IP: Zapisane
Life is short ,so play Heroes of Might and Magic or die.




Strony: 1 [2] 3 4 5 ... 8    Do góry Wyślij ten wątek Drukuj 
 





© 2003 - 2024 Tawerna.biz - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Kopiowanie i publikowanie jakichkolwiek elementów znajdujących się w obrębie serwisu bez zgody autorów jest zabronione!
Heroes of Might and Magic i powiązane z nimi loga są zastrzeżonymi znakami handlowymi firmy Ubisoft Entertainment.
Grafiki i inne materiały pochodzące z serii gier Might & Magic są wyłączną własnością ich twórców i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
Powered by SMF 2.0 RC1.2 | SMF © 2006–2009, Simple Machines LLC | Theme by jareQ
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 22 zapytaniami.
                              Do góry